توضیحات مائوریسیو ساری درباره درگیری‌اش با دروازه بان چلسی

توضیحات مائوریسیو ساری درباره درگیری‌اش با دروازه بان چلسی

12168
01:24
06 اسفند 1397
سرمربی چلسی درباره اتفاقات عجیب پایان بازی تیمش با منچسترسیتی توضیح داد.

به گزارش وبسایت نود، مائوریسیو ساری پس از شکست تیمش مقابل منچسترسیتی در ضربات پنالتی فینال جام اتحادیه درباره درگیری اش با کپا آریزابالاگا و خودداری این بازیکن از تعویض شدن توضیح داد. 

ساری درباره این اتفاق که حسابی جنجالی شد به اسکای اسپورت گفت:«این اتفاق تنها یک سو تفاهم بود. ما فکر می کردیم که کپا مصدوم شده و قصد داشتیم تعویضش کنیم اما او می گفت که مصدومیتش جدی نیست. حق با کپا بود و او مشکلی برای بازی نداشت. من بعدا توسط دکتر تیم متوجه این مسئله شدم. البته که در آن لحظه عصبانی شدم چون می خواستم دلیل خودداری او از تعویض شدن را بفهمم. ماجرا تنها یک سوتفاهم بود.»

۲۰۳۱

نظرات کاربران
صالح
چه دروغ تابلویی!!! خیلی واضح بود میخواستی برای پنالتی کابایرو رو بیاری ولی کپا بیرون نرفت با پرروریی!!! خیلی عجیب بود. تو فوتبال ما هم همچین اتفاقی نمیوفته.
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۶:۱۴
پاسخ
15
60
reza
درچهارچوب بازیهای آسیائی 1982 دهلی تیم های ملی فوتبال ایران و کویت باهم بازی کردند.زمان جنگ تحمیلی بود و کویت هم طرفدارعراق بود و بازی خیلی رو مخ بود.در او.اخر بازی مربی تیم تصمیم گرفت هافبک تیم یعنی مایلی کهن رو تعویض کنه ایشون به تابلو تعویض بی اعتنائی کرد و در حال دعوا و بگو مگو با کویتی ها بود! البته مربی تیم میخواست مایلی کهن کارت زرد دوم رو نگیره ولی ایشون اصلا گوشش بدهکار نبود! بهرحال خواستم بگم این مسئله برای لندنی ها جوکه! در عوض برای ما ایرانیا خاطره است!!!
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۴:۲۸
2
8
A.a.m
ساری مربی فوق العاده ای هست امیدوارم از این برهه نیز بگذره
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۷:۳۱
پاسخ
7
45
...
من کاری به این داستان ها ندارم اما دیشب دقیقا همین اتفاق که گفته بود پیش اومد و سو تفاهم بود
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۹:۱۷
پاسخ
24
19
مسعود گل باشی
خیلی بدبختی گند زدی به چلسی رفت
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۸:۰۵
پاسخ
42
16
AmiR
تو چند سای خارجی خودم که کلا رختکن رو از دست داده و چون بازیکنا مدیونن احتمالا یه بازی دیگه رو نیمکت میشه به همین خاطر توجهی بهش ندارن و کار خودشونو انجام میدن. ولی در کل اولین بار بود همچین صحنه ای میدیدم اونم در این سطح اگه لیگ ایران بود تعجب نمیکردم... هازاد که تابستون میره رئال و باور کنید تا یه سرمربی کاریزمایتک نیارن این تیم درست نمیشه، هرچند از چلسی بدم میاد...
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۵:۱۴
پاسخ
15
14
ایرانی
کاریزماتیکترازمورینیو کونته؟ مشکل چلسی برمی گرده به مدیریت چلسی که طرف بازیکنارومیگیره
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳:۱۱
0
9
جعل پولیس
آقای ساری اگر اینجا وا بدی دیگه در آینده نمیتونی جلوی این بر وبچ جوان واحساسی حرفت رو به کرسی بنشونی...مربی باید اقتدار داشته باشه..بازی بعدی ایشان را نیمکت نشین کن..
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۶:۰۳
پاسخ
6
36
حامد نیستلروی
کپا با این کار زشتش هم آبروی خودشو برد و هم آبروی ساری رو. در این سطح فوتبال خیلی اتفاق عجیبی بود. یعنی گرونترین دروازه بان دنیا هم هست.حیف این همه پول برای این دروازه بان بچه و بی تجربه دادند.
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۴:۳۷
پاسخ
5
36
حسین
اینو نگی چی بگی دروازهبانتون واسه تصمیمات و تفکراتت تره هم خورد نکرد میخواستی با بیرون کشیدن گلر اولتون هم یه وقت کشی کنی و هم گلر دومتون که پنالتی گیر تر هست رو بیاری که اینجوری ضایع شدی
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۲:۱۴
پاسخ
6
16
عشقممم نیمار
مربی ک بازیکنا بهش احترام نمیزارن و اصا قبولش ندارن ..‌بهتره هرچه زودتر استعفا بده تا این همه کوچیک نشه:-P
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۹:۴۳
پاسخ
47
142
عشقمم دیسلایک
چرا مربی باید استعفا بده باید این بازیکنای خائن انداخت بیرون و البته رئیسشون که باعث میشه هی کودتا کنن اگه این کارو کنن چلسی دوباره اوج میگیره بالا سر این بازیکنا باید امثال کیروش باشه
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۰:۵۲
5
21
یک قدم جلو
کلا بازیکن سالاری داخل تیم چلسی بیداد میکنه. مورینیو باج نداد و جلوش گرفت. شمام چون اخراج نشی داری این حرفو میزنی
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۰:۴۰
پاسخ
14
156