تکسیرا: در آخرین موقعیت بازی داور به اشتباه پرچم زد

تکسیرا: در آخرین موقعیت بازی داور به اشتباه پرچم زد

1176
18:43
16 بهمن 1397
مربی تیم فوتبال سپاهان، گفت: به جز چند اشتباه کوچک ما بقی بازی خوب بود. سعی می‌کنیم در بازی بعدی این نتیجه را جبران کنیم.

به گزارش وبسایت نود، میگوئل تکسیرا در نشست خبری بعد از تساوی بدون گل این تیم مقابل نفت آبادان، گفت: همانطور که می‌دانستیم بازی سختی در پیش داشتیم. بازی را خوب شروع کردیم. یکی دو موقعیت خوب ایجاد کردیم. سعی کردیم بازی را از چپ به راست و راست به چپ بچرخانیم. فکر می‌کنم داخل محوطه جریمه پنالتی اتفاق افتاد. در نیمه دوم نفت آبادان خوب شروع کرد. آفتاب هم گلر ما را اذیت می‌کرد. 10-15 دقیقه تلاش کردیم و سپس بازی را برگردانیم. حریف را از جلو پرس می‌کردیم.

 

وی افزود: ضربات ایستگاهی خطرناکی زدیم. در یک صحنه دیگر باز هم فکر می‌کنم پنالتی رخ داد. در یکی دو صحنه هم نفت خطرساز ظاهر شد. در آخرین موقعیت بازی هم فکر کنم داور به اشتباه پرچم زد. البته کمک داور بسیار خوبی است چون از همکاران علیرضا فغانی است. به جز چند اشتباه کوچک ما بقی بازی خوب بود. سعی می‌کنیم در بازی بعدی این نتیجه را جبران کنیم.

 

سرمربی سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا اعتقادی به استفاده از محسن مسلمان ندارند، گفت: با بیش از 20 بازیکن دادیم و نسبت به همه اعتقاد داریم. نفرات را در هر بازی بر اساس توانایی‌ آنها انتخاب می‌کنیم. در هر بازی بر اساس شرایطی که هست به میدان می رویم.

1004

نظرات کاربران
میثم
همه ش بهونه داوری میارید،بازم شروع نکنبد،نود دقیقه گل نزدید نزدیک بودهم بخورید،
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۰:۱۳
پاسخ
7
40
غیرت یعنی هادی عقیلی
داوری فقط بازی پرسپولیس سپیدرود.
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۰:۵۰
6
6
تیـــــــــــم مــلـــــــــی هجومی 99
فدراسیون برخورد قاطع کنه با این فرهنگ ضد داوری که در ایران هست و محروم کنه مربی ها رو محروم کردن مربی از چند بازی اخراج مربی معارض اخراج بازیکن معترض در دستور کار باشه به هیچ تیمی رحم نشه قلعه نویی در اولویت باشه که نتونه ای رویه رو ادامه بده با بقیه تیما هم برخورد قاطع بشه
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۶:۵۸
پاسخ
8
39