تمسخر قهرمانی چلسی در اروپا با دی متئو توسط مورینیو

تمسخر قهرمانی چلسی در اروپا با دی متئو توسط مورینیو

3810
13:27
04 آذر 1393
مورینیو می گوید نمایش ضعیف چلسی در لیگ برتر در سال 2012 و قهرمانی آن ها در اروپا غیر قابل پیشبینی بودن لیگ قهرمانان را نشان می دهد .

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو می گوید نمایش ضعیف چلسی در لیگ برتر در سال 2012 و قهرمانی آن ها در اروپا غیر قابل پیشبینی بودن لیگ قهرمانان را نشان می دهد .

به گزارش وبسایت نود، مورینیو اذعان می کند قهرمانی چلسی در سال 2012 در لیگ قهرمانان حاصل کار خیلی خوبی نبوده است .

مورینیو به خبرنگاران گفت :" قبلا گفتم که قهرمانی در لیگ قهرمانان بارها شده که حاصل کار خیلی خوب تیم نبوده است . بعضی وقت ها شما این جام را در بدترین فصل تان می برید . ممکن است در لیگ پنجم شوید ولی لیگ قهرمانان را ببرید . لیورپول این کار را انجام داد و البته چلسی هم این کار را کرد .

رقابت های حذفی همیشه غیر قابل پیشبینی است . من فقط می توانم دائما تلاش کنم تا تیمم را بهتر کنم . من در داخل زمین تلاش می کنم و هیئت مدیره در زمینه های دیگر تا تیم خوبی مثل سال 2006،2005،2004 داشته باشیم که در نهایت به آن لیگ قهرمانان ختم شد .

آن قهرمانی در تاریخ این باشگاه ثبت شده و دی متئو مردی است که آن موقع روی نیمکت چلسی می نشسته است . نام او در تاریخ باشگاه ثبت شده و نام من هم ثبت شده است . نام های زیادی در تاریخ باشگاه ثبت شده است . یکبار در چلسی تاریخ سازی کردم و حالا فرصت تاریخ سازی دوباره را دارم . "

 

2031

 

نظرات کاربران