توشاک: اشتباه کردم به دژاگه و شجاعی بازی دادم/ بازیکن بزرگی در این تیم نمی بینم!

توشاک: اشتباه کردم به دژاگه و شجاعی بازی دادم/ بازیکن بزرگی در این تیم نمی بینم!

59485
23:06
19 مرداد 1397
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه ممکن بود تیمش با نتیجه بدتری به استقلال ببازد، گفت: اشتباه کردم امروز به اشکان دژاگه و مسعود شجاعی بازی دادم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه ممکن بود تیمش با نتیجه بدتری به استقلال ببازد، گفت: اشتباه کردم امروز به اشکان دژاگه و مسعود شجاعی بازی دادم.

به گزارش وبسایت نود، جان توشاک پس از شکست امشب تراکتورسازی تبریز در هفته سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی مقابل استقلال تهران گفت: نتیجه این بازی را واگذار کردیم و ممکن بود نتیجه ای بدتر از اینها نصیبمان شود. ممکن بود پنج گل بخوریم.

سرمربی تراکتورسازی تبریز تصریح کرد: تیم حریف خیلی بهتر از ما بود و امکان داشت شکست سنگین تری تحمل کنیم.

توشاک درباره ضعف خط دفاعی و دروازه‌بان سرخپوشان تبریزی افزود: من اینگونه نمی بینیم. مشکل اولیه خودم هستم. توشاک اشتباه کرد و باید این اشتباه را فراموش کند. باز هم می گویم تیم حریف خیلی خوب بود. خیلی بیشتر باید تلاش کنیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در هر سه هفته ابتدایی لیگ عنوان کرده تیم حریف بهتر بوده و چه زمانی قرار است تراکتورسازی تیم ایده آل شود؟ تاکید کرد: نمی دانم چه زمانی به هماهنگی می رسیم. هفت بازی تدارکاتی و رسمی انجام دادیم اما اولین باختمان را تجربه کردیم. ما در روزهای گذشته بازیکنان جدید گرفتیم. مشکل ما این است که از لحاظ بدنی هنوز ضعیف هستیم. بازیکنان جدید هنوز از لحاظ جسمانی آماده نیستند. شاید بهتر بود به بازیکنانی بازی می دادیم که بیشتر با ما تمرین کرده بودند.

توشاک درباره ضعف تیمش در خط حمله گفت: امروز تمام تیم بد بود. باید خیلی سخت تر کار کنیم. اشتباهاتی که در ۱۰ روز گذشته داشتیم باعث چنین باختی شد. شما دیدید چه مشکلاتی داشتیم. با اشتباهاتی که داشتیم باید بگویم این باخت را من بر عهده می گیرم و حل این موضوع وظیفه من است.

وی درباره اینکه بحران پرستاره بودن تراکتورسازی ممکن است همانند استیل آذین یا رئال مادرید برای توشاک مشکل ساز شود، اذعان داشت: منظورشما ازتیم کهکشانی و پرستاره کدام بازیکنان است؟ من امروز چنین تیمی را ندیدم. تنها ستاره ای که من امشب دیدم در آسمان بود! منظور شما دقیقا کدام بازیکنان است؟

خبرنگار در واکنش به نام بازیکنانی مثل اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و نفرات خارجی تراکتورسازی اشاره کرد. توشاک هم گفت: شما درباره بازیکن صحبت می کنید و من مربی هستم. اسم بزرگی در تیم نمی بینم. چه خودم و چه بازیکنان! دو بازیکن از بریتانیا گرفتیم و برای شناخت آنها نیاز به زمان داریم. من بازیکن بزرگی نمی بینم.

توشاک درباره اظهارنظر یکی از خبرنگاران که درخواست او را در تبریز برای مصاحبه رد کرده بود و آن را دلیل بر بی اعتمادی می داند گفت: به هیچ وجه بحث بی اعتمادی نیست. من همیشه ترجیح می دهم با همه در کنفرانس ها صحبت کنم تا فردی دلخور نشود.

