تیمی هلندی، مقصد بعدی بازیکن جوان رئال مادرید

تیمی هلندی، مقصد بعدی بازیکن جوان رئال مادرید

3870
16:45
24 مرداد 1397
مارتین اودگارد دوباره رئال را ترک خواهد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مارتین اودگارد دوباره رئال را ترک خواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از اسپورت، مارتین اودگارد بازیکن ۱۹ ساله نروژی رئال مادرید که در تور پیش فصل آمریکا این تیم را همراهی کرد، نتوانسته نظر جولن لوپتگی سرمربی کهکشانی ها را جلب کند و به نظر می‌رسد برای یافتن فرصت بازی، مجبور است دوباره رئال را ترک کند. 

در بین تیم های خواهان او، ویسته آرنهم هلند جدی ترین گزینه محسوب می‌شود. در صورت وقوع این انتقال، ویتسه دومین تیم هلندی خواهد بود که اودگارد برایش بازی می‌کند. این بازیکن ۱۸ ماه گذشته را نیز به شکل قرضی در هیرنفین پشت سر گذاشته بود.

گفته شده هرگونه قراردادی برای اودگارد، قرضی و بدون حق خرید برای باشگاه مقصد خواهد بود چرا که فلورنتینو پرز، رئیس رئال به شدت به اودگارد علاقه مند است و دوست ندارد این بازیکن آینده دار را برای همیشه از دست بدهد.

۷۷۱۲

نظرات کاربران
بارسا
اینقدر این بازیکن رو بزرگ کردن و اینقدر برای خریدن او سر و صدا راه انداختن که همه فکر می کردن اون مسی نسل بعد هست . حالا اودگارد نوزده سالش هست و هنوز بین تیمهای درجه دو هلند دست به دست میشه در حالی که مسی در نوزده سالگی توپ طلا برده بود و تو ال کلاسیکو هت تریک کرد . کم کم به جای اودگارد باید منتظر ظهور فوق ستاره ای از بارسا باشید ؛ ریکی پویگ بارسا فراتر از یک باشگاه
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۶:۰۱
پاسخ
30
16
rma
دوستان هر کی پماد سوختگی لازم داره بگه !!!!!!! هالا مادرید
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۴:۰۵
7
26