تیموریان بازهم برای باشگاه استقلال خط و نشان کشید

تیموریان بازهم برای باشگاه استقلال خط و نشان کشید

5676
01:44
03 آذر 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: اگر تا بعد از بازی مقابل ذوب‌آهن باشگاه به تعهدات مالی خود عمل نکند، تصمیم دیگری می‌گیرم.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: اگر تا بعد از بازی مقابل ذوب‌آهن باشگاه به تعهدات مالی خود عمل نکند، تصمیم دیگری می‌گیرم.

به گزارش وبسایت نود ، آندرانیک تیموریان در پایان دربی 79 اظهار داشت: به نظر من استقلال در سه چهار بازی اخیر خود خیلی خوب و تهاجمی بازی کرده و در این بازی هم ما هماهنگ و تهاجمی ظاهر شدیم اما یک واقعیت در فوتبال است که می‌گوید وقتی گل نزنی، گل می‌خوری.

وی تأکید کرد: راستش فکر نمی‌کردم پرسپولیس بعد از دریافت گل به بازی برگردد و حتی بتواند گل دوم را به ثمر برساند. به هر حال این از اتفاقات فوتبال بود و نمی‌شود کاری کرد.

هافبک تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: ما خیلی موقعیت داشتیم که از دست دادیم، حتی بعد از زدن گل اول می‌توانستیم شمار گل‌های خود را افزایش دهیم اما بچه‌ها از موقعیت‌های به دست آمده بهره لازم را نبردند.

تیموریان در پاسخ به این سؤال که ضربه برگردان طارمی که به تیر دروازه برخورد کرد چقدر در تغییر نتیجه بازی تاثیر داشت، گفت: فکر کنم طارمی در آفساید آن ضربه را زد. به هر حال بعد آن صحنه تمرکز مدافعان ما برهم خورد و روی یک سهل‌انگاری که در یارگیری داشتیم دروازه‌مان باز شد. در هر صورت فوتبال بازی اشتباهات است و امروز تیمی که بیشتر اشتباه کرد بازی را باخت.

وی در خصوص شرایطش در باشگاه استقلال تصریح کرد: اگر تا بعد از بازی مقابل ذوب‌آهن باشگاه به تعهدات مالی خود عمل نکند، تصمیم دیگری خواهم گرفت.

 

کد/2020

نظرات کاربران
نارمک
آندو باید حفظ بشه .یه اسطوره دیگه نباید به این راحتی از دست بره.اگه مهدی رحمتی بود شاید دیروز وضع فرق میکرد.یا مجتبی جباری ..یه مربی باید بیاد که همه اسطوره ها رو دوباره برگردونه تا قدرت اس دوباره نمایان بشه.اولین قدمش هم اخراج قلعه نویی هست که با این کار هوادارا یکدست می شوند و بازیکن ها هم با دل و جون بازی می کنند
۰۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۴۲:۰۸
پاسخ
2
2
استقلال
آندو اگر بازی هاش مثل فصل قبل نیست دلیلش جناب قلعه نویی هستش .این همه انتقاد رو نشنیدید.کینه ورزی باعث شده در استقلال تفرقه باشه.طرفدارها یکدست نیستند خیلی ها دیروز دوست نداشتند استقلال ببره این یعنی فاجعه دلیلش هم قلعه نویی .اونوقت افشارزاده میخواد این اقا رو ابقا کنه .فوتبال ایران ارزش دیدن نداره دیروز بعضی از بازیکن ها میلیاردی یه پاس 10 متری نمی توانستند به هم بدهند .همیشه هم فیکس بازی میکنند .ناپاکترین فوتبال دنیاست .
۰۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۸:۲۲
پاسخ
1
1
مجتبی 4444
زود تر برو دیگه از منت گذاشتن هات خسته شدیم.بازیکن پولکی نمی خوایم.......
۰۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۷:۴۰
پاسخ
1
4
77777مقدس
آندو 20 درصد بازی های سال گذشته رو انجام نمیده... بذارید هرکجا دلش میخواد بره..
۰۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۳:۴۹
پاسخ
5
10
Ahmad
ما ایرانی ها خوب بلدیم اشتباه بگیریم ولی بلد نیستیم از اشتباها درس بگیریم
۰۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۱۴:۵۲
پاسخ
3
9
مجتبی بهرامیان
فقط پرسپوووولیس عشقه... زنده بااااد 666666
۰۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۵:۵۵:۱۴
پاسخ
12
28
محمدرجبی
بجای اینکه به فکر پول باشید به فکربازی کردن باشید بهتر نیست
۰۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۵:۲۸:۳۲
پاسخ
3
30