تهدید شیعی به استعفا از مدیرعاملی پیکان پس از منتفی شدن حضور نکونام

تهدید شیعی به استعفا از مدیرعاملی پیکان پس از منتفی شدن حضور نکونام

3100
15:56
09 دی 1397
محمود شیعی، مدیرعامل پیکان در پی نامه مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، تهدید به استعفا از سمت خود کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، روز گذشته (شنبه) هاشم یکه‌زارع مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو خطاب به محمود شیعی، مدیر عامل باشگاه پیکان اعلام کرد که انتخاب سرمربی جدید از تیم‌های دیگر ممنوع است. این بدان معنا بود که جواد نکونام که در نساجی مازندران هدایت این تیم را برعهده داشت، نمی‌تواند سرمربی پیکان باشد و این در حالی است که گفته شده یکه‌زارع در جریان انتخاب این مربی بوده است.

به دنبال این موضوع، جلسه هیئت مدیره باشگاه پیکان برگزار شد و شیعی مدیرعامل باشگاه اعلام کرد که در صورت ادامه روند فعلی و آماده نبودن فضای کار، از سمت خود استعفا خواهد کرد.

شیعی در شرایطی تهدید به استعفا کرده که عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال نیز است و چون به عنوان نماینده باشگاه‌ها در هیئت رئیسه حضور دارد، در صورت کنار رفتن از پیکان، حضورش در هیئت رئیسه نیز منتفی خواهد شد. از طرفی، با توجه به بازنشستگی چند نفر از اعضای هیئت رئیسه و با کنار رفتن شیعی، هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال دچار چالش و دردسر خواهد شد.

2051

نظرات کاربران
ققنوس سرخ
به به چه مدیریت هماهنگی!
۰۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۸:۱۵
پاسخ
3
22
طرفدار
مصداق رابطه بازی است دیگه"یا نکونام یا استعفا"جالبه والله!!!!!!
۰۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۵:۵۳
پاسخ
22
18
محمد
چطور دخالت سیاسیت تو ورزش واست جالب نیست اینکه ی مدیر پای تصمیمش مونده و زیر فشار غیر ورزشیا نرفته جالب نیست واست
۰۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۷:۱۵
2
20
کیروش کبیر
همه جای دنیا مالکان باشگاه سیاست گذاری میکنن و اهداف باشگاه رو مشخص میکنن ولی جزئیات اون به عهده هیئت مدیره و اجرای اون به عهده مدیر عامل هست. این کاری که آقای یکه زارع انجام دادن فقط میشه تو ایران دید نه هیچ جای دیگه. البته وضع سایر باشگاه هامون هم فرقی نداره چون یا مثل تراکتور آقای زنوزی تمام تصمیمات رو میگیره یا مثل بقیه باشگاه ها مدیر عامل به جای اینکه اجرا کننده باشه تصمیم گیرنده هست.
۰۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۵:۰۶
پاسخ
17
15
kamran
چه بهتر هرچقدر خون تازه به سازمان لیگ تزریق بشه شاهد تغییرات بهتر خوایم بود فعلا که یه تعداد تیم خاص سود میبرن و سایر تیم ها به آتیش اونها میسوزن
۰۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۴:۲۹
پاسخ
5
19
تیـــــــــــم مــلـــــــــی هجومی 99
کاملا حق داره ایشون اگر مدیر عامل هست باید بتونه سرمربی تعیین کنه و اگر نمیتونه دیگه مدیر عامل نیست بهتره زارع خودش هم بشه مدیر عامل
۰۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۲:۲۱
پاسخ
8
20
لی
استعفا بده. همه یاد گرفتن تهدید کنند
۰۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۲:۴۹
پاسخ
7
18
بهروز
اینم یه نوع بچه بازیه
۰۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۳:۱۲
پاسخ
13
11