تیم ملی فوتسال ایران به مصاف برزیل می‌رود/ اعلام برنامه ملی‌پوشان تا جام ملت‌های آسیا

تیم ملی فوتسال ایران به مصاف برزیل می‌رود/ اعلام برنامه ملی‌پوشان تا جام ملت‌های آسیا

1046
15:17
15 مهر 1396
تیم ملی فوتسال کشورمان در دو دیدار تدارکاتی به مصاف تیم ملی برزیل خواهد رفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی فوتسال کشورمان در دو دیدار تدارکاتی به مصاف تیم ملی برزیل خواهد رفت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، با اعلام عباس ترابیان رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی، طبق توافق صورت گرفته بین فدراسیون فوتبال ایران و برزیل، تیم ملی فوتسال دو کشور در آبان‌ماه و آذرماه سال 97 در دو دیدار تدارکاتی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

طبق توافقات صورت گرفته قرار است ابتدا تیم ملی فوتسال کشورمان آبان‌ماه سال آینده به برزیل سفر کند و در آذرماه نیز تیم ملی برزیل به ایران خواهد آمد.

براساس برنامه از پیش تعیین شده تیم ملی فوتسال کشورمان برای حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا که قرار است 12 بهمن‌ماه در چین تایپه برگزار شود، ابتدا در تورنمت چهار جانبه در اصفهان که با حضور تیم‌های ملی روسیه، آرژانتین و قزاقستان برگزار خواهد شد شرکت می‌کند و سپس در دو دیدار دوستانه در تهران در تاریخ 23 و 25 دی‌ماه به مصاف بلاروس خواهد رفت.

تیم ملی فوتسال ایران از تاریخ 30 دی‌ماه تا 5 بهمن‌ماه نیز به اسلونی سفر و دو دیدار دوستانه را با تیم ملی این کشور برگزار خواهد کرد. ملی‌پوشان کشورمان پس از انجام این دیدارها به ایران باز خواهند گشت تا در تاریخ 9 بهمن‌ماه برای حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا به چین‌تایپه سفر کنند.

 

 

2081

نظرات کاربران
حسام
بیایید یک دستی هم رو سر فوتبال بکشید بلکه یاد بگیران بازی تدارکاتی یعنی چی! خیلی عجیبه از الان واس سال بعد اون آبان و آذر بازی گذاشتید!!شما تو فوتبال تا ی هفته پیش درگیر مکان بازی با توگو بودید حالا واس سال بعد بازی با تیم اول جهان اونم رفت و برگشت نهایی کردید!!! واقعا ادم میمونه چی بگه
۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۷:۳۹
پاسخ
0
8