تیم منتخب هفته هفتم؛ یکی استقلال، یکی پرسپولیس

تیم منتخب هفته هفتم؛ یکی استقلال، یکی پرسپولیس

43667
19:45
03 مهر 1396
بیشتر از نصف تیم‌های لیگ برتر، نماینده‌ای در تیم منتخب هفته هفتم لیگ برتر دارند

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم منتخب هفته هفتم لیگ برتر را مرور می‌کنیم. تیمی که امشب در برنامه نود هم به آن پرداخته می‌شود. 

به گزارش وبسایت نود، یازده بازیکن برتر هفته هفتم مشخص شدند. بر اساس نمراتی که آنالیزوهای برنامه نود به صورت هفتگی به بازیکنان می‌دهند، در این هفته شهاب گردان، محمدرضا خانزاده، هادی موسوی، محمد نژادمهدی، فرشاد احمدزاده، مهدی مهدی‌پور، روزبه چشمی، علی‌اصغر عاشوری، رضا خالقی‌فر، مرتضی آقاخان و مروان حسین در تیم منتخب جای می‌گیرند. مرتضی آقاخان با دو گلی که زد و یک پاس گل، بهترین بازیکن هفته بود که نمره 1.5 را گرفت. روزبه چشمی هم نمره 2.5 گرفت. سایر بازیکنان با نمره خیلی خوب 2، در تیم منتخب جای گرفته‌اند.

تیم منتخب هفته هفتم لیگ برتر 

شهاب گردان / پدیده / نمره2: دروازه‌بان پدیده در این هفته بیشتر از هر دروازه‌بانی مهارتوپ داشت. گردان به خوبی مقابل شوت‌های حریف ایستادگی کرد و اگر روز خوب او نبود، پدیده هم نمی‌توانست در دقایق پایانی بازی، برنده مسابقه شود. تراکتور در این بازی فقط یک بار از روی نقطه پنالتی توانست دروازه گردان را باز کند.

محمدرضا خانزاده/ پدیده/ نمره2: خانزاده کمک زیادی به مهاجری کرد که انتقام شکست جام حذفی را در لیگ برتر از تراکتورسازی بگیرد. این مدافع علاوه بر اطمینان در دفاع، یک گل هم برای پدیده به ثمر رساند.

هادی موسوی/ سپیدرود/ نمره2: استقلال خوزستان در این مسابقه نزدیک به بیست شوت زد. دلیل این همه شوت چه بود؟ موسوی به قدری در این مسابقه نمایش خوبی داشت و در نبردهای دفاعی موفق عمل کرد که مهاجمان استقلال‌خوزستان مجبور شدند با شوت‌های از راه دور شانس‌شان را امتحان کنند.

محمد نژادمهدی/ ذوب‌آهن/ نمره2: موفق در دفاع، حضور پررنگ در حمله. دفاع وسط ذوب‌آهن گل تساوی این تیم را با ضربه‌ای تماشایی وارد دروازه استقلال کرد. گلی که باعث جدایی منصوریان از هم استقلال شد. نژادمهدی در دفاع هم اجازه نفس کشیدن به مهاجمان استقلال نداده بود.

فرشاد احمدزاده/ پرسپولیس/ نمره2: فرشاد مثل همیشه دوئل‌های زیادی را می‌برد و در بازپس‌گیری توپ در زمین حریف، عدد قابل‌توجهی را به ثبت رساند. ضمن این که یکی از چند پاس کلیدی‌اش هم توسط علیپور به گل تبدیل شد.

مهدی مهدی‌پور/ ذوب‌آهن/ نمره2: بیشتر پاس کلیدی‌های ذوب‌آهن که روی دروازه استقلال خطرساز شده بود، از سانترهایی به دست آمد که ذوب‌آهن از ضربه ایستگاهی ارسال می‌کرد. چند ضربه خطرناکی که از یکی از آن‌ها به گل هم رسیدند. پشت همه این ضربات ایستگاهی، مهدی مهدی‌پور حضور داشت.

روزبه چشمی/ استقلال/ نمره2.5: گلی که روزبه زد، استقلال را از شکست خانگی نجات داد. تا اندکی از تلخی حضور در قعرجدول و روز خداحافظی علیرضا منصوریان کاسته شود. ضمن این که روزبه بهترین بازیکن استقلال در فاز دفاعی هم بود.

