توخل: مایلم کاوانی در پاریس بماند/ نشان دادیم می‌توانیم موناکو را ببریم

توخل: مایلم کاوانی در پاریس بماند/ نشان دادیم می‌توانیم موناکو را ببریم

146
13:02
26 دی 1398
سرمربی پاری‌سن‌ژرمن از عملکرد بازیکنانش رضایت دارد.

تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن که یکشنبه شب در هفته بیستم لوشامپیونه فرانسه در ورزشگاه پارک‌دوپرنس با نتیجه 3 - 3 مقابل موناکو متوقف شده بود، شب گذشته (چهارشنبه) در دیداری معوقه از هفته پانزدهم همین رقابت‌ها در خانه موناکو به برتری 4 بر یک دست یافت و به صدرنشینی خود استحکام بخشید.

توماس توخل، سرمربی آلمانی پاریسی‌ها پس از این بازی گفت: پیروزی در این بازی دشوار برای ما پس از تساوی در پارک‌دوپرنس خیلی اهمیت داشت. ما نیاز به کمی اصلاحات داشتیم و در این دیدار نشان دادیم که قادر به شکست موناکو هستیم. در جریان بازی هم تمرکز خودمان را حفظ کردیم و شایسته این برد بودیم، به همین خاطر خوشحالم.  

وی که در خط حمله‌اش بیشتر به نیمار، امباپه، ایکاردی و دی‌ماریا تکیه کرده، در خصوص وضعیت بهترین گلزن تاریخ باشگاه PSG که شایعه جدایی‌اش از این تیم به گوش می‌رسد، اظهار داشت: آیا ممکن است بازیکنانی از تیم جدا شوند و یا به ترکیب تیم اضافه شوند؟ در فوتبال هر چیزی ممکن است. درباره کاوانی هم باید بگویم او مصدوم است و به همین خاطر در این بازی ما را همراهی نکرد. بله، من دوست دارم ادینسون را حفظ کنم چون برای رسیدن به اهداف‌مان به او نیاز داریم.

کاوانی 32 ساله که قراردادش در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد، این فصل به خاطر مصدومیت‌هایی که داشته تنها در 14 بازی از رقابت‌های مختلف به میدان رفته و آمار 5 گل‌زده و یک پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است. از اتلتیکومادرید به عنوان مشتری اصلی این مهاجم اروگوئه‌ای یاد شده است.

1977

نظرات کاربران