توضیحات فردوسی پور درباره تداوم پخش برنامه نود

توضیحات فردوسی پور درباره تداوم پخش برنامه نود

37360
10:52
06 آبان 1397
تهیه‌کننده و مجری برنامه نود درباره اتفاقاتی که در دو هفته گذشته پیرامون برنامه‌اش و پخش نشدن آن رخ داده بود، توضیحاتی داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - تهیه‌کننده و مجری برنامه نود درباره اتفاقاتی که در دو هفته گذشته پیرامون برنامه‌اش و پخش نشدن آن رخ داده بود، توضیحاتی داد.

 به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، بعد از پخش نشدن برنامه نود در دو هفته گذشته،  فروغی مدیر شبکه سه امروز در گفتگو با برنامه "حالا خورشید" تاکید کرد که برنامه نود ادامه خواهد داشت اما این هفته هم به خاطر ویژه برنامه اربعین این برنامه روی آنتن نمی رود. به گفته فروغی، برنامه نود از هفته آینده پخش می شود.

همچنین عادل فردوسی پور در ارتباط تلفنی با برنامه حالا خورشید خطاب به رضا رشیدپور گفت: خوشحالم که برنامه ای به این خوبی داری و من قبلا هم گفتم که باعث افتخار است. من صحبت های شما با علی فروغی مدیر شبکه سه را دیدم.

او درباره نقدها و مصاحبه اش بیان کرد: من بیش از ۲۰ سال است که در صداوسیما کار می کنم و واقعا فرزند رسانه هستم. در این سال ها مردم همیشه به من لطف داشتند و مدیران مختلف از من حمایت کردند. من هم سعی کردم برنامه هایی بسازم که منعکس کننده کاستی ها و فساد در فوتبال کشور باشد.

تهیه کننده و مجری برنامه نود تصریح کرد: به هر حال در هر مجموعه ای اخلاف سلیقه وجود دارد. اصلا قرار نیست من و علی فروغی عزیز مثل هم فکر کنیم. البته کاملا همه دیسیپلین و اصول حرفه ای را رعایت کرده ام. من اصول را می دانم. اتفاقی که دو هفته قبل جناب فروغی درباره آن صحبت کرد همانطور که گفته شد یک اختلاف سلیقه بود. اینکه بازی در شبکه سه پخش شود تصمیمی بود که من می توانستم با آن مخالف باشم ولی تصمیمی بود که در نهایت گرفته شد و من هم به تصمیم شبکه احترام گذاشتم.

فردوسی پور افزود: تماس های تلفنی زیادی برقرار شد که آن بازی در شبکه ورزش پخش شود و شاید از تماس من برداشت دیگری شد. فکر می کنم یک سوء تفاهم ایجاد شده و اینطور نبوده که به من بگویند برنامه بعد از بازی انگلیس-اسپانیا پخش شود، صحبتها دوستانه بود.در مصاحبه ام با یک خبرگزاری من عنوان کردم که طبق هماهنگی ها تلاش دارم که برنامه را برسانم و هنوز امید داشتم و به نظرم مصاحبه ای ساده بود. فکر می کنم همانطور که آقای فروغی اشاره کرد مردم بتوانند برنامه های مورد علاقه شان را ببینند.

او درباره ادامه نود گفت: من خیلی خوشحال شدم که شبکه سه برنامه های جدیدی دارد و الان پربیننده ترین شبکه است. مطمئن باشید من هر کاری بتوانم می کنم تا مردم از برنامه ای که می بینند لذت ببرند، مردم چند ساعت پای تلویزیون بنشینند و ماهواره نبینند.

 

2051

نظرات کاربران
علی جلالی
خوشحالم ازبرگشت ۹۰ امیدوارم یه ویژه برنامه واسه فینال رفت اسیا که شنبه هست اماده کنن
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۰:۴۹
پاسخ
35
161
بهمن جادویه
عادل، دوستت داریم، خیلی عادلی!
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۶:۳۹
پاسخ
36
170
علیرضا
سلام خداروشکرنودازهفته دیگه می یاد
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۰:۵۹
پاسخ
60
323
فقط برانکو
سه‌هفته‌پخش‌نشد‌ انگار ۳۰‌ساله‌‌که‌پخش‌نمیشه.
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶:۰۴
پاسخ
70
386
امیدوحیدیفر
واقعا حیف بودبرنامه نودنباشه خوشحالم از هفته آینده پخش میشه
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۷:۱۴
پاسخ
66
354