تیم منتخب هفته پنجم؛ فاتحان آزادی!

تیم منتخب هفته پنجم؛ فاتحان آزادی!

32934
16:41
06 شهریور 1396
تیم منتخب هفته پنجم، بدون حضور ستاره‌های پرسپولیس بخاطر عقب افتاده بازی تیم‌شان شکل گرفت. هفته‌ای که شکست استقلال، سرنوشت شیرینی برای بازیکنان پدیده رقم زد.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم منتخب هفته پنجم، بدون حضور ستاره‌های پرسپولیس بخاطر عقب افتاده بازی تیم‌شان شکل گرفت. هفته‌ای که شکست استقلال، سرنوشت شیرینی برای بازیکنان پدیده رقم زد.

به گزارش وبسایت نود، تیم منتخب هفته پنجم لیگ را مرور می‌کنیم. تیمی که در آن نقش پررنگ پدیده به چشم می‌آید. سه بازیکن پدیده که تاثیر زیادی در متشنج شدن سکوها علیه منصوریان داشتند. ناصحی دفاع را جمع می‌کرد، ایمانی کار بازیسازی را به عهده داشت و قاضی هم گل زد. در اهواز هم پارس‌جنوبی‌جم به شگفتی‌سازی ادامه داد و با برد مقابل استقلال خوزستان، دو نماینده در تیم منتخب هفته دارد. کیانی، بختیار، فروزان و سزار هم چهره‌های شاخص هفته بودند که در کنار نادری، سینگ، موسوی و تاوادزه بقیه بازیکنان منتخب را تشکیل می‌دهند. ضمن این که در این هفته، هنوز دیدار پرسپولیس و گسترش‌فولاد برگزار نشد و طبیعتا نماینده‌ای در این لیست ندارند.

محسن فروزان – پارس‌جنوبی‌جم / نمره 2: فروزان در اواخر این دیدار مهار توپی داشت که می‌تواند جزو صحنه‌های مهم ماه قرار بگیرد. علاوه بر این سوپرواکنش، فروزان یک بار دیگر با خروج‌های دقیق و واکنش‌های تاثیرگذار در تیم جدیدش کلین‌شیت کرد.

محمد نادری – تراکتورسازی / نمره 2: بازیکنی که همیشه دفاع چپ بود و پا به توپ بودن‌هایش نسبت به کارهای دفاعی بیشتر به چشم می‌آمد، زیر نظر یحیی گل‌محمدی به یک دفاع مطمئن تبدیل شده است. نادری زودتر از انتظار در پست جدیدش جا افتاد و در یک بازی سخت، با جایگری‌های مناسب، به تیمش کمک کرد که گلی از سایپا نخورد.

هادی موسوی – سپیدرود / نمره 2: دفاع سپیدرود مقابل مهاجمان زهردار سپاهان دروازه تیم‌شان را بسته نگه‌داشتند تا علی‌نظرمحمدی یک امتیاز دیگر هم به دست بیاورد. این اتفاق میسر نبود مگر با هنرنمایی هادی موسوی. این بازیکن در این مسابقه بارها با قطع و دفع توپ، بازی‌خوانی خوبی از بازی حریف داشت.

رضا ناصحی – پدیده / نمره 2: دفاع چپ پدیده مقابل استقلال وظیفه اصلی‌اش را به درستی انجام داد. رضا ناصحی در این بازی موفق شد حملات استقلال که با تعدد بازیکن از سمت راست بود را به خوبی کنترل کند. ناصحی در این مسابقه علاوه بر موفقیت بالا در نبردهای هوایی، حضور پررنگی در حملات تیم هم داشت.  

اکبر ایمانی – پدیده / نمره 2: بازیساز پدیده در این هفته، مهندس مسابقه هم بود. ایمانی بیشترین سهم را در این برد پدیده داشت. بازیکنی که علاوه بر خنثی کردن حملات استقلال، با پاس‌های دقیقش برای پدیده هم گل ساخت.

