تمدید قرارداد مدافع منچستریونایتد تا سال 2024

تمدید قرارداد مدافع منچستریونایتد تا سال 2024

1470
19:57
27 شهریور 1398
ویکتور لیندلوف قرارداد بلندمدتی را با شیاطین سرخ به امضا رساند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد، ویکتور لیندلوف مدافع سوئدی و 25 ساله شیاطین سرخ با امضای قرارداد بلندمدتی، تا سال 2024 به این باشگاه متعهد مانده است. این قرارداد قابلیت تمدید برای یک سال دیگر را هم خواهد داشت.

لیندلوف که در سال 2017 با انتقالی 35 میلیون یورویی از بنفیکا به منچستریونایتد پیوست تاکنون 74 بازی برای این تیم انجام داده و یک گل هم به ثمر رسانده است. او که از سال 2016 ملی پوش فوتبال سوئد نیز محسوب می‌شود، 31 بازی ملی انجام داده و کشورش را در یورو 2016 و جام جهانی 2018 همراهی کرده است.

لیندلوف در سخنانی بعد از تمدید قرارداد خود گفت: "از همان روزی که به منچستر آمدم حس بودن در خانه را داشتم. در دو سال اخیر هم به عنوان یک بازیکن و هم به عنوان یک انسان پیشرفت چشمگیری داشته ام و از همه در باشگاه به خاطر کمک و پشتیبانی شان ممنونم. عاشق فوتبال بازی کردن هستم و اکنون هدف ما این است که با بردن جام ها، پاسخ حمایت بی بدیل هوادارانمان را بدهیم."

اوله گونار سولسشائر نیز در این باره گفت: "ویکتور جایگاه خود را تثبیت کرده و به عضوی مهمی از تیم ما تبدیل شده است. او آرامش را به زمین می‌آورد و می‌توانم ببینم او نسبت به موفقیت باشگاه تا چه اندازه مصمم است. بسیار خوشحالم که او به آینده خود با باشگاه متعهد شده است. نگاه ما به آینده است تا بتوانیم باشگاه را به جایی که به آن تعلق دارد، بازگردانیم."

7712

نظرات کاربران
mohammad
کمترین حق منچستر تو لیگ اروپا قهرمانیه که با این تیمی که امسال سولسشائر بسته باید قهرمان بشه .
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۹:۳۱
پاسخ
2
19
میلاد
بدتر از این هم مگه میشه ! به جرات میتونم بگم بدترین مدافع تاریخ باشگاه منچستر هستش
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۲:۴۰
پاسخ
12
8
سیدپرسپولیسی
خداکنه منچسترمثل میلان نشه...
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۷:۱۷
پاسخ
1
18