تمدید قرارداد مهاجم 18 ساله منچستریونایتد

تمدید قرارداد مهاجم 18 ساله منچستریونایتد

2120
21:01
26 مهر 1398
میسن گرین‌وود قرارداد خود را تا سال 2023 با یونایتد تمدید کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی منچستریونایتد میسن‌ گرینوود مهاجم 18 ساله این باشگاه قرارداد خود را تا ژوئن 2023 با شیاطین سرخ تمدید کرد. این قرارداد قابلیت تمدید برای یک سال دیگر را هم خواهد داشت.

گرینوود 18 ساله یکی از محصولات آکادمی مشهور منچستریونایتد است که از 7 سالگی در این باشگاه حضور دارد. او که یکی از 12 محصول آکادمی منچستر است که در این فصل تحت نظر اوله گونار سولسشائر برای یونایتد به میدان رفته، در ماه می برابر کاردیف سیتی از ابتدا به میدان رفت تا به جوان ترین بازیکن ثابت تاریخ منچستریونایتد در لیگ برتر تبدیل شود.

گرینوود که ملی پوش تیم زیر 21 ساله های انگلیس است در خصوص این تمدید قرارداد به سایت رسمی باشگاه گفت:

"از آن جایی که به عنوان یک هوادار منچستریونایتد بزرگ شده ام، بازی کردن برای تیم نخست رویایی بوده که به حقیقت بدل شده است. می‌دانم که وقتی برای تیم نخست بازی می‌کنم نماینده تمام آکادمی هستم و می‌خواهم با عملکردم در زمین پاسخ اعتماد تمامی مربیانم را بدهم. همواره در حال یادگیری از مربی و تیمش هستم و می‌دانم این باشگاهی است که می‌تواند به من در راه رسیدن به حداکثر تواناییم کمک کند."

گرینوود در این فصل در 9 مسابقه برای یونایتد به میدان رفته و 2 گل (در لیگ اروپا برابر آستانه و جام اتحادیه برابر راچدیل) به ثمر رسانده است.

7712

نظرات کاربران
آنفیلدی های وطن
انشالله ده بیست سال دیگه میان تو کورس قهرمانی
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۴:۰۸
پاسخ
23
5
محمدیونایتد
شماکه تیمت اصلا قهرمانی لیگ برتر ندیده چرا؟ تازه آخرین قهرمانی اش به احتمال زیادم تولد هم نشده بودی،مگراینکه همسن پدربزرگامون باشی خخ
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۹:۰۱
1
8