تیام- جپاروف در هاله ای از ابهام/ به خاطر یک مشت دلار!

تیام- جپاروف در هاله ای از ابهام/ به خاطر یک مشت دلار!

24994
11:36
23 تیر 1397
دو بازیکن خارجی استقلال هنوز حاضر به تمدید قراردادشان با این تیم نشده اند اگرچه که مسئولان استقلال اعلام کرده اند آنها مشکلی برای حضور در این تیم ندارند.

وبسایت رسمی برنامه نود - دو بازیکن خارجی استقلال هنوز حاضر به تمدید قراردادشان با این تیم نشده اند اگرچه که مسئولان استقلال اعلام کرده اند آنها مشکلی برای حضور در این تیم ندارند.

به گزارش وب سایت نود، استقلال اردوی آماده سازی پیش فصل خود را در ترکیه سپری می کند اما لشکری از غایبان در اردوی این تیم باعث شده تا شفر رضایت چندانی از وضعیت تیمش نداشته باشد.در این بین شاید سرشناس‌ترین غایبان استقلال در این اردو، دو بازیکن خارجی فصل قبل یعنی مامه باباتیام و سرور جپاروف باشند.

اما ماجرای تمدید قرارداد این دو بازیکن هنوز در هاله ای از ابهام است؛ موضوعی که باعث شده تا مدیرعامل استقلال هم راهی ترکیه شود تا در مذاکره با مدیربرنامه های این دو بازیکن، تکلیف نهایی آنها مشخص شود.

تیام سال گذشته با عقد قراردادی به مبلغ 650 هزار دلار به مدت یک فصل و نیم به استقلال آمد. مهاجم گلزن استقلالی ها اما بعد از اتمام لیگ راهی کشورش شد و اعلام کرد تنها در صورت افزایش رقم قراردادش حاضر است برای سال بعد با استقلال توافق کند. او که با گلزنی در دیدارهای حساس برای استقلال، محبوب هواداران هم شده بود اعلام کرد چند پیشنهاد از قطر، کویت و امارات دارد که حاضرند پول بیشتری به او بدهند. همین مسئله باعث شد تا مذاکرات استقلال با این بازیکن وارد مرحله جدیدتری شود و در نهایت این بازیکن اعلام کرد در صورتی که باشگاه مالیات او را پرداخت کند و رقم قراردادش را به 850 هزار دلار افزایش دهد وی به تهران خواهد آمد.

در همین شرایط بود که جپاروف، هافبک میانی استقلال که حالا با جدایی امید ابراهیمی تبدیل به مهره کلیدی برای تیم در این پست شده است،نیز با اطلاع از شرایط مذاکره تیام با استقلالی ها، اعلام کرد که او هم در صورت افزایش رقم قراردادش می تواند در استقلال بماند و در غیر اینصورت چند پیشنهاد دیگر از لیگ ایران دارد که به آنها فکر خواهد کرد. جپاروف هم که سال قبل قراردادی 360 هزار دلاری با استقلال داشت حالا خواهان افزایش دستمزدش شده است. موضوعی که به شدت کار استقلالی ها را، باتوجه به اینکه ارز دولتی هم به باشگاه ها تعلق نمی گیرد، سخت کرده است.

از همین رو، افتخاری راهی ترکیه شده تا در مذاکره با مدیربرنامه های این دو بازیکن، آنها را مجاب به حضور دوباره در استقلال با قراردادهای نه چندان سنگین کند. باید دید این شرایط پیچیده در نهایت به نفع استقلالی ها به پایان می رسد یا استقلال، که در فصل نقل و انتقالات نتوانسته انتظارات هوادارانش را برآورده کند دو مهره تاثیرگذارش را از دست می دهد.

 

