تکلیف ادامه همکاری کریمی با سپیدرود دوشنبه مشخص می‌شود

تکلیف ادامه همکاری کریمی با سپیدرود دوشنبه مشخص می‌شود

3358
18:34
19 بهمن 1396
تکلیف ادامه همکاری علی کریمی با تیم سپیدرود به‌عنوان سرمربی این تیم تا دوشنبه هفته پیش رو مشخص می‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - تکلیف ادامه همکاری علی کریمی با تیم سپیدرود به‌عنوان سرمربی این تیم تا دوشنبه هفته پیش رو مشخص می‌شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، علی کریمی در پایان دیدار امروز (پنجشنبه) استقلال - سپیدرود که به شکست 3 بر صفر تیمش انجامید، احتمال استعفای خود را رد نکرد.

علی کریمی در جمع خبرنگاران اعلام کرد تصمیمی می‌گیرد که سپیدرود متضرر نشود و همه چیز تا دوشنبه مشخص می‌شود.

سرمربی تیم سپیدرود در پاسخ به این سؤال که «آیا احتمال استعفایش وجود دارد یا خیر؟»، گفت: فعلاً چیزی مشخص نیست. تا دوشنبه همه‌چیز مشخص می‌شود.

 

1004

نظرات کاربران
vm
باید از آقای کریمی کماکان حمایت شود تا فکر استعفا به سرش نزند چون تاوان سنگین تغییر مربی در این بازه را باید سپیدرود پرداخت کند
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۹:۳۴
پاسخ
7
19
آیهان
با تمام احترام به آقای کریمی اما حقیقتش برای سرمربیگریش زود بود.اصلا تجربه و جسارت لازم برای این کار را نداره‌ یعنی باید بازیکن از مربیش حساب ببره مربی علاوه بر تجربه و دانش باید جذبه هم داشته باشه.هر چند آقای کریمی برای پیشرفت و علم روز مربیگری جا داره.هر چند نیت آقای كریمی فقط پیشرفت و کمک به تیم‌بود.من تراکتوری هستم اما امیدوارم سپیدرود لیگ بموونه.لیگ بدون تیم های شمالی جذبه نداره.موفق باشی آقای کریمی.
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۳:۴۱
پاسخ
9
24
سارا اس اسی
به نظرم باید بمونه و بجنگه. شانس موندن دارن
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۷:۰۰
پاسخ
5
22
استقلال نه قهرمان قاره اسیا شده نه ای اف سی قانون ستاره داره
تیم مریض و بی اسم بزرگ گرفتند هم برای اقای علی کریمی به عنوان یک مربی بزرگ ریسک و نشان از شهامت ایشون بود!!! اقای شفر که یک فرد شناخته شده هستند نوع قرار دادش موقتی و بازی به بازی بود علارقم این همه بودجه نجومی استقلال و حمایت هایی که از این تیم میشه
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۳:۳۸
پاسخ
17
12
مستاجر خدا
ارزون ترین تیم لیگ و خصوصی با گرون ترین تاریخ خوب بازی کرد و فقط رو اشتباهات مسخره باخت
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۲:۲۷
پاسخ
22
19