تونی کروس مرد سال فوتبال آلمان شد

تونی کروس مرد سال فوتبال آلمان شد

1140
19:05
14 مرداد 1397
کروس با اختلافی فاحش نسبت به نیلز پترسن، برای اولین بار این عنوان را کسب کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - کروس با اختلافی فاحش نسبت به نیلز پترسن، برای اولین بار این عنوان را کسب کرد.

به گزارش وبسایت نود، تونی کروس موفق شد عنوان مرد سال ۲۰۱۸ فوتبال آلمان را از آن خود کرد. این اولین باری است که کروس این جایزه را دریافت می‌کند.

روزنامه نگاران نشریه کیکر و اتحادیه روزنامه نگاران آلمان به همراه تمام فوتبالیست های داخل و فوتبالیست های آلمانی شاغل در خارج از کشور با آرای خود در این جایزه مشارکت می‌کنند. 

هافبک ۲۸ ساله رئال مادرید در شرایطی با ۱۸۵ رای این عنوان را کسب کرد که نیلز پترسن، مهاجم فرایبورگ با ۳۹ رای دوم شد و نالدو، مدافع شالکه با ۳۸ رای در جایگاه سوم قرار گرفت. 

کروس در این زمینه گفت:

کسب جایزه مرد سال فوتبال آلمان برای من افتخاری بزرگ بوده و خواهد بود. این عنوانی است که شما به سادگی به دست نمی‌آورید، و البته همگان به آن نمی‌رسند. این پاداشی فوق العاده برای راهی است که به عنوان یک فوتبالیست انتخاب کرده اید و تصمیماتی که گرفته اید.

کارل هاینتز رومنیگه، یورگن کلینزمن، اولیور کان، میشائیل بالاک، میروسلاو کلوزه، مانوئل نویر و فیلیپ لام از جمله نفراتی هستند که در گذشته این عنوان را کسب کرده اند.

همچنین یوپ هاینکس، سرمربی پیشین بایرن مونیخ نیز موفق شد با ۹۱ رای، تنها دو رای بیشتر نسبت به دومنیکو تدسکو سرمربی شالکه به عنوان سرمربی سال فوتبال آلمان معرفی شود. 

هاینکس نیز در این خصوص گفت:

خوشحالم که از طرف روزنامه نگاران به این عنوان دست یافته ام. بزرگترین تشکر من از کسانی است که به من رای نداده اند، چرا که در آلمان مربیان جوان زیادی فعالیت می‌کنند که لایق این عنوان هستند، و البته کریستین استرایش، سرمربی فرایبورگ.

۷۷۱۲

نظرات کاربران
رئال+رونالدو
تبریک!!!! خیلی خوشحال شدم
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۹:۵۳
پاسخ
3
12
رونالدو سرور مسی
توی لالیگا بعد از مودریچ بهترین بازیکنه
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۷:۳۲
پاسخ
12
6