تمدید قرارداد شفر به بعد از بازی فینال جام حذفی موکول شد

تمدید قرارداد شفر به بعد از بازی فینال جام حذفی موکول شد

2219
14:08
28 فروردین 1397
کار تمدید قرارداد سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال به پس از برگزاری فینال جام حذفی موکول شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - کار تمدید قرارداد سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال به پس از برگزاری فینال جام حذفی موکول شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، در روزهای اخیر صحبت‌های زیادی در مورد تمدید قرارداد وینفرد شفر با استقلال مطرح شده است. از بحث افزایش مبلغ قرارداد تا حضور دستیارانش با بستن قرارداد مناسب. البته باشگاه استقلال صحبت‌های جدی با شفر انجام داده و این مذاکرات پالس مثبتی نیز به همراه داشته است.

کم و زیاد شدن مبلغ قرارداد از سوی دو طرف قابل حل است، اما قرار شده که کار تمدید قرارداد به پس از فینال جام حذفی موکول شود تا تمرکز شفر تنها روی کسب قهرمانی جام حذفی باشد.

لازم به یادآوری است که قرارداد شفر برای سال دوم 600 هزار دلار است. همچنین دستیاران فعلی شفر برای فصل آینده هم حضور خواهند داشت تا این مربی از حالا به فکر بستن تیم برای لیگ هجدهم باشد.

استقلال سیزدهم اردیبهشت ماه در فینال جام حذفی به مصاف خونه‌به‌خونه بابل خواهد رفت.

 

2051

نظرات کاربران
تاج کبیر اسیا
این طور که همش به تعویق می اندازند احتمالا می خواد بره ولی هر طور شده باید نگهش دارند
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۴:۴۷
پاسخ
4
17
شش تای آسیا
تو بازی ذوب آهن قطعا حذف می شید اگه داوری اجازه بده تو فینال حذفی سال دیگه ااسیا پر
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۱:۵۸
پاسخ
27
6
Abedi
ای بابا مگه قرار نبود تو همون بازی های اول حذف بشیم ؟؟؟ شما گفتید مقابل الریان و الهلال و العین میبازیم و یه بازی نمیتونیم ببریم من نگاه نکردم مگه حذف نشد استقلال ؟
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۴:۱۱
1
7
دو ستاره تو آسیا حسرت ۵ تا خورده از خربین الهلالیا
آره می دونم قرار بود کلا اسفند به همه ببازیم مثلا پیزوری فولاد الریان و الهلال و .... ولی خب ما خودمون هم قائل هستیم که تیم قوی‌ای نداریم فقط تیمای ضعیفتر از خودش و حقیر رو می بره مثل الریان که اونم البته یه تیم حقیرتر از خودشو برد پارسال یا الهلال که مثلا دبل شد که اونم همون تیم حقیر رو برد العین هم که با کمک داور از دستمون در رفت. کلا تیمای حقیر رو می بریم.
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰:۳۴
1
6
محمد اس اس
با سلام الان دیگه وقتشه قرارداد 3یا4 ساله با شفر ببندن تا با گرفتن چند تا بازیکن خوب در دفاع و مهاجم و بیرون انداختن چند تا بازیکن تکراری و بدرد نخور تیم قوی ببندیم تا چند سال فقط قهرمانی رو ببیننیم درود به استقلال و شفر
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۷:۲۹
پاسخ
5
20