تمرین تراکتورسازی در زمین یادگار/ رضایت گل‌محمدی از چمن برای بازی با استقلال

تمرین تراکتورسازی در زمین یادگار/ رضایت گل‌محمدی از چمن برای بازی با استقلال

6091
16:19
13 دی 1396
تیم تراکتورسازی تمرین امروز خود را در ورزشگاه یادگار امام برگزار کرد تا آماده دیدار مقابل استقلال شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم تراکتورسازی تمرین امروز خود را در ورزشگاه یادگار امام برگزار کرد تا آماده دیدار مقابل استقلال شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی، سرخ‌پوشان از ساعت ۱۴ و ۳۰ با حضور در ورزشگاه ۷۰ هزار نفری یادگار امام تبریز آماده دیدار مقابل استقلال شدند.

در این تمرین برنامه تیمی سرخ‌پوشان برای بازی جمعه توسط مجتبی حسینی و سایر مربیان به بازیکنان گوشزد شد و یحیی گل‌محمدی نیز بر عملکرد بازیکنانش نظارت کرد.

شاگردان گل محمدی در این تمرین برنامه های خود را برای دیدار مقابل استقلال در زمین برگزاری مسابقه مرور کردند تا ۲ روز قبل از بازی از شرایط زمین باخبر باشند.

بازیکنان و مربیان تراکتورسازی وضعیت کیفی چمن ورزشگاه را مطلوب و آن را مهیای دیدار مقابل استقلال دانستند.

مظاهر رحیم پور برنامه های اختصاصی برای فاخر تهامی در نظر گرفت تا او دوران مصدومیت را پشت سر بگذارد و آمادگی لازم برای بازگشتی دوباره کسب کند.

مسئولان چمن ورزشگاه نیز در تمرین امروز حاضر شدند و توضیحاتی درباره تغییرات انجام شده در چمن به کادر فنی تیم ارائه دادند.

محمد نوری نیز تمرینات اختصاصی انجام داد.

تراکتورسازی از ساعت ۱۴:۳۰ روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام تبریز به میزبانی تیم استقلال تهران می‌رود.

 

2051

نظرات کاربران
حسین ص بهشهر
درجواب سولدوز ،دوروزه امدیم صدر؟!فوتبال میبینی؟ شما که تو همه خبرهای پرسپولیس حضور پررنگ ایفا میکنی، شما سرور پرسپولیس هستین ،؟تیمی که نیم قرن تو دسته یک بود ؟!
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۱:۱۵
پاسخ
22
7
طرفدارفوتبال
خداوکیلی شما تراکتوریا یه قهرمانی تو لیگ بیارید بعد بیاید کری بخونید*شما اندازه استقلال خوزستان هم نیستید که یکبار قهرمان لیگ شده حالا اومدید به پرسپولیس می گید دوروزه اومدید صدر جدول؟رو که رو نیست*ادمین جان با ماقهری؟
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۵:۴۲
پاسخ
24
9
دختر پرسپوليسي
حيف گل محمدي كه مربي تراكتور شد از اول دلم نميخواست يحيي سرمربي تراكتور بشه چون بلايي كه سر قلعه نويي آوردن سر يحيي هم ميارن ادمين بچاپ لطفا
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۹:۵۳
پاسخ
57
32
تراختور کبیر
حیف حق تورو خوردن تمو باید مدیرعامل تیمی کنن
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۲:۳۴
17
40
سولدوز تراختور
دختر پس پسی چرا اینقد تو اخبار مربوط به سرورت هستی؟دو روزه اومدین صدر دو سال پیش برا سقوط میجنگیدین.فک کردی برانکو براتون امتیاز کسب میکنه نه این بازیکنان میلیاردی و تیم ملی هستن وگرنه برانکو هیچی نداره.پس به قول طارمی و بیرانوند هیسسسسسس
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۳:۴۴
21
50