آگوستو سزار – نفت آبادان / نمره 1.5: سزار در بین دو نیمه با یک جابه‌جایی، سرنوشت مسابقه را رقم زد. سزار در نیمه دوم از هافبک‌دفاعی به هافبک چپ منتقل شد. پستی که در چند بازی خاص، قلعه‌نویی در تراکتور هم از او استفاده کرده بود. ولی این بار سزار با این جابه‌جایی، دو گل به تیم قلعه‌نویی زد تا همچنان نفت در آبادان شکست ناپذیر باشد.

مهدی کیانی – تراکتورسازی / نمره 2: کیانی تا این جای فصل بر اساس نمره تیم آنالیز نود، بهترین بازیکن لیگ است. کیانی به تنهایی موفق شد زمانی که بازیکنان جوان تراکتور بعد از باخت، اعتماد به نفسی نداشتند؛ تیم را به جلو ببرد. تصویر کیانی در این بازی گویای نقش محوری‌اش در تیم است. در دقیقه پایانی مسابقه مقابل سایپا، کیانی به جای تلاش برای حفظ نتیجه و استقرار در جلوی محوطه خودی، تا محوطه جریمه حریف پیش رفت، بازیکنان را همراه با خود به جلو برد و در نهایت هم گل زد. مهدی کیانی، ژنرال لشکر شکست خورده‌ای بود که خودباوری نداشتند.

بختیار رحمانی – پیکان / نمره 2: انگیزه اثبات توانایی مقابل تیم سابق، کار خودش را کرد. بختیار در بهترین بازی فصلش، گل سه امتیازی زد تا نخستین برد پیکان را به جلالی هدیه کند. رحمانی در این مسابقه یک پاس استادانه‌ای داد که مدت‌ها از بختیار ندیده بودیم.

سابا تاوادزه – استقلال‌خوزستان / نمره 2: مهاجم استقلال خوزستان تنها غیر ایرانی تیم منتخب این هفته است. تاوادزه در این بازی گل نزد و تیمش هم شکست خورد ولی بهترین بازیکن زمین بود. این بازیکن با شناخت فضای مناسب، بهترین پاس‌ها را ارسال می‌کرد و تیمش را در شرایط گلزنی قرار می‌داد.

امید سینگ – پارس‌جنوبی‌جم / نمره 2: سینگ جدیدترین بازیکنی است که به سبک کریس‌رونالدو در لیگ برتر ضربه ایستگاهی می‌زند. او با توجه به همین توانایی یک گل زد و یک بار هم دروازه شیخ‌ویسی را با تهدید جدی روبه‌رو کرد.

محمد قاضی – پدیده / نمره 2: با توجه به فشاری که روی دوش استقلالی‌ها است، قابل پیش‌بینی بود که در صورت زدن گل اول پدیده، تیم منصوریان سخت بتواند به بازی برگردد. قاضی این گام را به تنهایی برداشت و با شوتی تماشایی باز هم به رحمتی گل زد. ضمن این که پیروزی قاضی در نبردهای هوایی تاثیر زیادی در خنثی کردن بازی مستقیم استقلال داشت.

 

