توفیقی:امیدوارم اتفاقی بیفتد که استقلال از آسیا حذف نشود!

توفیقی:امیدوارم اتفاقی بیفتد که استقلال از آسیا حذف نشود!

9933
11:38
23 خرداد 1397
معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت:امیدوارم اتفاقی نیفتد که استقلال از آسیا حذف شود و امیدواریم وزارت ورزش هم در این زمینه کمک کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت:امیدوارم اتفاقی نیفتد که استقلال از آسیا حذف شود و امیدواریم وزارت ورزش هم در این زمینه کمک کند.

به گزارش وب سایت نود، پندار توفیقی در خصوص اینکه آیا نقل و انتقالات در استقلال ادامه دارد یا اینکه خریدهای این باشگاه ادامه دارد یا خیر گفت: ما تعدادی از بازیکنان تیم ملی امید و جوانان را جذب کردیم ولی کماکان کار ادامه دارد، بخشی از این کارها تقاضای شفر است و بخشی هم سیاست باشگاه برای آینده.

وی افزود: در حال حاضر بحث تمدید قرارداد باقری، جپاروف و امید ابراهیمی را در پیش داریم هفته آینده هم بحث غفوری و باقری را نهایی خواهیم کرد.

توفیقی در خصوص اینکه گفته می‌شود ابراهیمی راهی کشورهای عربی می‌شود گفت: ابراهیمی بازیکنی نیست که مثل برخی بازیکنانِ چند سال گذشته استقلال را رها کند و بی خبر برود.از سوی دیگر ابراهیمی بازیکن با اخلاقی است و اینگونه نیست که به ما چیزی نگوید و از تیم ما برود، مطمئنا اگر قرار باشد بازیکنی از جمع ما جدا شود به ما اطلاع می‌دهد تا جایگزین در مورد او پیدا کنیم.

وی که با رادیو جوان صحبت می‌کرد در خصوص تیام گفت: اگر دلالان محترم بگذارند تیام هم می‌ماند! ما در حال مذاکره هستیم.در نظام جمهوری اسلامی باید قدرتی باشد تا جلوی دلالان را بگیرد. من در ریز جریان باشگاه کویتی ورود نمی‌کنم ولی تعدادی افراد هستند تحت عنوان مدیربرنامه به شغل شریف دلالی مشغول هستند و واقعا فوتبال ایران را در معرض خطر قرار داده‌اند.

توفیقی در خصوص شایعه حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا گفت: این مسائل را خود افتخاری می‌داند، امروز هم می‌دانم از وزیر ورزش وقت گرفته‌ تا موضوع را با وزیر ورزش در میان بگذارد. البته این موضوع برای تیم رقیب هم هست ولی ما اعتقاد داریم نیاز هست که دولت در این زمینه کمک کند چون ما از بحث درآمدها نمی‌توانیم این بدهی‌های انباشته را پرداخت کنیم.بخشی از مواردی که را که برخی ها می‌گویند ما هم شنیده‌ایم.امکان تسویه حساب با برخی طلبکاران اصلا وجود ندارد.

وی در خصوص اینکه اگر دولت این مبلغ را به استقلال و پرسپولیس ندهد منجر به حذف استقلال از آسیا می‌شود گفت: امیدوارم اتفاقی نیفتد که استقلال از آسیا حذف شود و وزارت ورزش هم در این زمینه کمک خواهد کرد.وزارت می‌تواند با راهکارهایی مبلغ را از دولت بگیرد تا در اختیار طلبکاران قرار بدهد.باشگاه بر اساس درآمدزایی می‌توانند درآمدزایی کنند.

وی ادامه داد: وزارت ورزش حدود 5 سال است که حتی یک ریال دریافت نکرده ایم چون از لحاظ قانونی نمی‌شود کمک کنند. ما باشگاه صد در صد دولتی هستیم و کسری بودجه را طبق قانون دولت باید پرداخت کند.

توفیقی در خصوص اینکه اگر قرار است استقلال از آسیا حذف شود پس چرا بازیکن جذب می‌کند چون این کار فایده‌ای ندارد گفت:اموال باشگاه استقلال از ابتدای انقلاب همه در اختیار دولت است، طبیعی است که عزم و اراده اگر وجود داشته باشد می‌شود دولت بدهی ها را بپذیرد، ما این تاریخ 10 تیر و اولتیماتوم ها را شفاف به همه دوستان بالاتر اعلام کردیم ولی فکر می‌کنم به امید خدا موضوع حل شود.

