تمرین تیم ملی با توپهای جام جهانی زیر نظر کی روش

تمرین تیم ملی با توپهای جام جهانی زیر نظر کی روش

2523
14:36
20 اسفند 1396
تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز در مرکز پک و ورزشگاه آزادی به تمرین پرداخت.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز در مرکز پک و ورزشگاه آزادی به تمرین پرداخت.
به گزارش وبسایت نود، و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، هفت ملی پوش فوتبال ایران صبح امروز در مرکز پک و زمین شماره یک ورزشگاه آزادی به تمرینات آماده سازی خود ادامه دادند.

این تمرین ساعت 10:30 در مرکز پک آغاز شد و بازیکنان پس از یک ساعت تمرین در این مرکز که منظور بالا رفتن آمادگی بازیکنان پیش از انجام تمرین روی چمن برگزار شد، به ورزشگاه آزادی رفتند و تمرینات آماده سازی و تاکتیکی خود را زیر نظر کارلوس کی روش برگزار کردند.این تمرین تا ساعت 12:30 ادامه پیدا کرد.

برای نخستین بار بازیکنان تیم ملی فوتبال از توپهای رسمی جام جهانی که توسط مقر فیفا به تهران ارسال شده استفاده کردند تا در فاصله 95 روز مانده تا دیدار ایران برابر مراکش، بازیکنان با توپهای جام جهانی آشنا شوند.

پس از اینکه دیدار ایران برابر لیبی از سوی حریف لغو شد، قرار است ملی پوشان داخلی فوتبال ایران شنبه آینده در دیداری تمرینی در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم سیرالئون بروند.
برای نخستین بار بازیکنان تیم ملی فوتبال از توپ های رسمی جام جهانی که توسط مقر فیفا به تهران ارسال شده استفاده کردند تا در فاصله 95 روز مانده تا دیدار ایران برابر مراکش، بازیکنان با توپ های جام جهانی آشنا شوند.

پس از اینکه دیدار ایران برابر لیبی از سوی حریف لغو شد، قرار است ملی پوشان داخلی فوتبال ایران شنبه آینده در دیداری تمرینی در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم سیرالئون بروند.

مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال با حضور در مرکز پک از نزدیک در جریان برنامه آماده سازی تیم ملی و تمرینات این تیم قرار گرفت.رییس فدراسیون فوتبال پس از حضور در مرکز پک با کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران دیدار کرد.

 در پایان تمرین در این مرکز، رییس فدراسیون فوتبال به اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی به خاطر تلاشهای اخیر خود در تمرینات خسته نباشید گفت و برای بازیکنان در ادامه برنامه آماده سازی نیز آرزوی موفقیت کرد.

1140

نظرات کاربران
Ms
خداوکیلی در کدوم موقع از تاریخ فدراسیوپ این شرایطو واسه تیمهای ملیش ایجاد کرده ...دچقدر فراموش کاریم ما ... یادمون رفته تیم ملیمون نمی تونست یه زمین داشته باشه یا یه بازی دوستانه انجام بده ... حالا بهترینیم ... به خاطر مدیریته ... ما ایرانیا حالمون اینه هرچقدر فدراسیون بهتر باشه بیشتر نقدش می کنیم
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۶:۱۷
پاسخ
7
10
pasha
سیرالئون؟؟؟؟ با یه تیم لیگ برتری بازی میکردیم بهتر نبود؟؟؟یا منتخب لیگ خودمون؟؟
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۴:۳۶
پاسخ
6
19