تکسیرا: می جنگیم تا قهرمان شویم

تکسیرا: می جنگیم تا قهرمان شویم

1519
20:13
21 بهمن 1397
مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: ۳ گل زدیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم.

به گزارش وبسایت نود، تکسیرا مربی تیم سپاهان بعد از پیروزی ۳ بر صفر مقابل سپیدرود در نشست خبری گفت: برای این بازی آماده بودیم و سعی کردیم از کناره‌ها نفوذ کنیم و به عمق زمین حریف برویم ولی می دانستیم که حریف خوب سازماندهی شده بود در بخش دفاعی. بین دو نیمه تعویض کردیم تا از کناره‌ها خوب نفوذ کنیم و مهرداد محمدی را به همین دلیل به زمین آوردیم و توانستیم بازی را کنترل کنیم. ۳ گل زدیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. تیم ما خوب جواب داد و همگی خوب کار کردند. بعد از اینکه هفته قبل یک مساوی داشتیم این برد برای ما خیلی خوب بود و از نتیجه بازی راضی و خوشحال هستیم. بد شد که این هفته نتوانستیم هواداران مان را داشته باشیم. دوست داشتیم آنها حضور داشته باشند. مهم ترین چیز این است که به صدر جدول برگشتیم و به کارمان ادامه می‌دهیم.

تکسیرا در مورد اینکه قلعه نویی از فدراسیون و کمیته انضباطی شاکی است ولی به خبرنگاران پاسخ نمی‌دهد و بهتر است که او صحبت کند و ما علاقمندیم که حرف‌هایش را بشنویم، ضمن اینکه لیگ برتر خیلی فشرده شده کدام تیم می‌تواند این وضعیت را ادامه بدهد گفت: سوالی که پرسیدید باید بگویم می‌جگنیم تا قهرمان شویم . سعی می‌کنیم برای رسیدن به این هدف کار کنیم. این هدف ماست.

1004

نظرات کاربران
jd.dri
"" تکسیرا: می جنگیم تا قهرمان شویم "" ... "" برانکو : خیلی ها نمی خواهند ما قهرمان شویم "" ... من نمی فهمم چرا فقط سپاهان و پرسپولیس چپ و راست دم از قهرمانی میزنند ؟!!!!!!!!! ... هنوز 13 هفته و 13 بازی تا پایان لیگ باقی مونده ... بس کنید جوسازی ها و بیانیه دادن هاتون رو ... به بقیه تیمها هم احترام بزارید لطفآ ...
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۰:۰۷
پاسخ
16
2
پرسپولیس یونایتد
تمام‌تیمهای قلعه نویی ۱۰ بازی اخر فصل همیشه توپوق میزدند... اخر فصل همیشه کم میارن نگرانی از سپاهان نیست... اما استقلال تراکتور و پدیده اگر همینجوری بازی کنن خطر حساب میشن..
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۹:۲۸
پاسخ
19
7
دبل.۶::::::۶+۶
مگر تیم سوم پایتخت .شیشتقلال میزاره شما قهرمان بشین ...خخخخ
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۷:۳۰
پاسخ
4
34
فقط زرد طلایی
دم سپاهان گرم ، امیدوارم بازی های آینده این قدر موقعیت های خوب را راحت از دست ندیم . یک سوم موقعیت ها گل میشد الان 7-0 برده بودیم . مواظب باشید که هوچی گر ها بیکار ننشستند و برای ضربه زدن به باشگاه بزرگ سپاهان هر کاری خواهند کرد .
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۸:۲۷
پاسخ
46
16