وی در خصوص اینکه آیا اگر دولت کمک نکرد فکر اورژانسی کردید یا خیر گفت: باشگاه استقلال باید مبلغی یا سرمایه گذاری داشته باشد که این مبلغ را به طلبکاران بدهد. ما اصلا چنین مبالغی نداریم. ما تنها کاری که در این 2-3 ساله کردیم این است که حداقل بدهی ایجاد نکنیم.

توفیقی در خصوص اینکه شایعه شده مدیران استقلال قرار است تا قبل از 10 تیر که اولتیماتوم AFC است استعفا بدهند گفت: من در جریان نیستم که این موضوع استعفا از کجا آمده است اما معاون ورزشی پستی افتخاری است، البته هیچ چشمداشتی هم نداریم و اگر تا روزی که بخواهند کار می‌کنیم و اگر هم صلاح بدانند نباشیم دست همه را می‌بوسیم و می‌رویم.

 

2051

نظرات کاربران
محمد
آقای توفیقی عزیز واقعا دمت گرم اگر همینطور به کارت ادامه بدهی وتیام وارکان قبلی تیم رو نگهداری شک نکن قهرمان آسیا میشویم وبا چهارمیلیون دلار قهرمانی کلی چاله چوله هارو اصلاح میکنیم مدیران قوی اهل ریسکند نترس علی به همراهت فقظ یک هافبک بازیساز جوان کم داریم مثل ژاوی یا 8 شاکی وجانواریو
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۳:۲۲
پاسخ
3
2
Mohammadhossein
فقط فصل گذشته بالای 40 میلیارد هزینه کردیید، باید فکر الانم میکردیید، حذف میشید خخخخخخ
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۷:۳۶
پاسخ
40
65
masoud ss
لطفا دقیقمتنو بخونید این موضوع برای قرمزام هست
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۲:۲۳
10
19
جعلپولیس
برانکو بازیکناتون مفتی میان تیم شما سوزشتون حد نداره تازه بدهی های جعلپولیس صد میلیارد بیش تر از استقلاله اگه قرار باسه تیمی حذف بشه اون جعلپولیسه تازه یادمون نرفته چند روز پیش پانصد هزار دلار وزارت بهتون بابت گولچ بازیکنی که یه دقیقه بازی نکرد کمک کرد پس شما راجع به بدهی حرف نزن
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۹:۳۸
25
29
✔✰✰سجاد✰✰✔
یعنی چی حذف میشیم؟؟؟؟ پس چرا خصوصی نمیکنن باشگاه ها رو... وقتی خصوصی نمیکنید بدهی ها رو باید بدید پس... چرا هیچ کس به فکر نیست.... همینجور راحت حذف شیم الکی و راحت؟؟؟ دولت باید ورود کند... و اگر نمیتواند سریعتر باشگاه ها رو خصوصی کنید... ما هوادارن سرخابی به هیچ عنوان در صورت کوتاهی و حذف شدنمون ساکت نخواهیم نشست...
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۴:۴۵
پاسخ
3
53
11
حالا بخوان خصوصى كنند استقلال را مثل چند سال پيش هيچ شخصى يا شركتى حاضر نميشه امتياز استقلال خريدارى كنه
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۶:۰۱
21
31
آیهان
بازم حواشی شروع شد و راه برای قهرمانی آسیایی تیمهای عربی و شرق آسیا هموارتر.آخه کدوم عاقلی وقتی میبینه ضرر میکنه بازم بهش میچسبه؟عزیزم همه باشگاهها سود دارن منتها مثل پیمانکارهها عمل میکنن یعنی سرمایه را برای برج سازی صرف میکنن.بعدش امید ابراهیمی و امثالش حق دارن اونا هم دنبال حقشونن.اگه مدیران، کاربلد و بویی از مدیریت به روز و جهانی را بهره برده باشن هم به موقع پول بازیکن را میدن هم اینکه بهترین قرارداد را میبندند و هم اینکه درآمد شفاف سازی میشه و کسی از کسی ناراضی نمیشه و تا ببینن کار از کار گذشته بیخود حرف تعصب و اخلاق را پیش نکشن و مهمتر اینکه مثل قرارداد تیام و امثالش قراردادی نمیبندن که با دویست هزار دلار بیشه یه طرفه فسخش کرد و به ریش همچین مدیرایی خندید و باعث رنجش و توهین به هواردار شد...
