توافق تیم امید و باشگاه تراکتورسازی در مورد بازیکنان ملی پوش

توافق تیم امید و باشگاه تراکتورسازی در مورد بازیکنان ملی پوش

2810
18:15
18 تیر 1397
مالک و سرپرست باشگاه تراکتورسازی امروز به عنوان تماشاگر ویژه در بازی دوستانه تیم امید حاضر شدند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مالک و سرپرست باشگاه تراکتورسازی امروز به عنوان تماشاگر ویژه در بازی دوستانه تیم امید حاضر شدند.

به گزارش وبسایت نود، محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی به همراه عباس الیاسی سرپرست این باشگاه در بازی امروز تیم امید مقابل پارس جنوبی حاضر شدند و پیگیر وضعیت ملی پوشان تیم امید تراکتورسازی شدند.

تراکتورسازی در تیم امید سه بازیکن دارد که حضور آنها در تیم امید با چالش‌هایی مواجه شد و در نهایت امروز با مذاکره زنوزی و الیاسی این مشکل حل شد.

همچنین حمید استیلی مدیر تیم امید نیز در مورد مسایل دیگر با زنوزی و الیاسی صحبت کرد. استیلی از مدیر تیم امید در خواست کرد که با کمک شرکت هواپیمایی آتا پرواز اختصاصی به تیم امید برای شرکت در بازی‌های آسیایی داده شود. زنوزی نیز قول همکاری داد.

 

1004

نظرات کاربران
مسعود
تابحال زنوزی همه جوره هوای تیم ملی رو داشت تا غیرت ملی رو نشون بده ولی این سرخابی ها قدر ندونستند.پس بیخیال کمک.یکبار هم بزارید ببینیم این دوتیم پایتخت که همه جوره ازبیت المال میخورند چیکار میتونند بکنند.فکر کنم با اتوبوس شرکت واحد تیم رو بفرستند مالزی
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۷:۰۹
پاسخ
3
25
mahdi
ان شاالله هم تیم ملی امید وهم تراکتور موفق باشند
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۶:۲۰
پاسخ
0
21
سولدوز تراختور
به خدا به تیم ملی خدمت کردیم به فدراسیون هواپیما دادیم همیشه از دستشون گرفتیم حالا چه طور ممکنه فدراسیون بازیکن مارو که خود محمود زاده هم اعلام کرد خودشو مشمول کرده بدن به جعل پولیس اقای تاج جواب خوبیهای ما اینه؟؟؟؟
۱۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۲:۱۶
پاسخ
9
44
تی تی ها
چقدر این اقای استیلی خوش اشتها هستن
۱۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۹:۰۸
پاسخ
7
25
Tractur
انشالله تیم امیدمون موفق باشه
۱۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۸:۲۱
پاسخ
3
27