تیام: به خاطر خانواده‌ام به امارات آمدم

تیام: به خاطر خانواده‌ام به امارات آمدم

17165
10:11
29 مرداد 1397
مهاجم سنگالی باشگاه عجمان امارات که در ابتدای فصل جدید از استقلال جدا شده مدعی شد به خواست خانواده‌اش به امارات رفته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم سنگالی باشگاه عجمان امارات که در ابتدای فصل جدید از استقلال جدا شده مدعی شد به خواست خانواده‌اش به امارات رفته است.

به گزارش وب سایت نود، مامه تیام گفت: بعد از آنکه به همراه خانواده‌ام برای انجام مسابقه استقلال مقابل العین به امارات سفر کردیم همسرم علاقمند شد تا در این کشور زندگی کنیم. من هم با توجه به خواست همسرم تصمیم گرفتم به یک باشگاه اماراتی بپیوندم.

او اضافه کرد: حضور در فوتبال امارات برای من دوران تازه‌ای را آغاز می کند و با توجه به قرارداد دو ساله‌ای که با باشگاه عجمان امضا کرده‌ام امیدوارم به تمام اهداف و خواسته‌های خودم برسم. در استقلال موفق به زدن 12 گل در 13 مسابقه شدم که آمار بسیار خوبی است. می‌خواهم این روند موفق را در امارات دنبال کنم. از اعتماد مسئولان باشگاه عجمان متشکرم و می‌خواهم یک فصل موفق و خوب را در کنار هم سپری کنیم.

تیام در حالی با امضای قراردادی دو ساله به عجمان امارات پیوسته که مسئولان باشگاه استقلال مدعی هستند این انتقال غیر قانونی بوده است. حتی شفر سرمربی استقلال نیز اخیرا گفته تیام شاید دو ماه دیگر به استقلال بازگردد!

 

2051

نظرات کاربران
بلواستار
قهرمانی آسیا و ایران و آقای گلی رو فروخت به پول، اون هم یه تیم سطح پایین امارات که حتی نمی‌تونه بیاد جام باشگاه‌های آسیا.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۱:۴۴
پاسخ
10
12
یه کسی
قهرمانی آسیا،قهرمانی ایران! خدایا شکرت اینا خیلی خوبن یا ما خیلی... رفیق شما آخرین قهرمانی آسیاتون که برمیگرد به چارجانبه های امجیدیه،آخرین قهرمانی لیگتون مال زمان مزوزوییکه،فقط این وسط پارسال یه حذفی بردین که اونم کلا با تیمای لیگ یکی بازی کردین. امسالم که از مدعیان اصلی سقوطین. چه قدر متوهمین شماها ... ادمین این خیلی لازم بود.
۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۰:۳۲
9
3
حسام
حالا هر چی شده کار نداریم یه 500هزار دلار بده همون امارات بمون.فقط پول حق فسخ قراردادت را بده.در ضمن استقلال تو را تو اسیا شناساند.این هم یادت نره.فقط دلار و رد کن بیاد.خداحافظ.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۸:۰۷
پاسخ
4
11
امیر
باشگاه استقلال هم به خاطر خانواده بزرگ استقلال از شما به فیفا شکایت میکند
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۵:۱۸
پاسخ
18
26
6 تای الهلال یا 5 تای عمر خریبین
یا خیلی دروغگویی یا خیلی زن ذلیل
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۵:۵۹
پاسخ
18
35
شش تای خودمون فقط
خب چرا نباید بره پول بیشتر امکانات بهتر نبود ترافیک الودگی و ازادی های خاص خودش
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۴:۰۶
19
17
رامین
قرارداد ترکمنچای هم که باشه باید بهش عمل کرد .تیام یه بازیکن ناشناخته سرگردان تو اروپا بود همین قرارداد ترکمنچای با استقلال بود که تیام رو عربا دیدند و بالاخره برای اولین بار یک قرارداد محکم و ۲ ساله بست ، اما باید سر تمرینات با استقلال حاضر می‌شد و با عمل کردن به بندهای قراردادش جدا می‌شد دیگه از مودریچ که گندهتر نیست، اما می‌خواد بره بدون اینکه پولی به استقلال برسه امیدوارم اینبار فیفا چشماش رو باز کنه که همیشه به ضرر تیم‌های ایرانی رای نده
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۷:۵۶
پاسخ
17
60
حمید
عمرا نمیتونی موفقیت استقلال رو تو عجمان تکرار کنی چون بازبکن های تاپی ندارن که تغذیت کنن تو العین و الجزیره ولی میتونی
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۲:۲۰
پاسخ
46
79
یه کسی
یادش رفته تو استقلال جلو اینیستا و ژاوی و بوسکتس بازی میکرده.شما ببخشش
۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۷:۱۹
8
4
غول بزرگ ایران تاج کبیر اسیا
امیدوارم فقط منافع باشگاه حفظ بشه و تیام هم موفق باشه. البته این موضوعی که تیام مطرح کرده فقط یک بهانه اس چون فوتبالیست ها مکان زندگیشونو بر اساس موفقیت ورزشی و مسائل مالی مشخص میکنن.قراردادش خیلی معمولی و تیم انتخابیش هم اصلا اوکی نیست.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۹:۰۶
پاسخ
58
114
مسعود گل باشی
لیاقت میخواست تو استقلال بمونی بگو بخاطر پول رفتم و اینکه متاسفم برای اون دلالی که همچین کاری کرد تو ایرانی هستی؟ حالا برو ببینم دوتا تماشاگرم میاد تشویقت کنه یا نه ببینم میتونی همونقدر گل بزنی
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۵:۱۴
پاسخ
69
111
Night king
گریه نکن عمویی!!
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۰:۳۸
15
21
Farhad777
کی گفته زانیار تو بامزه ای
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۳:۱۶
30
36
زانيار
مسعود حرص نخور :)
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۵:۰۵
29
31
جای بسی خوشحالیست، که فلک ز رنگ قرمز خالیست
تقصیره تو نیست تیام جان ما چوبه بی کفایتی مدیران نالایق را میخوریم که وزارت هدیه داده بود با قراردادهای ترکمانچای استقلال و هوادارانش را سه سال عذاب دادند
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۹:۲۳
پاسخ
56
161
ایمون زاید
این قسمت همسر پول پرست
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۱:۵۵
پاسخ
64
209
خربین
قسمت بعدی هم توهمی خودپرست
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۱:۰۰
33
46
Ali73ss
همونجا که هستی بمون خائن عمرا بتونی مثل قبل گل بزنی بازیکن پولکی نمیخوایم نمیخوایم
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۱:۵۱
پاسخ
101
147
زانيار
خخخخ
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۴:۳۲
35
36
حمید شهربابک
چه زن بد سلیقه ای داری...برات آرزوی موفقیت میکنیم .برا ما که عالی بودی.دمت گرم
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۷:۱۲
پاسخ
103
175
عادل
بابا امارات خیلی خوشگله که! لااقل مجبور نیستن از شدت آلودگی مردمش ماسک بزنن هر روز... ولی دوس نداشتیم بره خداییش... چون موقعیت خوبیه برای ستاره سوم...
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۲:۳۱
27
77