تیموریان به باشگاه صدتایی‌ها پیوست

تیموریان به باشگاه صدتایی‌ها پیوست

2142
16:25
16 شهریور 1395
کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران با بازی در دیدار مقابل تیم ملی چین، به باشگاه‌های صدتایی‌های فوتبال ایران پیوست.

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران با بازی در دیدار مقابل تیم ملی چین، به باشگاه‌های صدتایی‌های فوتبال ایران پیوست.

به گزارش وبسایت نود، آندرانیک تیموریان که پس از خداحافظی جواد نکونام به عنوان کاپیتان نخست تیم ملی ایران انتخاب شده بود و تا پیش از دیدار با چین 99 بازی ملی برای ایران انجام داده است، امروز با حضور در ترکیب اصلی و قرار گرفتن مقابل چین، صدمین بازی ملی خود را انجام داد تا او هم به جمع بازیکنانی مانند دایی، مهدوی‌کیا، نکونام، کریمی، پروین و... بپیوندد.

هم‌چنین تیموریان نخستین کاپیتان ارمنی فوتبال ایران هم محسوب می‌شود. تیموریان پیش از این دو بار در جام جهانی‌ 2006 و 2014 برای ایران بازی کرده و در صورتی که به همراه تیم ملی به جام جهانی 2018 صعود کند و در جام جهانی حضور داشته باشد تنها بازیکن ایرانی خواهد بود که در سه جام جهانی حضور داشته است.

1140

نظرات کاربران
علی
برای آندو و تمامی هموطنان ارمنی مبارک امیدواریم که باز هم بازیکنان خوبی از ارامنه در تیمهای ورزشی مختلف داشته باشیم
۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۲۹:۴۶
پاسخ
0
6
مریم
ماشالله کاپیتان ... باغیرت ... باتعصب ... بینظیره این سامورایی
۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۳:۳۹
پاسخ
2
6
قرمز رنگ خون
به مناسبت صدمین بازی ملی اندو اندرانیک تیموریان اخرین نفر از نسل فوتبالیستهای ارامنه ی کشورمون هست که به بالاترین سطح ملی رسید متاسفانه فکر نمیکنم دیگه بازیکنی از ارامنه ی عزیز بتونه خودشه به این سطح برسونه چون باشگاه ارارات دیگه سالهاست که در زمینه فوتبال فعالیتی نداره باشگاه ارارات باشگاه مخصوص ارامنه بود که سالها در لیگ تهران بازی میکرد و بازیکنای خوبی رو به فوتبال کشورمون هدیه کرد بازیکنایی مثل ادموند بزیک ادموند اختر سرژیک تیموریان الن میناسیا فرد ملکیان و مارکار اقاجانیان که الان عضو کادر فنی تیم ملی هستن جای بسی تاسفه که دیگه ارارات رو به عنوان یه باشگاه استعداد یاب نداریم و مسئولان هم متاسفانه رسیدگی نمیکنن به این باشگاه و حتی خود این عزیزان هم برای احیائ باشگاه ریشه دار و قدیمی اقدامی نمیکنن باعث تاسفه که فوتبالمون رو از استعداد های نابی که در ارامنه وجود داشت محروم کردیم یاد تیم خوب ارارات بخیر/
۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۴:۲۱
پاسخ
1
14
حسام
اضافه کن بازیکنانی چون ورژ بخشی تکنیکی و ریز نقش ویگن زینلی و ویگن کواییان که در استقلال هم مدتی بازی کرد.وازگن صفریان و...و مربی فوق العاده ارارات حسن اقای حبیبی... اینها بازیکنان واقعا استثنایی بودند
۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۵۸:۳۶
2
7
مهرداد
واقعا هیچگی لیاقت کاپیتانی تیم ملی نداره جز اندو
۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۴:۲۳
پاسخ
8
4
saeed
تنها دست آورد ما از تقابل با ضعیف ترین تیم آسیا !
۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۵:۳۵
پاسخ
14
9
سونامی آبی
تبریک کاپیتان
۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۵:۲۲
پاسخ
7
20
مهتاب
مبارکش باشه ، حقشه، انشاالله با رفتن تیم ایران به جام جهانی ، آندو هم در کسوت کاپیتانی تیم ایران به افتخاراتش اضافه کنه.
۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۱:۰۵
پاسخ
6
19