تکسیرا: هر بازی برای ما حکم فینال را دارد

تکسیرا: هر بازی برای ما حکم فینال را دارد

2119
19:29
15 بهمن 1397
پائولو تکسیرا، مربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: در طول هفته گذشته تمرینات سختی را پشت سر گذاشتیم و تمرکز بالایی برای دیدار با نفت آبادان داریم.

به گزارش وبسایت نود، پائولو تکسیرا در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال سپاهان مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: بازی فردا بازی سختی برای ما خواهد بود، می‌دانیم که تیم صنعت نفت آبادان با وجود هوادارانش تیم قدرتمندی است. به همین خاطر در طول هفته گذشته تمرینات سختی را پشت سر گذاشتیم و تمرکز بالایی داریم.

 

وی ادامه داد: چون می‌دانیم صنعت نفت تیم خوبی است، به همین خاطر خیلی خوب کار کردیم. ما نیم‌فصل دوم را می‌خواهیم خیلی خوب شروع کنیم. هدف ما بازی به بازی است یعنی هر بازی برای ما حکم فینال را دارد. با وجود اینکه می‌دانیم بازی سختی داریم ولی هدف ما بردن و برنده شده است.

 

مربی تیم فوتبال سپاهان درباره محرومان و مصدومان تیمش در بازی فردا گفت: کی‌روش استنلی محروم است و محمد ابراهیمی هم مصدوم هست. متاسفانه رهبر ما که آقای قلعه‌نویی هستند ایشان هم محروم هستند.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا فصل نقل و انتقالات برای باشگاه سپاهان تمام شده است، عنوان کرد: ما از برنامه‌ای که داریم خیلی راضی هستیم ولی تیم سپاهان همیشه سعی کرده از نفرات خیلی خوبی برای نیم فصل دوم استفاده کند.

 

در ادامه مدیر رسانه‌ای باشگاه سپاهان درباره نقل و انتقالات این تیم، توضیح داد: پنجره نقل و انتقالات برای سپاهان بسته شد و هیچ بازیکنی نه جدا می‌شود و نه اضافه می‌شود.

 

تکسیرا در پایان در پاسخ به این سوال که آیا پاپی با نظر خودش از سپاهان جدا شد؟ تصریح کرد: من فکر می‌کنم یک توافق دوطرفه برای جدایی بین بازیکن و باشگاه بود.

1004

نظرات کاربران
امیر سپاهانی
مربی با دانشی هست تکسیرا انشاالله فردا میبریم و جامون رو در صدر مستحکم میکنیم..
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۴:۴۱
پاسخ
3
2