تکسیرا: سعی کردیم تهاجمی بازی کنیم/ سکوهای خالی توی ذوق می زد

تکسیرا: سعی کردیم تهاجمی بازی کنیم/ سکوهای خالی توی ذوق می زد

660
19:15
17 اسفند 1397
مربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت:همانطور که دیروز گفتم بازی سختی داشتیم. سعی می کردیم وقتی صاحب توپ می شدیم تهاجمی بازی کنیم.

به گزارش وبسایت نود، امیر قلعه‌نویی بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل پارس جنوبی در نشست خبری شرکت نکرد و تکسیرا دستیارش را به نشست فرستاد که او در نشست خبری گفت: همانطور که دیروز گفتم بازی سختی داشتیم. سعی می کردیم وقتی صاحب توپ می شدیم تهاجمی بازی کنیم. همین طور از کناره ها حمله کنیم که بتوانیم از ارسال ها و مهاجمان تیم مان استفاده کنیم. توانستیم در دقایق آخر نیمه اول گلزنی کنیم. در نیمه دوم تغییراتی که در پارس جنوبی ایجاد شد و تعویض های فیزیکی انجام دادند و بازیکنانشان بیشتر بازی مستقیم می کردند و توانستیم پرس کنیم و بازی را تحت کنترل بگیریم اما ناگفته نماند که بازی خوبی انجام شد.

 

وی افزود: می دانستیم بازیکنان ما می خواستند جواب خوبی به اعتماد مربی شان بدهند و برای ما و بازیکنان و باشگاه خوب شد. با شایستگی این برد را به دست آوردیم. با این حال سکوهای خالی توی ذوق می زد و لیاقت این را داریم که هواداران بیشتری برای تشویق تیم به ورزشگاه بیایند ۴۰ هزار نفر این ورزشگاه ظرفیت دارد. تا آخر می جنگیم و سعی می کنیم در هر بازی به هدف مان برسیم.

1004

نظرات کاربران
سپاهان کبیر
زنده باد سپاهان کبیر
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۲:۱۶
پاسخ
7
30
فقط زرد طلایی
درود بر ژنرال و تکسیرا و بازیکنان و مجموعه ی سپاهان ، که با وجود اینهمه ظلم و ناداوری و حق خوری تیم را مدعی نگه داشتند ، میدونیم اگر عدالتی بود اینقدر فاصله گرفته بودیم که بقیه ی تیمها باید با دوربین شکاری صدر جدول را می دیدند . خدا قوت ادمین عزیز
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸:۴۷
پاسخ
16
29
جووونم کیروش
تا اینجا چن تا یک بر صفر بردید؟
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۶:۵۷
پاسخ
23
10