تمدید قرارداد توماس توخل با پاریسن ژرمن

تمدید قرارداد توماس توخل با پاریسن ژرمن

1132
16:03
04 خرداد 1398
قرارداد سرمربی پاریسن ژرمن تمدید شد.

به گزارش وبسایت نود، باشگاه پاریسن ژرمن اعلام کرده قرارداد توماس توخل را تا سال ۲۰۲۱ تمدید کرده تا بدین ترتیب به شایعات در مورد آینده این مربی خاتمه دهد. تعدادی از رسانه های فرانسه از احتمال برکناری توخل و پیوستن آلگری و یا مورینیو به پی اس جی خبر داده بودند.

توخل که تابستان گذشته هدایت پی اس جی را بر عهده گرفت توانست با این تیم قهرمان فرانسه شود اما حذف در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به دست منچستریونایتد و همچنین ناکامی در جام حذفی و اتحادیه فرانسه باعث شد که آینده او در ابهام قرار بگیرد. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
هوادار فوتبالم
خب پس پی اس جی با این تمدید قید امباپه و نیمار رو زده چون چند تا خبرگزاری گفتن امباپه شرط گذاشته بود که تیم باید در حد فتح لیگ قهرمانان تقویت بشه و چون قرارداد توخل که یک مربی کم تجربه هست تمدید شده و پاریسن ژرمن امسال نتونست موفقیت بزرگی کسب کنه و پی اس جی هم مشکل مالی داره این تیم نمی تونه تقویت بشه و در نتیجه امباپه به احتمال خیلیی زیاد امسال درخواست جدایی میده
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۱:۲۲
پاسخ
6
7
امیر آبی دل
هوشمندانه بود... بازم خوشم اومد از ناصرخلاف... دمت گرم داداچ....
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۸:۰۶
پاسخ
1
7
عشقممم نیمار
با این تمدید ..رفتن نیمارم حتمی شد ..چون خیلی با توخل مشکل داره و حتی دوروز پیش در تمرین شرکت نکرد :-P عموخلیف ..با این تمدید ..خودشه ب چاه انداخت :-)
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۰:۴۵
پاسخ
8
8