تکسیرا: سکوت قلعه‌نویی معنادار است/ باشگاه‌های زیادی درباره داوری حرف زدند ولی ما ضرر کردیم

تکسیرا: سکوت قلعه‌نویی معنادار است/ باشگاه‌های زیادی درباره داوری حرف زدند ولی ما ضرر کردیم

1504
15:20
16 اسفند 1397
مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: باشگاه‌های زیادی درباره داوری صحبت کرده و بیانیه دادند اما تنها ما از این لحاظ ضرر کردیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، میگوئل تکسیرا مربی تیم فوتبال سپاهان و دستیار امیر قلعه‌نویی در نشست خبری قبل از بازی با پارس جنوبی جم اظهار کرد: شرایط سختی به وجود آمده و اتفاقات زیادی در مورد داوری افتاده است. باشگاه‌های زیادی در این مورد صحبت کرده و بیانیه دادند اما تنها ما از این لحاظ ضرر کرد. قلعه‌نویی محروم شده و تماشاگران ما نیز در دو بازی خانگی محروم هستند. به همین خاطر سکوت قلعه‌نویی معنا دار است. فکر می‌کنم شما هم باهوش بوده و متوجه این سکوت هستید. ما می‌خواهیم این اتفاقات نباشد و شرایط تغییر کند. همه کار کرده‌ایم تا این اتفاقات تکرار نشود. حدود سه سال است که اینجا کار می‌کنم و خودم نیز از دیدن این مسائل اذیت می‌شوم. چرا این موارد برای سپاهان پیش می‌اید. ما راجع‌به مربی‌ای صحبت می‌کنیم که عقبه خوبی دارد و باید به او احترام گذاشت. امیدوارم همه، این را متوجه شوند. با این کار، فقط قلعه‌نویی، باشگاه و هواداران سپاهان ضربه می‌خورند. من از قلعه‌نویی خواستم از این پس خودش به نشست خبری بیاید. این خواهش را کردم چون قلعه‌نویی و مردم لیاقتش را دارند و شخصی مثل او باید همیشه در فوتبال ایران باشند.

او افزود: بازی سختی داریم. تیم حریف در انتقال دفاع به حمله خود کار می‌کند و باید در تمام لحظات با تمرکز بالا بازی کنیم. هدفمان پیروزی است تا به جایگاهی که لیاقتش را داریم برگردیم. همه بازیکنان به این شرایط واقف بوده و تمرکز بالایی برای این بازی دارند.

مربی سپاهان درباره مدعی بودن پنج تیم برای قهرمانی بیان کرد: کلمه قهرمانی سنگین است. ما نمی‌توانیم فراموش کنیم که امسال ۱۰-۱۱ بازیکن جدید آمده است. تیمی که چند سال با مشکل مواجه بوده و هوادارانش از آن حمایت نمی‌کردند. سپاهان فعلی نتیجه کار قلعه‌نویی و بازیکنانی است که زحمت کشیده‌اند. در ۱۹ بازی ۳۸ امتیاز کسب کرده‌ایم. این اتفاق چه زمان دیگری افتاده است؟ فقط یک‌بار این موضوع بوده و آن هم زمان قلعه‌نویی بوده است. نباید عجله کرد؛ این تیم نیاز به زمان دارد چون از نو ساخته شده است. ما در دو جبهه می‌جنگیم و تا آخر برای اهداف‌مان تلاش می‌کنیم.

تکسیرا اضافه کرد: سپاهان در حال پیشرفت است و می‌خواهیم در پایان فصل، سپاهان مدرنی را ببینیم. با امتیازهایی که کسب می‌کنیم، هواداران هم می‌ایند و دوباره پیشرفت می‌کنیم. ما روی کمک آن‌ها حساب کرده‌ایم.

مربی سپاهان همچنین عنوان کرد: بازی ما با پارس جنوبی بسیار سخت است. این تیم در دو سال گذشته خوب کار کرده است اما نتایجشان خوب نبوده است. بازیکنان پارس جنوبی می‌خواهند به جایگاهشان برگردند اما بازیکنان ما هم خوب کار خواهند کرد.

او درباره خالد شفیعی گفت: ما انتخاب‌های زیادی داریم و خالد هم یکی از آن‌هاست. فقط ۱۱ بازیکن در زمین قرار می‌گیرند و بهترین‌ها انتخاب می‌شوند. آن‌ها اگر خوب تلاش کنند، نزدیک به بازی کردن قرار می‌گیرند. یک بازیکن مهم نیست و بالاتر از همه این‌ها، سپاهان اهمیت دارد.

