تیاگو: من کاملا مخالف VAR هستم

تیاگو: من کاملا مخالف VAR هستم

3405
13:02
28 تیر 1398
ستاره بایرن مونیخ مخالف جدی VAR است.

به گزارش وبسایت نود، تیاگو آلکانتارا پس از شکست بایرن مونیخ مقابل آرسنال در دیدار دوستانه ای که در آمریکا برگزار شد مخالفت جدی خودش را با فناوری کمک داور ویدیویی اعلام کرد.

تیاگو به نقل از مارکا گفته:«من کاملا مخالف VAR هستم. من عاشق فوتبال هستم و بخش جنجالی آن را دوست دارم. بدون این بخش خیلی از اتفاقات تاریخی فوتبال رخ نمی داد. شاید با حضور VAR یک مقدار عدالت بیشتر شود اما به ذات فوتبال ضربه بزرگی می زند. الان دیگر بلافاصله پس از گلزنی نمی شود خوشحالی کرد. فوتبال یک مقدار از زیبایی اش را از دست داده است.»

۲۰۳۱

نظرات کاربران
ِماهان
تقابل اصلی که الان اتفاق افتاده، تقابل بین عدالت و هیجان زدگی هستش. کمک داور تصویری باعث شده که عدالت بیشتری در جریان بازی بوجود بیاد، ولی همانطور که تیاگو هم بهش اشاره میکنه، آدم نمی تونه خیالش پس از اتفاقات مهم بازی راحت باشه. لحظات خیلی مهمی که در بازی رخ میده، آدم به خودش اجازه خوشحالی ِ بلافاصله رو نمیده و این نقد اصلی ای هستش که من به این فناوری وارد می دونیم. امیدوارم به مرور زمان بررسی ها مدام کمتر بشه.
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۴:۴۳
پاسخ
1
15
زلاتان
var خوبه باعث میشه تا حدودی حق تیما خورده نشه چون تصمیم گیرنده ی نهایی داوره و اگرم بخواد هوای تیمی رو نگه داره مطمئنا این کارو میکنه حتی با وجود کمک داور ویدیویی نمیدونم چرا یاد خطای هند تیری آنری مقابل ایرلند افتادم
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۳:۳۰
پاسخ
5
22
پارسا
اتفاقا جذاب تر هم شده.یادمون نره تو بازی تاتنهام من سیتی اگر وی ای آر نبود الان سیتی صعود میکرد و تاتنهام به فینال نمیرسید.یا اگر تو بازی من یونایتد با پاریس وی ای آر نبود هیچوقت اون پنالتی گرفته نمیشد و معجزه تکمیل نمیشد.از یه جهت میشه گفت درست گفته ولی در عوض یه هیجان خاصی هم به فوتبال داده.
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۳:۰۰
پاسخ
7
31
ایمون زاید
حق یه تیم خورده بشه تا تو بتونی خوشحالی کنی؟عدالتتتتا
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۷:۲۶
پاسخ
12
29
ستارگان سرخ ایران
VARدرسته یکم جذابیت بازیها رو می گیره ولی لاقل اشتباهات داوری رو به حداقل می رسونه. امیدوارم این سیستم توی لیگمون بالاخره راه اندازی شه.
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۹:۴۸
پاسخ
1
28
mohsen 919088
کاری به باقی حرفاش ندارم فقط اونجاش که میگه دیگه نمیشه بعد گل بلافاصله خوشحالی کرد جالبه
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۵:۲۳
پاسخ
3
37
نوید
موافقم
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۸:۰۵
پاسخ
12
19