تیم منتخب هفته سوم؛ هت‌تریک استقلال

تیم منتخب هفته سوم؛ هت‌تریک استقلال

33739
20:30
22 مرداد 1397
مرتضی تبریزی در اولین شبی که پیراهن استقلال را به تن کرد علاوه بر زدن یک گل، عملکرد ویژه‌ای داشت تا در تیم منتخب هفته قرار بگیرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مرتضی تبریزی در اولین شبی که پیراهن استقلال را به تن کرد علاوه بر زدن یک گل، عملکرد ویژه‌ای داشت تا در تیم منتخب هفته قرار بگیرد.

به گزارش وبسایت نود، هفته سوم لیگ برتر با اولین برد استقلال همراه شد. مسابقه‌ای که استقلال سه گل به تراکتورسازی زد و بازیکنانش عملکردی فوق‌العاده داشتند. به خصوص مرتضی تبریزی که در اولین روز بازی با پیراهن استقلال، برای این تیم گل زد. همچنین فرشید باقری و فرشید اسماعیلی هم علاوه بر تبریزی در تیم منتخب هفته سوم جای گرفتند. از پرسپولیس هم محمد انصاری عملکردی ویژه داشت و در کنار کولی‌بالی که 16 عملکرد دفاعی داشت و همچنین مرتضی منصوری سه مدافع برتر هفته بودند. سورپرایز هفته هم میثم کریمی بود که در بازی با پرسپولیس، مقابل هافبک‌های این تیم خودنمایی کرد. امین قاسمی‌نژاد با گل سه امتیازی دقیقه 93 و وحید شیخ‌ویسی با مهار 7 شوت بازیکنان سپاهان دیگر بازیکنان برتر هفته سوم بودند.

نفر به نفر با تیم منتخب هفته سوم  لیگ هجدهم 

وحید شیخ‌ویسی، پیکان، نمره 2: سپاهان در بازی با پیکان 19 شوت زد که 7 تا از آن‌ها در چارچوب بود. شیخ‌ویسی هم مغلوب هیچ کدام از این هفت شوت نشد و همه آن‌ها را مهار کرد. ضمن اینکه دو مرتبه هم پاس بازیکن حریف را در میانه راه قطع کرد.

مرتضی منصوری، پدیده، نمره 2.5: دفاع راست پدیده حضوری مداوم در حملات داشت و 2 پاس کلیدی ارسال کرد. در دفاع هم متعهد بود و دو عملکرد دفاعی ثبت کرد.

موسی کولی‌بالی، نفت مسجدسلیمان، نمره 2.5: مدافع محبوب ویسی در بازی با فولاد، 16 عملکرد دفاعی ثبت کرد! آماری فوق‌العاده و کم‌نظیر در لیگ برتر که این هفته توسط کولی‌بالی ثبت شد.

محمد انصاری، پرسپولیس، نمره 2: بیشترین نبرد موفق در این بازی را محمد انصاری داشت که 9 مرتبه پیروز شد. انصاری 8 عملکرد دفاعی هم ثبت کرد و یک پاس کلیدی داد که فقط حسین ماهینی از این حیث بهتر از او بود. ضمن اینکه آمار فوق‌العاده دقت 95درصدی پاسش را ثبت کرد.

حسین ابراهیمی، سپیدرود، نمره 2: هافبک سپیدرود فقط 72 دقیقه در زمین حضور داشت، ولی تنها گل تیمش را زد که با این گل سپیدرود از شکست فرار کرد. ضمن اینکه 2 عملکرد دفاعی هم ثبت کرد.

میثم کریمی، استقلال خوزستان، نمره 2: کمتر پیش می‌آید هافبکی توانایی رقابت با هافبک‌های پرسپولیس را داشته باشد و بتواند جلوی آن‌ها خودنمایی کند. کاری که میثم کریمی در این هفته از پس آن برآمد. کریمی 11 عملکرد دفاعی در این بازی ثبت کرد و یک پاس کلیدی هم داد.

فرشید باقری، استقلال، نمره 2.5: در بهترین بازی این فصل استقلال، فرشید باقری پررنگ‌ترین بازیکن بود. باقری در این بازی با اختلاف زیادی بیشترین لمس توپ را داشت و با ثبت 7 عملکرد دفاعی، بهترین بازیکن از این حیث بود. ضمن اینکه گل اول استقلال هم روی هوش بالای باقری در قطع پاس بازیکن تراکتورسازی پایه‌گذاری شد.

فرشید اسماعیلی، استقلال، نمره 2: فرشید مقابل تراکتور یک گل زد و یک پاس گل داد. اسماعیلی یک پاس کلیدی دیگر هم داد که مهاجم استقلال آن را گل نکرد. ضمن اینکه در هفت نبرد هم پیروز شد.

محسن یوسفی، ماشین‌سازی، نمره 2: یوسفی در بازی با سپیدرود دو شوت زد که یکی از آن‌ها گل شد. علاوه بر این گل، سه پاس کلیدی هم ارسال کرد.

مرتضی تبریزی، استقلال، نمره 2: تبریزی در اولین روزی که پیراهن استقلال را به تن کرد، سه شوت زد، که دو تا از این سه شوت در چارچوب بود و یکی هم گل شد. تبریزی علاوه بر گل سوم، روی گل دوم هم تاثیرگذار بود و توپ را از شجاعی ربود.

امین قاسمی‌نژاد، پدیده، نمره 2: قاسمی‌نژاد چهار شوت زد که که نیمی از آن در چارچوب بود. یک پاس کلیدی داد و سه مرتبه هم عملکرد دفاعی داشت. در نهایت هم با گل دقیقه 93 او بود که پدیده سه امتیاز بازی با نفت آبادان را برای خود کرد.

شماتیک تیم منتخب هفته سوم لیگ هجدهم

 

14001

نظرات کاربران
erfan
چه کرده این استقلال بزرگ دم همتون گرم
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۱:۵۹
پاسخ
8
36
عادل
هفته های آخر تیم هفته میشه استقلال... یعنی جوری بشه که حتی یه دونه بازیکنم از تیمای دیگه تو تیم هفته نباشه... کمی بگذره به دقت حرفم پی میبرید
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۷:۴۴
پاسخ
25
85
عشقممم نیمار
تازه اولشه... :-) تا چن هفته دیگ ..تیم منتخب ۱۱تاشون استقلالیی میشن... :-)
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۹:۳۶
پاسخ
49
169
متخصص!!!
آرزوی بر دوچرخه سواران عیب نیست!!!!
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۴:۵۵
46
13
محسن
دقیقن مثل سه سال گذشته بازهم به مقام پر افتخار سوم میرسیم
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۶:۳۲
84
42
یوسف نعمتی
ss forever...
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۲:۴۷
پاسخ
29
126
Abedi
با جون گرفتن تیم هایی چون استقلال و سپاهان و تراکتور و ذوب میبینم که پس پس همچین بازیکنایی نداره که تو بهترین ها باشه از این به بعد چند تا استقلالیی پای ثابت این ترکیب ها خواهد بود پرسپولیسیا هم امسال فکر کنم علاقه ویژه ای به فوتبال اروپا پیدا کنن
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۵:۰۵
پاسخ
59
197
mehrab
چه کرده این استقلال بزرگ امیدوارم این عملکرد عالی در هفته های بعدی هم تداوم داشته باشه و بازیکن ها بدرخشن ..
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۰:۲۴
پاسخ
46
223