تیموریان: استقلال برای امثال آندو است

تیموریان: استقلال برای امثال آندو است

6031
16:43
20 اردیبهشت 1394
برادر آندرانیک تیموریان معتقد است که استقلال برای بازیکنانی امثال آندو است و او دوباره به جمع آبی‌پوشان باز می‌گردد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  برادر آندرانیک تیموریان معتقد است که استقلال برای بازیکنانی امثال آندو است و او دوباره به جمع آبی‌پوشان باز می‌گردد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم،  سرژیک تیموریان که پیش از دیدار امروز (یکشنبه) استقلال و تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی حاضر شده بود، گفت: امیدوارم بازی خوبی باشد که به خاطر برادرم با برد تراکتورسازی همراه شود. بازی سختی است و مطمئناً اگر همه چیز روی روال پیش برود این تیم می‌تواند قهرمان شود. با اینکه آخرین بازی تراکتورسازی مقابل تیم بالانشین نفت و تیم خوب علیرضا منصوریان است اما این تیم پتانسیل قهرمانی دارد.

وی درباره صحبت‌های رئیس کانون هواداران استقلال در خصوص تیموریان و اینکه به نظرش هواداران در این بازی چه رفتاری با برادرش خواهند داشت، گفت: چند بار صحبت‌های او به گوش من رسید اما منظورشان را نفهمیدم. جوابی هم نسبت به این صحبت‌ها ندارم و هر رفتاری که داشته باشند، به خودشان بر می‌گردد. بهتر است این افراد به عقب برگردند و ببینند چه کارهایی انجام داده‌اند.

برادر هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی ادامه داد: رفتار هواداران هر چیزی که باشد ایراد ندارد، چون آندو حرفه‌ای است و حرفه‌ای رفتار می‌کند. هر کسی هرنظری داشته باشد به شأن و شخصیت خودش باز می‌گردد اما هواداران استقلال فراموش نکنند آندرانیک بازیکن این تیم است.

تیموریان درباره اینکه به نظر می‌رسد آندو در نیم فصل دوم به دلیل دلخوری‌اش از استقلالی‌ها تلاشش بیشتر بوده و شادی‌های عجیب و غریبی انجام داده است، خاطرنشان کرد: او از کسی دلخوری ندارد و یک بازیکن حرفه‌ای است. شرایط هم طوری شد که آندو در نیم فصل تیمش را تغییر دهد و روندش همیشه رو به رشد بوده است. امیدوارم او به همین شکل ادامه دهد تا برای تیم ملی هم یک بازیکن مثمرثمر باشد.

«آندرانیک یک بازیکن فیزیکی است، بازی خودش را انجام می‌دهد و مشکلی هم بین او و هواداران ایجاد نخواهد شد.» وی با تأکید بر این جمله درباره اینکه به نظر می‌رسد تیموریان در نیم فصل دوم عملکرد بهتری داشته است، گفت: اشتباه نکنید؛ در نیم فصل اول هم آندو بازی‌ها خوبی انجام داد اما چون از استقلال جدا شد همه گفتند در تراکتورسازی بهتر بوده است. او همیشه به خاطر عِرقی که به تیمش دارد تلاش می‌کند و در تراکتورسازی، استقلال، انگلیس و تیم ملی همیشه بهترین شرایط را داشته است.

برادر آندرانیک تیموریان در پاسخ به این سؤال که آیا او دوباره به استقلال باز می‌گردد یا نه، اظهار داشت: استقلال برای بازیکنانی مانند آندو است و او یک روزی به این تیم بازمی‌گردد.

 

2051

نظرات کاربران
حسین نوروزی
برای خودم متاسفم که این فوتبال رو تماشامیکنم
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۲:۲۰
پاسخ
0
0
رضا
اگه پول خوب بهش بدن برمیگرده.آدم پول پرست......هنوزیادمون نرفته که هفته ای که هفت روزه این آدم هشت روزشا به خاطر پول سر تمرین نمیرفت.حالم دیگه داره از این فوتبال به هم میخوره
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۴۶:۳۸
پاسخ
8
4
M
البته یادمون نرفته که چند هفته پیش وقتی نوری گفته بود آندو رو به پرسپولیس میبرم در جواب خبرنگارا (که خبرش رو همین سایت 90 هم کار کرد) که پرسیده بودن آیا ممکنه به پرسپولیس بری؟ گفته بود: چیزی مشخص نیست! من بازیکن حرفه ای هستم و تماشاگرا هم این رو درک میکنن!!! این حرف یعنی چی؟ بجز اینکه معنیش اینه که اگه پیشنهاد خوب باشه حتماً میرم؟ (اگه کسی تفسیر دیگه ای از این حرف تیموریان داره بگه. خوشحال میشم اشتباهم رو بدونم)
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۳:۲۰
پاسخ
1
2