تمرین سنگین و 120 دقیقه‌ای کالدرون برای سرخ‌پوشان

تمرین سنگین و 120 دقیقه‌ای کالدرون برای سرخ‌پوشان

10162
21:48
21 مرداد 1398
تیم فوتبال پرسپولیس، تمرین امروز دوشنبه خود را در مجموعه خیریه عمل آغاز کرد. یک تمرین 120 دقیقه‌ای که برنامه نسبتا سنگینی را شامل می‌شد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، سرخ‌پوشان ایران، تمرین امروز دوشنبه خود را از ساعت 17 و 30 دقیقه در مجموعه خیریه عمل آغاز کردند.

برای تمرین امروز، علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، امیدعالیشاه و محمد نادری هم پا به پای تیم حاضر بودند، اما کمال کامیابی نیا تمرین اختصاصی خود را انجام داد. در بخشی از این تمرین هم مهدی ترابی دچار آسیب کوچکی شد که خوشبختانه جدی نبود و بعد از معاینه به جریان تمرین بازگشت.

سرخپوشان بعد از گرم کردن به چند گروه تقسیم شدند تا با استفاده از موانع، پاس‌های ترکیبی را مرور کنند. دروازه‌بان‌ها هم تمرینات اختصاصی را تحت نظر محسن سیدی انجام می‌دادند.

کالدرون گاهی از دورتر عملکرد تیم را زیر نظر داشت و گاهی از نزدیک نکات را منتقل می‌کرد. کریم باقری در طول تمرین تلاش داشت با صحبت‌های خود انگیزه بازیکنان برای اجرای دقیق و پرفشار تمرین را افزایش دهد.

تمرین پرسپولیس با فوتبال تحت فشار در نیمی از زمین و در قالب سه گروه دنبال شد.

پس از این مرحله، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. یک گروه در نیمی از زمین به انجام سانتر و ضربه به دروازه زیر نظر دستیاران کالدرون ‌پرداختند. گروه دیگر که به نظر می‌رسید به ترکیب اصلی نزدیک باشد و شامل ده نفر می‌شد زیر نظر خود او و در نیمه دیگر زمین با یک دروازه بازی 6 به 4 را انجام داد. سرمربی، بعد از حدود 20 دقیقه شروع به جابجا کردن نفرات بین دو نیمه زمین کرد تا تمام بازیکنان را در وضعیت مورد نظر خود قرار دهد.

در پایان تمرین سنگین امروز که 120 دقیقه به طول انجامید بازیکنان به سه گروه تقسیم شدند و تمرین تاکتیکی را دنبال کردند که در جریان آن یک گروه باید به هر شکل ممکن‌، حمله‌ای را تدارک می‌دید و تیم دیگر هم مانع می‌شد. تیم بازنده در این جدال جای خود را به تیمی می‌داد که نظاره‌گر بود.

4416

نظرات کاربران
hb
من بعید میدونم این تیم بتونه حتی دوم بشه
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶:۲۹
پاسخ
20
4
آنتی آبی
پیکان ۲ اس دق لال صفر ههه
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۰:۰۷
پاسخ
9
103
Jamal Aldin Ameri
یه پرسپولیس و یه آسیا و اینهمه دلبری...
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۰:۰۹
پاسخ
9
103
عشقممم نیمار
طفلک عشق_تقلال ک باید برای موفقیت ..با تمام‌مشکلات ..مبارزه کنه و تنها با تمرین موفق نمیشه ..ولی شیش_پولیس بدون حتی ی ذره مسکل .‌و با ارامش کاملی ک‌دیگران براش درست کردن ..تمرینشه انجام میده :-P هیچوقت این روزهای تبعیض بین سرخ آبی فراموش نخواهیم کرد :-P
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۹:۵۲
پاسخ
171
16
دوست
باز توهم زدی، تا کی مشکلاتتون رو میخواهید گردن دیگران بندازید، چند سال قهرمان نشدید بخاطر همین توهماتتون!!!امسال هم نمیشید تا موقعی که یادبگیرید مسئولیت اشتباهاتتون رو گردن بگیرید.
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۴:۳۷
1
16
ارتش سرخ
منم روزیکه پاس میده یا هتریک میکنه هیچوقت فراموش نمیکنم عشق نیمارخخخخ
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۰:۰۲
1
17
حسین
هر پستی در مورد پرسپولیس میزنن تو در موردش نظر میدی و در مورد تیم خودت هم نظر میدی.دو حالت داره یا بیکاری یا رباتی خخخخخخ یکبار شده بیام و نظر ندی.اونم همیشه دیسلایک هات خیلی زیاده
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۲:۳۰
9
107
arya
هالااا پرسپولیس پیش به سوی پوکر راحت ترین جام رو امسال میگیریم بخدا
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۳:۳۹
پاسخ
41
131
RedOnly
اول و آخر همه تیمها ..... پرسپولیس = عشق
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۰:۴۲
پاسخ
25
157
عدالت سرخ
این درسته آقای کالدرون باید تیمی رو که از قهرمانی اشباع شده رو با تمرین و کار وتلاش بیشتر دوباره سرشوق آورد
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۲:۳۰
پاسخ
25
139
پرسپولیس سرورته
یه آقا کریم داریم به همه دنیا می ارزه.
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۶:۴۴
پاسخ
10
210
امیر
صد رحمت به کالدرون سرش تو کار خودشه حاشیه درست نمیکنه برعکس چونی #هرچی کالدرون بگه حمایت تا قهرمانی ایشالا
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۱:۳۵
پاسخ
52
164