14001

نظرات کاربران
Hadi
یاشاسین تیرختور،یاشاسین غیرتلی کیانی
۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۲:۲۹
پاسخ
2
9
Blue star
کیانی فوق العادس..
۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۳:۴۲
پاسخ
3
21
پدیده عشقققققققققققققق
الان دوباره یه عده میان میگن اکبر ایمانی بهترازکمال هتسه
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۱:۱۸
پاسخ
2
10
دخترپرسپولیسی
من دیگه حرفی ندارم.کیانی و تراکتوریا تبریک
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۰:۳۸
پاسخ
7
30
قدمت 7000ساله
کاپیتان مهدی کیانی چندین ساله رو فُرمه دمش گرم بهترین بازیکنه لیگ
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۵:۳۵
پاسخ
31
38
reza
چرا از استقلال بازیکنی نیست ؟؟؟؟؟؟!!
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۲:۴۴
پاسخ
8
42
استقلالیم
به نظر من بازیکنا توی تیمای دیگه به غیر از استقلال پرسپولیس میتونن خودشونو عالی نشون بدن چون بار خاصی روی دوششون نیست و بدون استرسن مثل فروزان و بختبار رحمانی که تو استقلال کار خاصی نکردند ولی الان تیم منتخب
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۴:۰۲
پاسخ
28
13
تی تی
مهدی کیانی واقعا فوق العادس ، چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ اخلاقی و معرفت و تعصب و وفاداری
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۲:۴۹
پاسخ
31
47
ترکتور کبیر
یاشاسین ترکتور سازی
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۷:۰۸
پاسخ
40
40
دره ی سرخ
بقیه بازیکنا جونن وبا اراده کل بازیکنایی که اسامیشون بود ولی حاج مهدی کیانی واقعا باتعصب باغیرت هست برا همینه ما طرفداران تراختور جانمونو میدیم بهش حاج مهدی همیشه محبوب ما است همیشه هم خوب است شعار هوادارها هم همینه مهدی باتعصب وسلام
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۲:۱۵
پاسخ
21
36
شیشعلی
پرسپولیس شده مثل رئال بازی های عقب افتاده داره این یعنی انقدر باید بازی کنه و تورنومنت داره که نمیتونه راحت بازی کنه این همون چیزیه که کیروش توی مصاحبه اش گفت ...
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۵:۰۹
پاسخ
13
78
پسپس صغیر
واقعا دمت گرم حرف مضحک خوبی زدی خونه پسپس صغیر رئال ؟!!!خخخخ اگه رئال هر ده سال قهرمان لیگ میشد بعد از 60 سال میخواست بره 1/4اروپا دیگه بهش نمیگفتن رئال میگفتن پسپس صغیر والا شما در حد محمدان بنگلادشم نیستین ادمین بچاپ لطفا
۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۵۶:۵۶
44
7
تاجی ام
پرسپولیسیا و استقلالیا نبایدم انتظار داشته باشیم دیگه خدایی تو این هفته جفت تیما خوب نبودن
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۳:۳۱
پاسخ
90
20
اندی
خخخخخ پرسپولیس این هفته اصلا بازی نکرده آی کیو خداروشکر برانکو تیمی ساخته که فقط درصورت بازی نکردن جز بهترین ها انتخاب نمیشه
۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۱:۰۴
5
53
M.bap
خب پرسپولیسیا که مطمئنا نمیتونن انتظاری داشته باشن چون اصلا این هفته بازی نکردن اما ماشالله ردپای استقلال تو این لیست کاملا دیده میشه،فکر کنم پدیده هیچوقت 3 تا بازیکن تو تیم منتخب نداشته!
۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۹:۲۰
6
58
مینی بوس ابی444444444444
شیشتقلولی فازت چیه ما هنوز بازی نکردیم
۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۱:۲۳
6
56
علیرضا
پرسپولیس این هفته به خاطر بازی با الاهلی با گسترش بازی نکرد و بازیش به تعویق افتاد خودتون رو به ما نچسبونید
۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۲:۳۴
7
66
حامد
پرسپولیس که بازی نداشت
۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۱:۳۴
6
55
عجب از دست اینا...
داداش ...متن داره میگه پرسپولیس این هفته بازی نکرده که بخواد بازیکن تو این لیست داشته باشه. استقلالم که بااون مدل بازی معلومه کسیو نداره شماهم کاری با تیم سرورت نداشته باش از خودتون مایه بذار.
۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۷:۲۵
11
78
ماهان
افرین سزار خارجی های امسال خیلر بهتر از خارجی های چندسال اخیر نفت هستند امیدوارم نفت نتیجه بگیره کمالوتد خداییش تیم بدی نبسته
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۸:۲۹
پاسخ
11
66
قرمزسروره
ینی هرکی میخواد اقای گل بشه یا بهترین بازیکن بشه باید جلو استقلال بازی کنه انگار از اخر ب اول میریم محمد قاضی پدیده قلی زاده سایپا مهدی کیانی تراکتور شیخ ویسی استقلال خوزستان کرار نفت ابادان عمر عبدالرحماااااااااااااااااااااااااااااااااااان العین دمت گرم شیشعلی با تیمت خداییش ب همه تیما امید قهرمانی میدی ابرو ایرانو استقلالو این6666666نفر هوادارتو بردی
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۴:۴۴
پاسخ
29
137