تکذیب شد؛ ایکاردی در تست های پزشکی رئال مادرید شرکت نکرده است

تکذیب شد؛ ایکاردی در تست های پزشکی رئال مادرید شرکت نکرده است

6100
17:36
19 دی 1396
در حالیکه رسانه های اسپانیایی مدعی شده بودند که مائورو ایکاردی تست های پزشکی رئال مادرید را پشت سر گذاشته است، همراهان بازیکن این خبر را تکذیب کردند.

وبسایت رسمی برنامه نود - در حالیکه رسانه های اسپانیایی مدعی شده بودند که مائورو ایکاردی تست های پزشکی رئال مادرید را پشت سر گذاشته است، همراهان بازیکن این خبر را تکذیب کردند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، Diario Gol مدعی شده بود که کاپیتان نراتزوری به صورت محرمانه در میلان تست های پزشکی رئال مادرید را پشت سر گذاشته و آماده انتقال به مادرید است.

رقم فسخ قرارداد این بازیکن 110 میلیون یورو است اما تنها در تابستان می توان آن را فعال کرد، بنابراین انتقال او در ژانویه ممکن است هزینه بیشتری برای رئال مادرید داشته باشد. حالا Goal Italia با مدیر برنامه های ایکاردی تماس گرفته و طی آن، خبر قبلی کاملاً تکذیب شده و آن دروغ خوانده اند.

اینتر قصد ندارد که ستاره آرژانتینی خود را بفروشد و در حقیقت قصد دارند که با پیشنهاد دستمزدی بالاتر، قراردادش را تمدید کنند.

1771

نظرات کاربران
rma12
رئال فعلا نیازی به بازیکن ندارد
۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۵۹:۱۴
پاسخ
9
5
CR 6+4 FCP
بابا دیگه زیادی این ایکاردی رو بزرگ کردند.
۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۱:۳۲
پاسخ
3
11
سپهر
اگه عقل داشته باشه نباید به رعال بره باشگاهی که هیچ ابایی از دور ریختن و لگد مال کردن شخصیت بازیکنای بزرگ نداره کاکا دی‌ماریا اوزیل خامس رودریگز بمون اینتر و پادشاهی کن
۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۷:۳۱
پاسخ
10
6
MOHAMMAD
خوبه خدا کنه دوباره اینتر برگرده سطح اول اروپا
۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۷:۵۷
پاسخ
7
9
بارسلونا❤
کلا کذب و دروغ حوالی زغال زیاده :)
۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۷:۵۳
پاسخ
15
18
Armin
لعنت به این شانس....
۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۷:۴۶
پاسخ
6
10
rma_rza
کپا و ایکاردی بیان خون تازه ای به تیم تزریق میشه بیل هم آمادس و مصدوم نشه خیلی کارآمده فقط خط دفاع تیم و همچنین بنزما در حد فاجعه هستن فقط کاش زیزو دست از لجبازی و نخریدن بازیکن برداره
۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۷:۴۵
پاسخ
6
16