علی‌اصغر عاشوری/ فولاد/ نمره2: گل سه امتیازی در دربی خوزستان. عاشوری علاوه بر نمایش خوبی که در بازی مقابل نفت آبادان داشت، با یک گل روز خوبش را تکمیل کرد تا فولاد در آبادان اولین شکست خانگی این فصل نفت را رقم بزند.

رضا خالقی‌فر/ گسترش‌فولاد/ نمره2: خالقی‌فر کامل‌ترین نمایش یک مهاجم را در این بازی به تصویر کشید. ابتدا خودش گل زد. سپس در کار دفاعی کمک می‌کرد که از برد تیم‌اش محافظت کند. در حملات هم با توانایی حفظ توپ بالا، فشار را از دفاع گسترش‌‌فولاد برداشته بود تا مدافعان تیم نفسی تازه کنند.

مروان حسین/ سپاهان/ نمره2: مروان گل خیلی مهمی در جریان بازی به ثمر رساند. گل او در دقیقه‌ای به ثمر رسید که پرسپولیسی‌ها حملات پی‌درپی روی دروازه سپاهان داشتند. ضمن این که مروان موفق شد مدافعان مرکزی پرسپولیس را به قدری درگیر خودش کند که وینگرهای سرعتی سپاهان، از کناره‌ها صاحب موقعیت شوند.

مرتضی آقاخان/ پیکان/ نمره1.5: بازیکنی که هفته قبل تک‌گل بازی را روی ضربه ایستگاهی به پرسپولیس زده بود، در این هفته بهترین بازیکن هفته هفتم شد. آقاخان در بازی این هفته مقابل نفت تهران، دو گل زد و یک پاس گل داد. یعنی تاثیر مستقیم روی هر سه گل پیکان داشت.

 تیم منتخب هفته هفتم لیگ

 نمرات هفتگی همه بازیکنان لیگ برتر را می‌تواند از این لینک مشاهده کنید.

 

14001

نظرات کاربران
رضا ابی
پرسپولیسی های عزیز روزگار الان ما واسه شما مروریک عمر خاطراته و روزگار شما واسه استقلال بزرگ مرور یک عمر خاطره اس تا پارسال خاطرات ما ارزوتون بود .. سلام ادمین نمیچاپی گل من
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۹:۱۳
پاسخ
25
28
شایان پرسپولیسی
جناب خاطرات چزا قهرمانیاتون کمتره پس؟!!!!
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۴:۳۶
13
18
حسن
تیم شانزدهم جدول هم نماینده داره!
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۰:۳۲
پاسخ
59
84
کاسپی بوی
هادی موسوی ستون تو ترکیب باشه دفاع سپیدرود عالیه دستخوش پسر
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۱:۵۱
پاسخ
17
61
امین
شجاع خلیل زاده: هیچکس نمیتونه رو سر من سر بزنه مروان حسین از اون بالا : گل خوردید برادر سرت هم تا کمر منه:))
۰۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۷:۱۰
پاسخ
105
138
شیشعلی
گل دوم سپاهان هند بود وگرنه پرسپولیس بازی رو میبرد و کل تیم هفته از پرسپولیس بودن (غیر بیرانوند)
۰۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۷:۴۰
پاسخ
154
104
hossein
اره یه دوتا توپ هم قبل شروع بازی رفت تو دروازه که اگه داور قبول می کرد الان مربی دروازه بانتون هم تو تیم بود
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۴:۳۶
23
29
ایدا سادات 25بهمن 1380
استقلال واسه بقا می جنگه اینقد پایین رفته به نفت رسیده ادمین چاپ نمی کنی
۰۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۰:۱۸
پاسخ
143
147
solo
مدرست دیر نشه
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۵۳:۴۴
7
24
4یا 6
پوریا جان....شما یادت نمیاد...یه زمانی دست سه هم بودید‌.خاطره بازی ششتقلال به ضررتون‌ تموم میشه...راستی خودت مشقات رو نوشتی؟
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۳:۱۳
25
37
اندی
جناب ستاره آسیایی ما بیجا بکنیم بخوایم خاطرات شیشتایی شدن شما تو آسیا رو ورق بزنیم ، ضمنا شماها خودتونم الان بیشتر دارین خاطرات دسته سه رو مرور میکنید ، باز بیشتر فک کن شاید متوجه شدی
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۸:۵۱
38
46
ستاره اسیایی
جالبه ما استقلالیا خاطرات شما رو ورق میزنمیم تو جدول شما هم تو اسیا خاطرات مارو ورق میزنی
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۸:۲۷
123
146
پوریا
عمویی مشقاتو نوشتی?
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۴:۲۰
96
123