تیم رویایی هفته سوم فوتبال فانتزی

تیم رویایی هفته سوم فوتبال فانتزی

42537
20:05
22 مرداد 1397
با پایان هفته سوم لیگ، بازیکنانی که بیشترین امتیاز را در این هفته فوتبال فانتزی کسب کردند مشخص و با قرار دادن این بازیکنان در کنار هم ، تیم رویایی هفته تشکیل شد

وبسایت رسمی برنامه نود - با پایان هفته سوم لیگ، بازیکنانی که بیشترین امتیاز را در این هفته فوتبال فانتزی کسب کردند مشخص شد

به گزارش وب سایت نود، با قرار دادن این بازیکنان در کنار هم ، تیم رویایی هفته تشکیل و معلوم  شد حداکثر امتیازی که کاربران می توانستند کسب کنند چقدر است.

ذکر این نکته ضروری است که طبق قوانین فوتبال فانتزی یک کاربر نمی تواند بیش از ۳ بازیکن از یک تیم در ترکیب خود قرار دهد و همچنین تیم رویایی با کمترین هزینه تشکیل شده و در شرایطی که ۲ بازیکن امتیاز برابر داشتند بازیکن با قیمت کمتر در تیم رویایی قرار گرفته است.

 

دروازه بان:وحید شیخی ویسی

دراین هفته 10 دروازه‌‍بان موفق به کلین شیت شدند ولی وحید شیخ ویسی در بین این دروازه بانان کارنامه متمایزی داشت.دروازه‌بان پیکان علاوه بر کلین‌شیت موفق به 6 مهار شد که با این تعداد مهار، 2 امتیاز به مجموع امتیازتش اضافه شد و با انتخاب به عنوان بهترین زمین مجموعا با 11 امتیاز به عنوان امتیازآورترین دروازه‌بان این هفته شد.

مدافعین: ساموئل سارفو، محمد انصاری، مرتضی منصوری، موسی کولیبالی

در هفته‌ای که گلهای کمی رد و بدل شد، مدافعین امتیازات خوبی بدست آوردند و در این بین بازیکنانی که جزو نفرات برتر بازیهای هفته بودند در تیم منتخب قرار گذفتند. ساموئل سارفو و محمد انصاری به جز کلین شیت، بهترین بازیکن بازی تیمشان بودند (9 امتیاز) و مرتضی منصوری و موسی کولیبالی دومین بازیکن برتر در بازیهای این هفته بودند(8 امتیاز) و در تیم منتخب هفته قرار گرفتند.

هافبکها:فرشید اسماعیلی،امین قاسمی‌نژاد،محسن یوسفی و حسین ابراهیمی

فرشید اسماعیلی با درخششی که در دیدار با تراکتورسازی داشت، امتیازآورترین بازیکن هفته لقب گرفت. این بازیکن با یک گل، یک پاس گل، انتخاب به عنوان بهترین بازیکن زمین و کلین شیت 14 امتیاز بدست آورد و کاپیتان تیم هفته شد.امین قاسمی‌نژاد، محسن یوسفی و حسین ابراهیمی دیگر هافبکهایی بودند که با گلزنی و قرار گرفتن در جمع نفرات برتر در تیم منتخب جای گرفتند

مهاجمین: مرتضی تبریزی، ابراهیم صالحی

در این هفته تنها 3 مهاجم در گلزنی موفق بودند که مرتضی تبریزی و ابراهیم صالحی با انتخاب شدن به عنوان دومین بازیکن برتر زمین در تیم منتخب جای گرفتند.

60610

نظرات کاربران
AMIRHOSSIEN
سلام چرا هر کاری میکنم نمیشه تو فوتبال فانتزی ثبت نام کنم؟
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۳:۱۶
پاسخ
3
12
حامد
اقا کسی میدونه چرا تیم غیر فعال میشه
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۶:۳۳
پاسخ
2
11
شهرام
آقا من ایمیل رو میزنم رمزم درسته ولی هی میگه رمز غلط هست
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۶:۰۴
پاسخ
2
14
علی
من 77 امتیاز به دست آوردم. کسی بهتر از من بوده؟؟؟
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۵:۴۴
پاسخ
7
17
Arya
حیف که فرشید رو هفته قبل عوض کردم. اگه کسی تیمی رو به عنوان تیم محبوب انتخاب کنه بتونه ۴ بازیکن از اون تیم بگیره به نظر من بهتر میشد. همچنین افزایش قیمت بازیکنان بعد از درخشش در بازیهاست.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۰:۲۱
پاسخ
2
24
ابرو
نفر اول چن امتیاز تو این سه هفته گرفته
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۱:۰۳
پاسخ
2
24
مهرداد
فوتبال فانتزی حرف نداره واقعا حرفه ای و جذاب
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۱:۰۲
پاسخ
2
30
محمد
لطفا ی برنامه برای فوتبال فانتزی درست کنین
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۲:۰۴
پاسخ
2
45
Hamed
ای جان کولی بالی.فرشید اسماعیلی.محمد انصاری.مرتضی تبریزی تو تیمم بودن(فرشید هم کاپیتانه) این هفته شدم 78 امتیاز گرفتم.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۷:۵۵
پاسخ
9
30
حسن
با سلام ..نفر اول این هفته چند امتیاز گرفت؟
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۶:۵۴
پاسخ
11
20
✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰
من امتیازم بد نیست ولی ۵٠٠٠ ام هستم.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۵:۵۵
5
14