تکسیرا در مورد محمد ابراهیمی نیز توضیح داد: او در اردوی ترکیه ضربه خورد و زانویش آسیب دید اما خوب ریکاوری شده و برای هفته بعدی، یکی از انتخاب‌های ما خواهد بود. پوریان و جلال علی‌محمدی نیز مصدوم شده‌اند و حدود ۲-۳ هفته جلال را در اختیار نداریم.

2051

نظرات کاربران
Manam
دقیقااااااااا چون قلعه نویی عقبه خوبی داره و دیده که چندین سال حتی نتونسته مایع ظرفشویی جامو ببره چه بره به جام لیگ برتر ، پس سعی میکنه با استفاده از راهای دیگه جام بیاره این روشا کهنه شدن قلعه نویی جان میدونی ضرر ینی چی ؟ ضرر ینی داور و کمک داور دو تا خطا پشت سر همو نببیند ( هم خطا و هم افساید ) و باعث بشه ۲ دقیقه بعد شروع بازی تو ورزشگاه خودت ، جلو تماشاگرانت گل بخوری حالا شما بگو ضرر به چی میگن ؟،، تاجاییم که ما میدونیمو خبر داریم شما همش سود کردین هم جلوی ما هم جلو استقلال و هم خعلی خعلی های بازی های دیگه سود کردین ولی ولی ولی وقتی کسی دانشش قدیمی شده باشه و بعد چندین سال حتی نتونه یه جام بیاره و به قول تکسیرا همچین عقبه ایم داشته باشه مورد هجمه قرار میگیره ، بهش فشار میاد و سعی میکنه دست به هرکاری بزنه تا از خودش گذشتش و دانشش دفاع کنه ولی یادت باشه تا برانکویی وجود داشته باشه نمیذاره اب خوشی از گلوی شما بی دانشا پایین بره
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۲:۲۰
پاسخ
15
24
زرد طلایی
قهرمان شدن با تیمی طی 3 فصل اخیر بیشترین ملیپوش و ستاره رو داشت اینقدر پز دادن نداره رفتین بیرانوندو سید جلال و امیری و کمال و احمدزاده و مسلمان و رفیعی خریدین اونوقت میخاستین قهرمان نشین؟ بعد به قلعه نویی گیر میدین ستاره ها رو میخره و اگه میتونه بیاد تیم بیستاره رو قهرمان کنه؟ تازه رقیباتون واسه قهرمانی امثال پدیده و پارس جم و سایپا بودن بعدش اگه چشم داشتی باشه سودهایی که پرسپولیس از داوری برد این فصل بیشتر نباشه کمتر نیست. جلوی پدیده و تراکتورو سپاهان هر سه تا هم حریف مستقیم پس الکی هوچی گری نکن ادمین چاپ نکنی نظرمو مدیونی!!
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۴:۲۵
6
7
عشقممم نیمار
من بازهم میگم ..هدف قهرمانی شیش_پولیس در لیگ‌و جام‌حذفی است و همه تیما الکی دارن تلاش برای قهرمانی میکنن .:-P
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۴:۲۱
پاسخ
24
12
ققنوس سرخ
حالا یه بار اونم بازی با تراکتور داوری به ضررتون بود پس زیاد شلوغش نکنید،شما دادشای ژاپنی که این حرفارو با هم ندارید!!!
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۳:۳۷
پاسخ
21
55
علیرضا م.
اگر دقت کنی در نیم فصل دوم در 2 بازی از 4 بازی داوری به ضرر تیم بوده! و هیچ سودی هم از داوری نبرده! بازی با صنعت نفت هم بود، ضمن اینکه داوری بازی با تراکتورسازی عجیب و غریب یکطرفه بوده، مگه میشه 4 صحنه حساس همگی اشتباه به نفع یه تیم؟!
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۶:۵۲
11
14
جووونم کیروش
شاید به ظاهر سکوت کرده باشید مدیرعامل که مدام علیه تیم های دیگه حرف میزنه مسئولین همشهری هم فعال هستند کارشناسان داوری هم ولایتی هم که همه کارشناسی های کشور را زیر سوال برده
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۵:۰۸
پاسخ
17
49
فرهاد
خودش سکوت کرده حرف های دیکته شده رو گفته شما بگید حالا کاری با سکوت ندارم سپاهان و ضرر داوری؟؟ جوک قرن
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۱:۳۰
11
57
حامد
عجب رویی دارید شما
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۴:۱۲
پاسخ
13
57
احمد
مشکل داوران فقط باقلعه نوعی است
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۵:۵۳
پاسخ
63
14
سپاهان عشق است
حالا دوباره پرسپولیسی ها میاند و هوچی گری میکنند نظرات متعصبانه الکی میگذارند
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰:۵۷
پاسخ
70
23
میم
ای نوستراداموس بابت انرژی که برای تایپ گذاشتی در عجبم
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۳:۳۴
7
12