توضیح ممبینی در خصوص عدم استفاده از لباس‌های آدیداس در تیم‌های ملی

توضیح ممبینی در خصوص عدم استفاده از لباس‌های آدیداس در تیم‌های ملی

2474
13:48
20 بهمن 1396
عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد عدم استفاده از لباس‌های آدیداس در تیم‌های رده‌های ملی را توضیح داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد عدم استفاده از لباس‌های آدیداس در تیم‌های رده‌های ملی را توضیح داد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، طبق قرارداد فدراسیون فوتبال با شرکت آدیداس البسه تیم ملی فوتبال بزرگسالان باید رایگان باشد و البسه سایر تیم‌ها و رده‌های ملی با 70 درصد تخفیف خریداری شود. با این حال تیم‌های رده‌های ملی همچنان لباس‌های مجید را به تن می‌کنند که لباس‌های این برند نیز خریداری می‌شود. هدایت‌الله ممبینی در این خصوص اظهار داشت: این صحبت درست است و از تاریخی که قرارداد ما با آدیداس بسته شد، روند تأمین البسه تیم‌های ملی باید به این شکل باشد. یعنی سایر تیم‌های ملی نیز باید برند آدیداس بپوشند، اما چون این لباس‌ها هنوز به خط تولید نرسیده تا آدیداس لوازم را آماده کند، این اتفاق رخ نداده است.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تأکید کرد: از تاریخی که آدیداس لباس‌ها را آماده کند، تمام تیم‌های ملی ما از لباس‌های این برند استفاده خواهند کرد.

وی در واکنش به این مسئله که آیا فدراسیون نمی‌توانست برای تیم ملی فوتسال هم که در رقابت‌های قهرمانی آسیا حضور دارد مانند تیم ملی بزرگسالان البسه آدیداس را تهیه کند، گفت: تیم ملی بزرگسالان در یک سال گذشته این لباس‌ها را می‌پوشد و سفارش البسه آنها را از قبل داده بودیم. چون قرارداد ما با آدیداس به تازگی بسته شده است، یک مقدار زمان می‌برد تا لباس‌های جدید آماده شود.

ممبینی در خصوص اینکه تمام تیم‌ها و رده‌های ملی به جز بزرگسالان از البسه مجید استفاده می‌کنند و آیا فدراسیون برای خرید این البسه هم تخفیف گرفته است، خاطرنشان کرد: موضوع لباس‌های مجید چون برای قبل بوده است، آمار دقیقی ندارم، اما یکسری تخفیف روی این لباس‌ها نیز بوده است.

 

1004

نظرات کاربران
جونم وطنم
نمیدونم چند نفر؟!اما قطعا بالای نود درصد از افرادی که این مصاحبه هارو میخونن مثل من دلشون میخواد سرشونو بکوووبن به میزی،دری،دیواری..... خدا خیرتون بده توضیح ندید همون بی خبر باشیم بهتره!
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۶:۴۳
پاسخ
0
13
CR 6+4 FCP
مجید!؟ خخخخخخخ
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۲:۱۱
پاسخ
1
5