توشاک درباره اینکه چرا از شجاعی و دژگه که در اردوی پیش فصل نبودند در دیدار امروز استفاده کرده است، گفت: من اشتباه کردم. بهتر بود از بازیکنان دیگری که با ما تمرین کردند استفاده می کردیم. این اشتباه من بود. آنها تنها چهار روز با ما تمرین کرده بودند و بهتر بود از آنها استفاده نمی کردم. این دو بازیکن را هنوز بطور کامل نمی شناسم. ما سه هفته دیگر نیاز داریم تا با بازیکنان جدید آشنا شویم. اشتباه من بود که از آنها استفاده کردم.

وی تصریح کرد: من نباید این دو بازیکن را قربانی می کردم. اشتباه من بود. اینجا همه چیز تازه است. تمام تیم و باشگاه تازه هستند. باید از این به بعد سخت تر کار کنیم. همه چیز برای من و باشگاه جدید است. از مدیر گرفته تا شما خبرنگاران.

 

1004

 

نظرات کاربران
آبی خالص
این بیچاره اصلا حوصله مربی گری نداره. فکر کنم اصلا یکبارم از رو نیمکت بلند نشد. ساغلام بهتر از اون میتونست از بازکناتون بازی بگیره.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۰:۰۵
پاسخ
1
7
دو ستاره تو آسیا حسرت خیلیا
امیدوارم به این مربیا فرصت داده بشه تیمایی که خوب بازی کنند انشاالله زودتر تراکتور فرم خوب خودشو پیدا کنه فوتبال مرده ما زنده بشه
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۲:۲۳
پاسخ
2
7
ARYOBARZAN
اشتباه کردن تورو جذب کردن تا نیم فصل اخراج میشی
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۶:۲۷
پاسخ
3
4
Asa
تراکتور ایشالله بازی بعد تیم بهتری میشود. به استقلالی ها هم تبریک میگم. امید ما به خداست. درورد بر تراکتور.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۹:۴۶
پاسخ
6
51
علی بارساا
استقلال عالی بود و حقشم برد بود . بعنوان یک تراکتوری تبریک میگویم به استقلالی ها. فعلا تراکتور خیلی ضعیف و ناهماهنگه مخصوصا در دفاع . کاش توشاک سیستم تیم را عوض کنه با سه دفاع نمیشه کاری کرد همش عمق خالی بود و استقلال هر وقت میخواست از عمق نفوذ میکرد و موقعیت ایجاد میکرد
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۶:۳۶
پاسخ
3
55
￵ارش
واسه اولین بار یه حرف منطقی تو کامنتات دیدم بعد این شکست الان اروم شدی با عرور و تکبر و توهم حرف نمیزنی
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۳:۴۸
1
11
کیومرث
اتفاقا به نظر من بهترین بازیکن تراکتور دژاگه بود ولی مسعود شجاعی اصلا خوب نبود ، مسعود بدرد پست هافبک دفاعی نمی خوره سبک بازیش پر ریسکه هافبک دفاعی باید کم ریسک بازی کنه . کی روشم بازیای دوستانه هافبک دفاعی تستش کرد که اصلا جواب نداد .
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۲:۵۴
پاسخ
2
49
تاج كبيررررر
تراكتوري ها كجان
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۷:۰۸
پاسخ
14
35
تیم مــــــــــــــــلی 99
عوضش سنگ پرانها و جنجال سازان رو داری برا خودشون دلاورانی هستن این تماشاتچی های تیم تراختور! حالا مونده که دلاوری های اینها رو ببینی! البته عیبی یوخ
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۱:۳۲
پاسخ
15
47
علی بارساا
تو یکی برو دوغتو بنوش . اگرم کاری کرده ان از پرسپولیسی هایی مثل تو یاد گرفته ان . باز سنگ بهتر از نارنجک های شماست .
