تیته: تاوان استفاده نکردن از موقعیت هایمان را دادیم/  تکلیف آینده‌ام مشخص نیست

تیته: تاوان استفاده نکردن از موقعیت هایمان را دادیم/ تکلیف آینده‌ام مشخص نیست

4597
02:16
16 تیر 1397
سرمربی برزیل پس از حذف از جام جهانی احتمال کناره گیری از سمتش را رد نکرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی برزیل پس از حذف از جام جهانی احتمال کناره گیری از سمتش را رد نکرد.

به گزارش وبسایت نود، تیته پس از شکست ۲-۱ تیمش مقابل بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی عنوان کرد باوجود اینکه برزیل تیم برتر میدان بوده تیم حریف به خاطر زهردارتر بودنش موفق شد به نیمه نهایی راه یابد. 

تیته پس از بازی گفت:

قصد ندارم راجع به آینده ام صحبت کنم. فعلا ذهنم درگیر بازی است و زمان مناسبی برای صحبت در مورد این موضوع نیست. تا دو هفته دیگر همه آرام تر شدند و آن موقع می توانیم راجع به آینده حرف بزنیم.

بازی قشنگی بود و ما موقعیت های زیادی داشتیم اما بلژیک زهردارتر بود. آن ها به خوبی از موقعیت هایشان  استفاده کردند. تیبو کورتوا هم تا حدی تفاوت را رقم زد. الان بسیار ناراحت هستم اما کسی که فوتبال را دوست دارد حتما از این بازی لذت برده است.

ما در اکثر دقایق بازی تیم برتر میدان بودیم. در دقایق پایانی دو موقعیت بسیار خوب داشتیم اما نتوانستیم از آن ها استفاده کنیم. دوست ندارم راجع به داوری حرفی بزنم فقط ترجیح می دادم داور در صحنه بر هم خوردن تعادل  گابریل ژسوس از کمک داور ویدیویی استفاده می کرد.

۲۰۳۱

 

نظرات کاربران
آلبی سلسته
پریروز هم گفتم برزیل و آرژانتین اگه میخوان قهرمان جهان شن باید دست از تعصب بیخود بردارن و مربی از کشورای دیگه رو سرمربی تیم ملیشون کنند. اگه مربیانی مثل گواردیولا و کلوپ و توخل سرمربی برزیل و آرژانتین میشدن این دو تیم فینال برگزار میکردن
۱۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۹:۳۸
پاسخ
2
21
✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰
پرافتخارتربن تیم جام جهانی کنار رفت.... کاش یکی از بین بلژیک و فرانسه و کرواسی قهرمان شن...
۱۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۴:۵۷
پاسخ
4
16
مجتبی
تاوان آزادی عمل دادن ب نیمار بود..
۱۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۷:۰۲
پاسخ
1
25
سجاد پرسپولیسی ۶در۴
خدایی چجوری نتونس گل بزنه من هنو تو شوکم تا دیقه هفتاد۲۱ شوت داشت بلژیک ۴ تا فک کنم تو نود دیقه ۳۰ به ۴ شده باشه اصن واقعا شب کورتوا بود بدشانسی اورد حیف برزیل واقعا اندازه ایران ناراحت شدم
۱۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۳:۵۷
پاسخ
5
16
حق گو
قانونه، نزنی میخوری تیته بازیکن های شما دروازه رو کلا کج دیدن امشب. اتفاقی ست که افتاد برید چهار سال بعد واقعاً برزیلی برگردید خیلی دلم واسه اون برزیل های دوست داشتنی تنگ شده.
۱۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۵:۲۷
پاسخ
1
28
سرخ
راست گفتی برزیل سراسر حمله بود در بیشتر دقایق بازی و دفاع جا می‌ماند داور هم که پنالتی واضح را نگرفت همه عوامل دست به دست هم دادند تا برزیل را حذف کنند
۱۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۵:۱۳
5
8