توافق نهایی علی دایی با پرسپولیس

توافق نهایی علی دایی با پرسپولیس

3965
11:25
05 آبان 1393
نماینده تام الاختیار علی دایی از توافق نهایی او با پرسپولیس خبر داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - نماینده تام الاختیار علی دایی از توافق نهایی او با پرسپولیس خبر داد.

به گزارش وب سایت نود، بهمن دهقان نماینده تام الاختیار علی دایی درباره سرنوشت طلب سرمربی سابق پرسپولیس از این باشگاه گفت: به دنبال برکناری علی دایی و کادر او ، نشست‌هایی با مدیران باشگاه پرسپولیس داشتیم و شرایط و قراردادها مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: از کادر فنی همه به غیر از افشین پیروانی تسویه حساب کرده‌اند و 50 درصد مبلغ قرارداد خود را طی چک از باشگاه دریافت کردند. پیروانی هم چک آذرماه و توافق نامه مکتوب در اختیار دارد. درمورد قرارداد علی دایی هم همانگونه که خودشان اعلام کرده اند همه مسائل را به من محول کردند کما اینکه زمان عقد قرارداد با پرسپولیس هم ایشان ایران نبودند و قرارداد با حضور من تنظیم شده بود.

دهقان تصریح کرد: نشست‌های من با مدیران باشگاه منتج به توافق نهایی در زمینه قرارداد و مطالبات علی دایی شد. شفاف‌سازی قراردادها طبق آیین نامه نقل و انتقالات بر عهده باشگاه است و ما در این زمینه نقشی نداریم.

او در خصوص اینکه گفته می‌شود طرفین شرط و شروط خاصی برای یکدیگر داشتند گفت: شرط خاصی نبود فقط شرط آقای دایی این بود که در وهله اول باید با اعضای کادر فنی توافق کنند بعد با خودش.

دهقان درباره اینکه مدیران باشگاه شرط پرداخت مطالبات دایی را سکوت و عدم مصاحبه وی علیه آنها دانسته بودند هم اظهار کرد: این حرفها کذب است. اصلا مگر در موارد قبلی دایی دعوایی با مدیران باشگاه شروع کرده بود؟ در تمام این مواردی که اتفاق افتاده شروع کننده علی دایی نبوده و این بار هم او همان روز اول و در میان آن همه سرو صدای رسانه‌ای گفته بود که کاری به این مسائل ندارد. در هر حال پرونده این موضوع بسته شده و همه چیز تمام شده است. امیدواریم پرسپولیس همانی شود که هواداران می خواهند.

 

2051

نظرات کاربران