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۴:۱۸
پاسخ
5
40
دبل.۶:::::::۶+۶
اخه شیشتقلال خریدار نداره...که خصوصی بشه
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۵:۵۸
29
32
تاج سر فوتبال آسیا
امیدوارم وزیر محترم همکاری های لازمو برای استقلال انجام بدن. چون تنها تیمی که امید قهرمانی آسیاس، استقلاله. ب نظر م سلیقه های رنگیو کنار بزاریم و همه باهم برای ستاره سوم استقلال تلاش کنیم. بدون تعارف بگم این چند سال اخیر همه هزینه ها برای پرسپولیس بود ک متاسفانه نتیجه ای هم نداد.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۸:۳۴
پاسخ
156
122
محمدرضا
آقا چرا جو میدید اگر هم قرار به حذف باشه نمیگیره تیمو از 1/4 بکشه بیرون که این تحقیقات مال فصل بعده اگرم حل نشه فصل جدید لیگ قهرمانان حذف میشیم. که امکان نداره همچین کاری بکنن. پر طرفدار ترین تیم هاشون استقلال و پرسپولیس اینا نباشن باید اسمشو بزارن لیگ مجازی قهرمانان چون همه از خونه نگاهش میکنن.
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۸:۵۵
1
2
سرخ
شما جناب پندار تایم و رضا پرز به ول خرجی هاتون ادامه بدیم وزریر خودش هواتون داره ، بی حساب کتاب بازیکن میگیرین نتیجش هم همین میشه به جاهای باریک که میرسه میگین ششتقلال تیم مردمی ششتقلال به کمک مبرم نیاز داره وزیر هم از کیسه خلیفه به شما می بخشه
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۱:۰۵
9
8
مافیای سرخ
در جواب تاج : با شما موافقم
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰:۰۴
7
4
دبل.۶:::::::۶+۶
سنگ پا هم خجالت کشید از فرمایش این اس اسی...
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۷:۱۳
24
34
مهدی جفت شش
شما که فعلا پیش AFC رسوا شدین و فهمیدن مدارکتون جعلی اول اجازه بدین تو آسیا بازی کنید بعد در مورد سایر موارد صحبت کنید. خخخخخخخخخ
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۶:۲۸
37
86
سپاهان طلایی
من که دوست دارم تیمای ایران تو آسیا نتیجه بگیرن ولی اگه فرضا استقلال پرسپولیس سپاهان تراکتور یا هر تیم دیگه ای تو آسیا قهرمان باشه هرگز این قهرمانی ملی به حساب نمیاد و چماقی میشه تو سر هوادارای تیمای دیگه و اسباب کری خونی های تو خالی رو فراهم میکنه مثل همین دوتا ستاره استقلال یا فینالیست شدن سپاهان و ذوب آهن. در مورد بدهی ها هم به نظرم دولت نباید بده یا اگه میخواد بده امسال حداقل نده که اگه اتفاقی افتاد درس عبرتی بشه برای استقلال پرسپولیس و تیمای دیگه که بازیکن بی کیفیت نیارن و بعد پولشو ندن و از این غیر حرفه ای گری ها دست بردارن.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۶:۰۹
21
60
10-10-3
نتیجه نداده ؟! خوب دوسال پیاپی قهرمان شده به جمع 4تیم آسیا رفته ؟ میشه بگی تو این چندساله که شما هرسال گرانترین تیم تاریخ میشوید چه دستاوردی داشتید ؟ خوبه پارسال با کمترین خرید پرسپولیس قهرمان شد امسال هم خرید نداشته شما که دیگه رکورد تاریخ تو خرید بازیکن رو زدین 8تا 8 تا بازیکن میخرید ؟ خوبه همین طور که شما جز 8تیم آسیا هستید ما هم هستیم اگر بازیکن ذوب ثانیه آخر اون توپ وگل می کردی باز هم همچین حرفی میزدی پولی که برای تیام و شجائیان هزینه کردین به اندازه کل بازیکن های پرسپولیس بود خدایی خیلی رو دارید پول شفرهم که به گفته عضو هیئت مدیره خودتون وزارت داده
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۳:۴۷
68
137