تیموریان همچنان خواهان حضور در استقلال است

تیموریان همچنان خواهان حضور در استقلال است

8588
14:27
21 دی 1395
تکلیف هافبک تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز برای حضور در استقلال یا ادامه حضور در تبریز در این تیم تا روز چهارشنبه مشخص می‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - تکلیف هافبک تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز برای حضور در استقلال یا ادامه حضور در تبریز در این تیم تا روز چهارشنبه مشخص می‌شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، آندرانیک تیموریان همچنان مشغول مذاکره با مدیران باشگاه ماشین‌سازی است تا بتواند رضایت‌نامه‌اش را برای جدایی از این تیم و حضور در استقلال بگیرد. 

تیموریان به باشگاه ماشین‌سازی اعلام کرده تمایل دارد که در سال‌های پایانی‌ بازی‌اش در استقلال بازی کند و مسئولان این باشگاه هم اعلام کردند به تیموریان نیاز دارند. با این حال آندرانیک از طریق برادرش همچنان در حال مذاکره با ماشین‌سازی است. قرار است تکلیف حضور این بازیکن در استقلال و جدایی از ماشین‌سازی حداکثر تا فردا(چهارشنبه) مشخص شود. 

 

2051

نظرات کاربران
سعید
اندو دیگه تموم شده, واقعا استقلال با داشتن چشمی و ابراهیمی نباید دنبال اندو بره
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۸:۳۵
پاسخ
20
25
majid
بازی باکره جنوبی همین آندو اومد تو تیم رو تدافعی کرد ومقاوم سایه آندو تو این بی ثباتی می ارزه
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۳۶:۳۳
0
9
zz
بوی ناامیدی میاد. چند تا تصمیم اشتباه باهم: خرید آندو سن بالا تعیین تکلیف نکردن بازیکنان خروجی مبهم بودن وضعیت رحمتی و بختیار و کاوه اختلاف خرمگاه و رحمتی و ................. امیدواریم به روزهای بهتر ولی با این شرایط کمی سخته......................
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۸:۳۵
پاسخ
21
24
ایلیا
تیمتون تو این شرایط به ۲-۳ تا با تجربه و با تعصب نیاز داره
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۹:۰۷
5
17