2051

نظرات کاربران
افشین
تیام فکر کرده میخواهد تو لیگ هلند یا بلژیک بازی کنه. درست است که خیلی تاثیر گدار بوده ولی ۳ بار هم مصدوم شده. معلومه که صدای بازیکنان دیگر هم در میاد. همون بهتر بره لیگ عربستان و ۲ بار مصدومیت میاندازنش بیرون. با این پول بازیکن بهتر هم میشه خرید. جبارف هم همینطور.
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۶:۳۱
پاسخ
1
7
هادی
الان دوستان هوادار استقلال میان میگن پرسپولیس سوگلی فدراسیون و وزارت خونه هستش.امیدوارم عزیزان به ضعف های مدیریتی باشگاه مورد علاقشون هم نگاهی داشته باشند
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۱:۵۷
پاسخ
7
30
سرخ
خوب همین ضعف مدیریت دهم تقصیر وزارت ورزشه چون مدیران قوی را برای استقلال انتخاب نکرده....
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۲:۵۶
5
3
✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰
تقصیر مدیریته... خیلی زودتر از اینا باید تمدید میکردن که اینجور نشه.... فقط هم واسه ما پول نیست... پیش فصل ما رو داغون کردید تموم شد رفت... حالا بیا تمدید کن چه فایده...همه چی بهم ریخت... در هر صورت امیدوارم امروزرخبر تمدید رو بشنوم...هر چند زیاد خوشحال نمیشم چون زمان رو از دست دادیم...
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۰:۱۳
پاسخ
15
5
حمید شهربابک
چه داستانیه که پول برا منشا ، رسن و.... هست ولی برا خارجیای استقلال نیست؟؟؟؟؟وزیر ورزش کجای؟دقیقا کجایی؟
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۴:۲۳
پاسخ
42
10
Asad
بله پول هست ولی برای خرج منطقی ، اگه قرار باشه به رسن و منشا هم در حد تیام پول بدن که دیگه تیمی باقی نمیمونه چرا که بعدش بقیه بازیکنا هم مدعی میشن
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۷:۳۵
2
10
Amir.moghadam
نمیدونم این جباروف بابا بزرگ دیگه چرا داره کلاس میذاره همون مبلغ هم از سرت زیادیه بذارین بره کلا هم یه نیمه به درد تاج میخوره.حداقل تیام هم از لحاظ سنی و هم از لحاظ آمادگی ارزشش رو داره تو دیگه چی؟
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۴:۰۶
پاسخ
1
29
رامین
جپاروف هیچ جانمیره چون فقط سپاهان بهش پول بیشتری میده که اونم سهمیه لیگ برتریش پره واگه تیم دیگه ای هم بخوادش رقمش پایین ترازاستقلاله پس افزایش قراردادبرای چیه؟؟؟تیام هم به جزاستقلال قطعاتوهیچ تیم دیگه ای موفق نمیشه ودوباره ازهمه تیمادیپورت میشه ومیشینه خونه درست مثل قبل اینکه بیاداستقلال این پولابایدخرج تیم های پایه بشه که وقتی به بهره برداری رسیدن (‌۱۸-۲‌۱)به تیماشون کمک کنن وبعدش ترانسفربشن تاهم پول بیت المال وحیف ومیل نشه وهم باشگاه هابه درآمدزایی برسن واین همه استعداد(حداقل تویه عرصه)نابودنشه البته هوادارهاکمی تحمل اینکه تیماشون چندسال به یه تیم متوسط تبدیل بشن روندارن ولی اگه بشه اون موقع همه راضی میشن
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۳:۱۶
پاسخ
1
28
افشین
از این بهتر نمیشد گفت. افرین
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۸:۳۹
0
6
Hamed
بابا بزارید برن اهههه روز اول باید قرارداد درست میبستین حالا دیگه فایده نداره پول بیت‌المال رو حروم اینا نکنید ولی خواهشا از این به بعد درست قرارداد ببندید(که البته بعید میدونم.سال بعدم همین آیه وهمین کاسه)
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۶:۵۳
پاسخ
2
35
سجاااااد پرسپولیسی
ینی چی بازیکنان محترم من پرسپولیسی م ولی ینی چی ک قراردادم باس بیشتر شه وگرن نمیبندم این دیگ چ مدیریته
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۲:۱۱
پاسخ
8
23
پیمان
وقتی کمال کامیابی نیا 10 میلیارد قرارداد میبنده چرا جباروف کمتر بگیره؟ منطقی باشیم
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۸:۵۹
پاسخ
111
37
سعید
دمت گرم امروز خیلی کسل بودم کلی خندیدم
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۱:۴۰
1
7
پرسپولیسیم تا ابد
منطقی یا شایعه ساز؟
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۶:۲۸
2
15
قرمز
شماها خوبين
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۶:۵۹
2
14
علی شیشتا
خخخخخخ درسته پماد سوختگی لازم دارید شما 6*4 ها ولی خواهش میکنم یکم دقیق و موثق رقم بدید اینا را از کجا میارید
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۶:۵۶
2
17
استاد
باخدا دیگه مطمعن شدیم استقلالی‌ها شدیدن۱۲۵لازمن البته با این حرف از ۱۲۵هم رد کردین باید به۱۱۱۲۵زنگ بزنین خخ
