تیته: حضورم در رئال مادرید، دروغ محض است

تیته: حضورم در رئال مادرید، دروغ محض است

3779
00:50
20 خرداد 1397
تیته حضورش را روی نیمکت رئال مادرید تکذیب کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیته حضورش را روی نیمکت رئال مادرید تکذیب کرده است.

به گزارش وبسایت نود، تیته سرمربی تیم ملی برزیل که در حال آماده سازی تیم کشورش برای حضور در جام جهانی 2018 است و کارشناسان بخت این تیم را برای قهرمانی در این جام بالا می دانند، به شایعات پیرامون احتمال حضورش روی نیمکت رئال مادرید واکنش نشان داده است:

بحث حضورم در رئال مادرید، غیرمحترمانه است و دروغی بیش نیست. با هیچ کس در تماس نبوده ام، مدیربرنامه ام ولوز نیز با کسی تماس نداشته است. در عین حال باید بگویم احترام زیادی برای پستی که در آن حضور دارم، قائلم. مراقب باشید، کسی که این خبر را اعلام کرده، این شایعه را مطرح کرده، یک دروغگو است. من در بهترین پست دنیای فوتبال هستم، پستی که همه دوست دارند آن را در اختیار داشته باشند.

بعد از جدایی زیدان از رئال مادرید، شایعه شده بود این باشگاه اسپانیایی ممکن است بار دیگر به سراغ مربیان برزیلی برود و تیته 57 ساله به حضور در برنابئو لینک شده بود.

1878

نظرات کاربران
ehsan
مررررسی تیته معمار جدید برزیل بزرگ بهترین پست دنیای فوتبال ...
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۰:۱۲
پاسخ
0
0
جواتی
بهترین گزینه گوتی. گرچه بی تجربه است ولی تیم پایه رو ببینید چقدر روان و خوب بازی میکنه. پ. ن :زیدانم تجربه نداشت موفق شد
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۴:۵۶
پاسخ
0
0
آریا برزن پرسپولیسی
امیدوارم بازم 7تایی شید .تو تمام عمرم از برزیل متنفر بودم .و جام قبلی آلمان بلایی سرتون اورد که رفتید گینس .بین دو نیمه تو رختکن آلمان رفتید که دورقمیتون نکنن .عشق است مانشاف
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۷:۰۴
پاسخ
1
1
رضا))نیمار((قهرمان((
الهی امین
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۹:۳۱
پاسخ
9
15
طلبه
کونته گرچه سبکش ب رئال نمیخوره ولی کونته در حال حاضر بهترین گزینه است حداقل لالیگا رو میبره
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۰:۲۵
پاسخ
21
12