تیم فوتسال تاسیسات دریایی منحل شد

تیم فوتسال تاسیسات دریایی منحل شد

1708
12:58
27 فروردین 1397
تیم فوتسال تاسیسات دریایی تهران از حضور در لیگ برتر فوتسال کناره‌گیری کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم فوتسال تاسیسات دریایی تهران از حضور در لیگ برتر فوتسال کناره‌گیری کرد.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، تیم فوتسال تاسیسات دریایی تهران به دلیل مشکل مالی منحل شد. این تیم سابقه دو قهرمانی و یک نایب قهرمانی لیگ و یک قهرمانی آسیا را دارد.

موضوع انحلال تاسیسات دریایی بعد از اتمام لیگ در بهمن ۱۳۹۶ مطرح شده بود اما امروز بعد از ابلاغ شرکت تاسیسات دریایی به باشگاه مبنی بر عدم سرمایه‌گذاری در فوتسال، این تیم رسما منحل شد.

وحید شمسایی سرمربی‌گری تاسیسات دریایی را به عهده داشت و ملی‌پوشانی همچون مهدی جاوید، مهران عالیقدر در آن حضور داشتند.

مجید حلاجی مدیرعامل باشگاه با تائید خبر فوق گفت: تمام تلاشمان را کردیم اما در نهایت تیم منحل شد. با وجود انحلال تیم فوتسال، تیم هندبال بانوان به احتمال زیاد در لیگ شرکت خواهد کرد.

بیانیه خداحافظی تاسیسات دریایی:

تیم فوتسال باشگاه تاسیسات دریایی طی سال‌های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶ حضوری پر رنگ در لیگ برتر فوتسال کشور داشته و طی سال‌های یاد شده افتخار قهرمانی لیگ برتر در سال‌های ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ و نایب قهرمانی در سال‌های ۱۳۹۶ نصیب تیم گردیده و همچنین قهرمانی باشگاه‌های آسیا در سال ۲۰۱۵ و کسب عنوان بهترین تیم فوتسال آسیا در همان سال از دیگر افتخارات فراموش نشدنی تیم تاسیسات دریایی می‌باشد که در تاریخ ورزش کشور عزیزمان و قاره کهن آسیا ثبت و از یاد نخواهد رفت.

کسب عناوین آقای گلی در لیگ برتر، جام باشگاه‌های آسیا و کسب عنوان بهترین بازیکن مسابقات و بهترین بازیکن سال ۲۰۱۵ نیز از دیگر عناوین کسب شده توسط بازیکنان این تیم بوده است و بدین سبب نمی‌توان نقش حضور پر رنگ تاسیسات دریایی را در بازگشت رونق و شکوفایی مجدد به فوتسال کشور و کسب نتایج ارزشمند تیم‌ ‌ملی در سطوح بین‌المللی نادیده گرفت.

تمامی افتخارات کسب شده به همت و تلاش عزیزان کادر فنی و بازیکنان و عوامل پشتیبانی طی سال‌های حضور در بالاترین سطح در فوتسال کشور میسر گردیده است. اکنون که به حکم تقدیر امکان ادامه‌ حضور در لیگ برتر فوتسال کشور نمی باشد، بر خود واجب می ‌دانیم که از تمامی بازیکنان، کادر فنی ، عوامل پشتیبانی، رسانه‌های ورزشی، کارکنان خدوم کمیته‌ فوتسال و داوران زحمتکش، هیات مدیره و مدیران و کارکنان دلسوز شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران که با حمایت‌های مالی و معنوی خود راهگشای کسب افتخارات یاد شده بوده‌اند از صمیم قلب سپاسگزاری و برای کلیه زحمتکشان این رشته ورزشی جذاب و پر طرفدار از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون مسئلت نماییم.

موسسه ورزشی تاسیسات دریایی ایران

 

2051

نظرات کاربران
دستاورد فدراسیون 5. ستاره تاج
مگه داریم
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۴:۲۸
پاسخ
0
5
real1998
فوتسال استقلال و پیروزی هم منحل شد یا شنسای ساوه هیچ اتفاق خاصی رخ نداد...
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۳:۲۹
پاسخ
1
9
امین
قهرمان آسیا رو منحل میکنند!! اتفاقاتی که فقط در ایران میفتد!!
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳:۱۸
پاسخ
2
29
h
همینجوری پیش بریم بزودی کل ورزش ایرانو منحل میکنیم پولش میره تو جیب مردم، زیادم بد نیست
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۲:۲۷
پاسخ
2
29