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۶:۳۹
7
12
Asad
اینهمه هزینه نیمکت به این سنگینی توشاک! پیروانی ، مهاجری عجبا
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۵:۳۸
پاسخ
13
27
R
درود به شرفت مرد که باخت رو تقصیر خودت میدونی و به گردن میگری و این شجاعت رو داری که اگر اشتباه کردی راحت بگی اشتباه کردم , گردن هوا و زمین و زمان نندازی .. اعتراف به اشتباه و به گردن گرفتن تقصیر کار اعتبار و ارزش ت رو دوچندان کرد ..انصافا دمت گرررم !!!! هماهنگی بازیکنای جدید و این تیم زمان میبره تا با همدیگه مَچ بشن و این تغییراتی که انجام شده هم زمانبر و هم هزینه بر خواهد بود جناب توشاک ما هواداران تراکتور میگیم" عیبی یوخ" !!! و همه جانبه پشت تو و تیم تراکتور هستیم و حمایتت میکنیم ... #یاشاسین تراکتور #یاشاسین جان توشاک
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۳:۵۲
پاسخ
9
55
حامد تراختور
مربی فوق العاده حرفه ای . اگر یک تیم در حد قهرمانی آسیا باشد در ایران تراکتور و مربی بزرگش است . صبر و حوصله لازم داریم !
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۲:۲۱
پاسخ
42
31
۶تقلال
فروزان می برتون لیگ یک‌
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۱:۰۲
پاسخ
57
22
حسین زاده
نه اقای توشاک ما اشتباه کردیم که این تیم پرستاره رو سپردیم دست شما.... اشتباه بزرگ این تیم شمایین ساغلام پارسال با بچه ها چطوری بازی میکرد شما با ستاره ها چطوری بازی میکنین؟؟ عدم هماهنگی ؟؟؟ ضعف بدن؟؟؟ لطفن کمتر چرت و پرت بگین اشکان دژاگه و مسعود یه ماه نمیشه تو جام جهانی بودن.... استقلال متخصص نفوذ از جناحینه استاد پاس های در عمقه اینو منکه یه هوادار ساده فوتبالم میدونم شما چطور نمیدونی که با سه دفاع مقابل چنین تیمی بازی میکنی؟؟؟ قلعه نوعی جلو استقلال علاوه بر چار دفاعش یه هافبک دفاعیشم عقب تر میذاشت که جلوی این فاجعه ای که امروز افتاد رو اون زمان بگیره.... علاوه بر ترکیبت و سیستمت تعویض هاتم اشتباهه.... در ضمن امروز اشکان و مسعود و استوکس ستاره تیم بودن.... کاش زودتر اخراج بشی..... کاش قبل از اونکه دیر بشه...
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۵:۱۳
پاسخ
39
52
مهران
سائلام از جوانان خوب بازی می‌گرفت؟!! همون سائلام اون باخت افتضاح تو آسیا به بار نیاورد؟! با اون نتایج مفتضح‌ترش تو لیگ! مشکل اساسی تراکتور مدیریت این تیم و هوادارش هستن که هم قدرنشناسن و هم درکی از فوتبال ندارن! بهتر بود بجای فوتبال تو دوچرخه‌سواری تیم می‌دادن! جوانان تراکتور رو کی رو کرد؟! کسی غیر از یحیی گل‌محمدی؟! بعد شما چه جوری باهاش برخورد کردین!!!
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۷:۱۴
5
15
عارف
بازیکن بزرگت پهلوانه که گذاشتیش رو نیمکت
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۳:۴۷
پاسخ
9
62
ایرانی
شجاعی افتضاح بود وخواهدبود امااشکان کل بارتیموتونوبه دوش کشید کاش ازش تعریف میکردی حیف اشکان اکه تواستقلال بود میشدستاره لیگ ایران بااختلاف اماامروزفرششیداسماعیلی بی نظیربود
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۱:۲۰
پاسخ
17
96