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۰:۱۸
5
20
همایون
داداش همین پولی که به جباروف میدن و راحت میشه یه کمپ درست و حسابی واسه تیم های پایه راه انداخت باهاش مشکل فوتبال ما اینجاست که اگه مدیر ۶ماه نتیجه نگیره اخراج میشه پس مجبوره ولخرجی کنه واسه تیم و آخر سر هم بدهی میلیاردی به بار میاد اگه همون کمپ و بسازنن سالی شش هفت بازیکنو تحویل تیم های دیگه میدن و همین میشه درآمد،زای
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۹:۰۱
0
17
....
قیمت قرارداد فصل قبل تیام:۶۵۰ هزار دلار قیمت دلار در اون زمان:۳۴۰۰ قیمت قرار داد در اون زمان به تومن:۲.۲۱۰.۰۰۰.۰۰۰ چیزی حدود ۲ میلیارد قیمت الآن دلار:۱۲۰۰۰ قیمت قرار داد حال:۷.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰ چیزی حدود ۸ میلیارد‌. قرارداد ۸۵۰ هنوز بسته نشده و مال فصل آینده خواهد بود. اونایی که از قرار داد ۱۶ میلیاردی و ۲۰ میلیاردی حرف می زدید، به منبع اطلاعاتیتون بگید اول ریاضی چهارم دبستانو رد کنه بعد بیاد از قرار داد مردم بگه.
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۴:۰۴
پاسخ
72
34
مرتضي
قيمت تيام صد دلاره به قيمت دلار الان ميشه يك ميليون تومن مشكل شما حل شد حالا بگيد بياد سر تمرينتون ولي يكم فكر كنيد بازيكن خارجي كه پيشنهاد ميليون دلاري از عربا داره با هشتصد هزار دلار براي استقلال بازي نمي كنه
۲۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۵:۵۱
0
3
پسر آبی
جواب قرمز دوست عزیز به جز کانال خودتون منبع دیگری هم دارین؟؟ کجا خوندی 1 میلیون دلار خواسته ؟؟؟؟
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۶:۳۳
5
1
....
خواسته!هر وقت گرفت من اول دبستان.برای همین هم فعلا نیومده تمرین.
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۵:۵۱
11
3
قرمز
براى همين فصل با ماليات يك ميليون دلار خواسته دانشمند، حالا ببين دوازده ميليارد تيام با قرارداد نامشخص جپارف چقدر ميشه هشتم دبستان.
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۶:۱۷
17
80
حسن سیب سرخی
اشکال نداره فدای سر آقای افتخاری ادمین بچاب عزیز
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱:۲۱
پاسخ
16
37
محسن
استقلال این همه بازیکن نیاز نداره همین الانشم 8-9 تا بازیکن بیشتر از پرسپلیس داریم
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۹:۲۰
پاسخ
41
52
سعید
پس بیاید سوپر جامو بازی کنیم
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۲:۳۳
1
8
مهدی سرخ
شیشتقلال داره فوتبال مملکت رو به نابودی نزدیک میکنه از سال دیگه هیچ بازیکنی کمتر از 5 میلیارد قرارداد نمیبنده
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۶:۲۴
پاسخ
46
114
پسر آبی
دوست عزیز تیم سوگولی این خراب کاری رو کرده فکر میکنی چقدر ندای درونی بوده و هست که 100 میلیارد تیم تون یه هو رو میشه.
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۲:۴۲
9
1
مسعود گل باشی
پس پسم لابد داره ابروی فوتبال ایرانو حفظ میکنه با قهمرانی هاش تو اسیا خخخ
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۱:۴۶
24
8
ARYOBARZAN
به جپاروف پیشنهاد ندن ببینم با این سن کدوم تیم بهتر از استقلاله؟ پولی که میخوان بدن جپاروف هزینه جذب مهدی حسینی کنن که یک سوم هم نمیشه!
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۲:۴۰
پاسخ
30
64
سیانور
درآوردن حسینی از چنگ ذوب مثل خرید مسی از بارسا،تا وقتی یه بازیکن با ذوب قرارداد داره نمیشه به این راحتی جذبش کرد
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۱:۰۱
2
13
ادموند بزیک
بازیکن خوب می ارزه هر برد اسیایی پاداش داره از فروش پیراهن تیام و جباروف میشه دوبرابر مبلغ قراردادشون دراورد
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۶:۲۸
پاسخ
124
44
پسر آبی
نیم ساعته دارم به حرفای تا ابد میخندم راست میگه الان نمیشه این بازیکنا رو حفظ کرد. ردشون کنید داخلی بگیرید عرضه داشته باشین تبریزی و چند تا بازیکن خوب گیرتون بیاد. واستادن همه تیما بازیکنای خوب رو ور دارن بعد بیان بگن نشد.
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۴:۰۲
0
7
تا ابد قرمز
داداچ رونالدو نیست و اینجا هم اروپا نیست همین شما میری از سر سوپری سرکوچه پیراهن با پایین ترین قیمت پیدا میکنی چرا حرف های خنده دار میزنی
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۲:۱۸
23
146