توصیه نزدیکانِ پوچتینو؛ به آرسنال نرو!

توصیه نزدیکانِ پوچتینو؛ به آرسنال نرو!

2875
01:12
10 آذر 1398
دوستان پوچتینو به او توصیه کرده اند راهی آرسنال نشود.

به گزارش وبسایت نود، دوستان پوچتینو معتقدند او باید منتظر تیم بزرگی بماند.

بعد از اخراج اونای امری، شایعاتی مطرح شده مبنی بر اینکه پوچتینو هم در میان لیست نامزدهای موردنظر سران آرسنال برای جانشینی امری قرار گرفته است. اما تلگراف در گزارشی مدعی است که پوچتینو به توصیه دوستانش به فکر حضور در آرسنال نیست.

این در شرایطی است که سال گذشته پوچتینو گفته بود هرگز سرمربی آرسنال نخواهد شد و این موضوع هم به دلیل رقابت سنتی میان تاتنهام و آرسنال است. اما حالا او با پیشنهاد آرسنال مواجه شده است.

در گزارش تلگراف آمده است که دوستان و نزدیکان پوچتینو به وی توصیه کرده اند که به جای حضور در آرسنال، از این فرصت استراحت پیش آمده نهایت استفاده را ببرد و برای نیمکت یک تیم بزرگ تا تابستان صبر کند. آنها معتقدند او باید راهی تیمی بزرگ چون بایرن مونیخ، رئال مادرید یا منچستریونایتد شود. البته در این میان نیمکت بایرن مونیخ در دسترس‌تر به نظر می رسد، آن هم به خاطر اخراج کواچ و حضور موقت فلیک. با این حال مشخص نیست تا تابستان چه پیش خواهد آمد.

1878

نظرات کاربران
فوتبالی-قدیمی
دلش هم بخواد بیاد آرسنال. درسته تیم از اسب افتاده ولی از اصل نیفتاده. سرمربی ای باید بیاد آرسنال که توی عمر کاریش جام برده باشه. چون بین تیمهای کوچیکی مثل تاتنهام و تیمهای ریشه داری مثل آرسنال، تفاوت بسیار زیاده.
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰:۵۵
پاسخ
15
21
مهدی هاتفی
2 سه سال بازیکن نخرید تا تاتنهام بتونه ورزشگاهش رو بسازه. تیم رو با دستهای خالی برد فینال ucl و یه شکست 7 یک تاتنهامش رو فروپاشوند. من خودم آینده پوچ رو باتوجه به اوضاع و احوال والورده در بارسلونا میبینم
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۸:۱۹
پاسخ
5
12
Haghighat
اگربیاد ارسنال عالی میشه
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۲:۴۴
پاسخ
2
12