توافق نماینده‌های پرسپولیس با گابریل در امارات

توافق نماینده‌های پرسپولیس با گابریل در امارات

3417
12:37
26 دی 1398
نمایندگان باشگاه پرسپولیس در سفر به امارات و در جلسه‌ای با بازیکن برزیلی سابق تیم با وی برای توقف پرونده در فیفا و انجام تعهدات به توافق رسیدند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، حسین خبیری، معاون اجرایی و امیرعلی حسینی مدیر امور بین الملل باشگاه در سفر به امارات جلسه را با فرناندو گابریل برگزار کردند.

این جلسه با توجه به پیشرفت پرونده شکایت این بازیکن برزیلی در مرجع بین المللی انجام شد.

در این نشست که بسیار خوب هم برگزار شد دو طرف برخورد صمیمی داشتند. همچنین بازیکن پیشین پرسپولیس از این که محمد حسن انصاری‌فرد، مدیریت باشگاه نسبت به این موضوع توجه نشان داده است و از سفر نمایندگان باشگاه برای پیگیری و حل و فصل موضوع ابراز خشنودی و تشکر کرد.

به این ترتیب با توجه به توافق صورت گرفته، این بازیکن پذیرفت پیگیری خود را در نقطه کنونی متوقف کند و در ادامه درباره نحوه و زمان بندی انجام تعهدات از سوی باشگاه نیز بین طرفین توافق کامل صورت گرفت.

2051

سایت باشگاه پرسپولیس
نظرات کاربران
استقلال
تیم سوم پایتخت چقدر بازیکن می خره
۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۸:۳۰
پاسخ
7
3
پرسپولیس یونایتد
گابریل بازیکن تکنیکی و خوبی بود. و شاید تنها نکته منفی گابریل در پرسپولیس همون پنالتی بود که در مقابل مازار زارع از دست داد..
۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۵:۲۱
پاسخ
1
26
سیناساحلی
اینکه دیگه پیر شدش چه بدرد میخوره . پس استوکس منتفی شد !!!!!!!!!!!!!
۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۱:۲۸
پاسخ
44
19
هرچی یحیی بگه
اولا متنو بخون دوما سی و یک سالشه همسن اوساگونا واستوکس تازه تو این فصل تو لیگ امارات تو هشت بازی چهار گل زده و دو پاس گل داده
۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۶:۲۲
0
9
پرسپولیس
دم انصاری گرم
۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۹:۵۴
پاسخ
1
22
محمدرضا
قابل توجهتون این گابریل دوبار پول گرفته یکبار وکیلش از مدیران لایق و کاربلد پرسپولیس گرفته بعدا معلوم شده ظاهرا وکیله اجازه دریافت نداشته و رسیدشون معتبر نیست. این دومین دفعست که پول میگیره....
۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۶:۵۰
پاسخ
14
10
ستارگان سرخ ایران
خب الحمد لله ولی تا خصوصی نشیم فقط باید بدهی تسویه کنیم. البته مردید برید برانکو رو تسویه کنید اون مهمترین بدهی پرسپولیسه جواب زحماتش این نیست
۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۵:۲۸
پاسخ
3
27