تمرکز منچستریونایتد روی خرید فرناندز و لانگ‌استف

تمرکز منچستریونایتد روی خرید فرناندز و لانگ‌استف

3699
22:44
07 تیر 1398
منچستریونایتد ممکن است تا پیش از سفر به استرالیا، سه بازیکن دیگر جذب کند.

به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد به جذب فرناندز و لانگ‌استف خوشبین است.

رسانه های معتبر در انگلیس گزارش می دهند منچستریونایتد بعد از تکمیل قرارداد فن بیساکا، در تدارک جذب دیگر بازیکنان است. این رسانه ها مدعی هستند حتی این امکان وجود دارد که تا پیش از سفر به استرالیا، سه بازیکن دیگر جذب شوند. یونایتد از روز اول جولای (دوشنبه) تمرینات پیش فصل خود را آغاز می کند و هفت جولای راهی استرالیا می شود.

در شرایط فعلی، یونایتد نسبت به خرید فرناندز و لانگاستف خوشبین است. سولسشائر برای تقویت خط هافبک خود بعد از جدایی فلینی و هررا، به دنبال خرید حداقل یک هافبک است. یونایتد هنوز برای خرید لانگ‌استف هیچ پیشنهادی ارائه نکرده است ولی از آنجایی که تیم دیگری به دنبال او نیست و این هافبک جوان خودش نیز به انتقال به یونایتد علاقه دارد، سران شیاطین سرخ بر این باورند با رقمی در حدود 25 میلیون پوند خرید وی ممکن است.

در حالی که لانگ‌استف قرار است جانشین بلندمدتی برای کریک باشد، اما سولسشائر خرید یک بازیکن باتجربه تر و اثبات شده را هم در ذهن دارد. فرناندز هافبک اسپورتینگ که فصل قبل 31 گل برای تیمش به ثمر رساند، یکی از گزینه‌های یونایتد است. مدیربرنامه او در روزهای اخیر در لندن حضور داشته و مذاکراتی صورت گرفته است. چندین باشگاه لیگ برتری دیگر هم به جذب فرناندز لینک شده بودند ولی فعلاً مقصد او مشخص نیست.

البته در صورت جدایی پوگبا، شاید داستان برای یونایتد تغییر کند و سولسشائر به فکر گزینه های دیگری بیفتد. هر چند در شرایط فعلی، جدایی پوگبا نامحتمل است.

1878

نظرات کاربران
یاسوج
تا یکی دوباره مثل سر الکس فرگوسن نیاد منچستر شیاطن سرخ قبلی نخواهد شد
۰۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۴:۳۹
پاسخ
2
31