تیاگو: بارسلونا همیشه خانه من خواهد بود

تیاگو: بارسلونا همیشه خانه من خواهد بود

3948
20:24
19 آبان 1396
تیاگو آلکانتارا از بارسلونا به عنوان خانه همیشگی خود نام برد.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیاگو آکانتارا هافبک اسپانیایی بایرن مونیخ تاکید کرد احتمال دارد روزی به بارسلونا بازگردد. 

به گزارش وبسایت نود، تیاگو سال گذشته قرارداد خود با باواریایی ها تمدید کرد، اما گفت فوتبال ممکن است سریع تغییر کند و احتمال بازگشتش به کاتالونیا را رد نکرد. 

به نقل از FOURFOURTWO، تیاگو از چهارده سالگی در لاماسیا کار خود را آغاز کرد و در سال 2009 توانست اولین بازی خود در پیراهن بارسلونا را انجام دهد. اما این هافبک تکنیکی بیست و چهار ساله در سال 2013 همراه با پپ گواردیولا مربی سابقش در بارسلونا به آلیانز آرنا آمد. او همچنین سال گذشته پیشنهاد بارسلونا را رد کرد و اذعان داشت که در مونیخ بسیار خوشحال است. در حالی که پپ گواردیولا به منچسترسیتی پیوست، تیاگو به عنوان یک مهره کلیدی و بسیار ارزشمند در این تیم ماندگار شد. تیاگو طی مصاحبه ای رادیو کاتالونیا در این باره گفت:

بارسلونا نه فقط به خاطر علاقه ای که باشگاه دارم، به خاطر علاقه ام به شهر همیشه خانه من خواهد بود. شما هیچ وقت نمی دانید که آیا باز می گردید یا خیر. اما من در بایرن خوشحالم. ممکن است در آینده تغییرات زیادی در فوتبال رخ دهد. من فصل گذشته قراردادم را تمدید کردم تا سال های بیشتری در این تیم بمانم. اما وقتی که شما سال های زیادی در یک تیم می مانید، ممکن است کم تر در آن جا احساس راحتی داشته باشید. ممکن است عقاید باشگاه در یک سمت باشد، عقاید و تفکرات من در سمتی دیگر. به هر حال بازی کردن یا نکردن شما می تواند ایده های شما را تغییر دهد. من در حال حاضر بسیار خوشحالم. من در حال حاضر فقط فصل جاری فکر می کنم. 

تیاگو به همراه بایرن مونیخ وضعیت خوبی در بوندس لیگا دارد. باواریایی ها با چهار امتیاز اختلاف نسبت به لاپیزیگ در صدر جدول بوندس لیگا قرار دارند.

 

4416

نظرات کاربران
بارسا
همیشه از خودم می پرسیدم بارسا چرا به جای اصرار در خریدن امثال کوتینیو و وراتی برای پس گرفتن تیاگو تلاش نمی کنه . تیاگو خیلی از وراتی بهتره کمتر هم مصدوم میشه و از همه مهم تر محصول بارسا هست و کاملا با بازی در بارسا آشناست . امیدوارم سال آینده تیاگو برگرده به بارسا بارسا فراتر از یک باشگاه....
۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۰۲:۳۸
پاسخ
3
20
علی
انصافا زمانی که تیاگو از بارسا رفت ، جایی براش تو ترکیب نبود.با حضور بوسگتس و ژاوی و اینیستا ، رسما یه نیمکت نشین بود.ثانیا جوان بود.الان هم با تجربه ست هم اینکه بارسا به هافبک های خوب نیاز مبرم داره.ژاوی که رفت، اینیستا همین الان هم یه خط در میون بازی میکنه وفرت و فرت مصدوم میشه البته سنی ازش گذشته و انتظاری هم نمیشه ازش داشت. نهایتا تا فصل دیگه میتونه بازی کنه.بازی هایی که اینیستا تو زمین حضور داره علاوه بر اینکه جذابتر از آب درمیاد ، بارسا بهتر نتیجه میگیره پس جای یه بازی ساز خیلی خیلی حس میشه.امیدوارم حداقل یا تیاگو یا کوتینیو بیاد بارسا. البته باز هم به نظرم سیاست باشگاه بارسا باید بر اساس پرورش بازیکن باشه نه خرید و آماده خوری.بارسا نباید بازیکن های مستعد لاماسیا رو از دست بده.بارسای گواردیولا اکثرا با بازیکن های لاماسیا میدرخشید.پویول ، ویکتور والدس ، بوسگتس ، ژاوی ، اینیستا و کینگ لئو فقط قسمتی از اونا هستن.
۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۰:۰۸
پاسخ
1
21