تیم منتخب هفته 20؛ استقلال از پرسپولیس جلو زد!

تیم منتخب هفته 20؛ استقلال از پرسپولیس جلو زد!

19736
16:23
13 اسفند 1397
منشا، فرشید باقری و پاتوسی نماینده‌های استقلال، سیدجلال و ترابی هم نماینده پرسپولیس در تیم منتخب هفته بیستم هستند.

به گزارش وبسایت نود، هفته بیستم لیگ برتر با روند عالی سه بازیکن خارجی استقلال و بازگشت مهدی ترابی به اوج ادامه پیدا کرد. در این هفته منشا در بهترین فرمش در لباس استقلال، یک گل زد و یک پاس‌گل داد. مهدی ترابی با پاس‌های کلیدی‌اش سه موقعیت ساخت و یک مرتبه هم تیر دروازه حریف را لرزاند. ایمان صادقی 7 شوت حریف را مهار کرد. دفاع چپ نفت مسجدسلیمان در دیدار شش امتیازی هفته، یک گل زد و یک پاس‌گل داد. همچنین سیدجلال هم بعد از یک هفته غیبت، با حضور در تیم منتخب به ترکیب پرسپولیس برگشت. سه بازیکن در این هفته با دریافت نمره عالی 1.5 از آنالیزورهای نود، بهترین بازیکنان هفته بودند؛ میلاد خدایی، منشا،رامین داوودی.

نفر به نفر با تیم منتخب هفته 20

ایمان صادقی، سپیدرود، نمره 2: استقلال خوزستان در این هفته 22 شوت زد که 9 تا از آن‌ها در چارچوب بود و بجز دو شوت، بقیه را صادقی مهار کرد. ضمن اینکه چهار عملکرد دفاعی هم ثبت کرد.

جلال حسینی، پرسپولیس، نمره 2.5: سیدجلال بعد از یک هفته غیبت، با عملکردی کم نقص به ترکیب پرسپولیس برگشت. جلال حسینی در این هفته آمار فوق‌العاده 91 درصد پاس صحیح را ثبت کرد و برای کلین‌شیت تیمش سه عملکرد دفاعی ثبت کرد.

حامد شیری، نساجی، نمره 2: هافبک دفاعی نساجی بعد از ده هفته بازگشتش به ترکیب را با گلی تماشایی جشن گرفت. شیری در این مسابقه 14 نبرد برنده شد تا روزی فوق‌العاده پشت سر گذاشته باشد.

مهدی مهدی‌پور، تراکتورسازی، نمره 2: هشتاد و هفت درصد از پاس‌های هافبک تراکتور در بازی مقابل فولاد به مقصد رسید و 4 عملکرد دفاعی هم ثبت کرد. ولی مهدی‌پور نه بخاطر این آمارها، بلکه بابت ضربه ایستگاهی فوق‌العاده‌اش به پیام نیازمند در تیم منتخب هفته جای گرفت.

فرشید باقری، استقلال، نمره نمره 2: هافبک دفاعی استقلال در دیداری که 8 عملکرد دفاعی ثبت کرد و در کمک به امید نورافکن متعهد ظاهر شد، پاس گلی استثنایی داد. فرشید به جز آن پاس‌گل، دو پاس کلیدی دیگر هم ارسال کرد.

میلاد خدایی، نفت مسجدسلیمان، نمره 1.5: دفاع چپ مسجدسلیمان در تقابل 6 امتیازی مقابل نساجی، در هفت دقیقه یک گل زد و یک پاس‌گل داد تا از شکست خانگی تیمش جلوگیری کند.

مهدی ترابی، پرسپولیس، نمره 2: ترابی 3 پاس‌کلیدی داد، در 8 نبرد پیروز شد، 3 خطا از حریف گرفت، 3 پاس‌کلیدی داد، یک شوت در چارچوب زد و شوت دیگرش هم به تیر دروازه نفت آبادان برخورد کرد. 

آیاندا پاتوسی، استقلال، نمره 2: ستاره این روزهای استقلال در بازی با فولاد سه شوت زد که هر سه شوت هم در چارچوب بود. پاتوسی در این بازی علاوه بر گلی که زد، یک پاس کلیدی هم فرستاد که مهاجمان این تیم قدر پاس او را ندانستند.

اسماعیل شریفات، نفت مسجدسلیمان، نمره 2: هر سه شوت شریفات در این هفته در چارچوب بود تا بالاخره یکی از آن‌ها گل شد.

رامین داوودی، استقلال‌خوزستان، نمره 1.5: داوودی تعویض طلایی هفته هم بود. بازیکنی که وقتی وارد زمین شد تیمش نتیجه بازی را عقب بود، ولی به تنهایی از شکست تیمش یک برد ساخت. داوودی در دیدار شش امتیازی استقلال‌خوزستان و سپیدرود دو گل زد.

گادوین منشا، استقلال، نمره 1.5: منشا این هفته بهترین نمایشش در لباس استقلال را با یک گل و یک پاس‌گل جشن گرفت. 

شماتیک تیم منتخب هفته 20

14001

نظرات کاربران
سینا۶
وای وای وای شیشتقلالیا اماده باشید موتور ترابی تازه داره گرم میشه چه گلی بزنه توی دربی.خوراکش گل زدن به چهارتقلاله مثل زمانیکه سایپا بود. چهارتقلالیا یه ستاره بزنین یه بازیکن تو منتخب هفته بیشتر دارین
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۵:۴۲
پاسخ
88
45
ebi perspolis
ادمین پستتو لایک کردم بخاطر شاد کردن هواداران استقلال...یکم رحم داشته باش همه شش تایی ها هجوم اوردن فکر کردن ششتقلال اومده صدر جدول لیگ
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۹:۵۸
پاسخ
76
26
Pouya2220
رامین داوودی بهترین بود... دلم میخواست به منشا رأی بدم و بنظرم بعد از داوودی بهترین بود... (خداییش حق بدین دیگه... به عنوان تعویضی میاد و تیمشو از باخت نجات میده... کاری که واقعا خیلی خیلی سخته)
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۲:۲۷
پاسخ
13
48
اژدهای آبی
ای بابااااا. بازم که بالاتریم!
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۴:۵۰
پاسخ
62
95
طلوع سرخ
بازم؟؟!!! خخخخخخخخ آره خب الان صدرید، ما هم پنجمیم!
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۶:۰۷
45
27
Karaj city
به باشگاه اصیل دوچرخه سواران بزرگترین افتخار ورزشیش رو تبریک میگم
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰:۲۵
پاسخ
162
107
Pouya2220
هه هه... خوشمزه! شما یه ستاره اصل بزن بالای لوگوی تیمت بعد میتونی یه عرض اندام مختصری بکنی... اونم با وقت قبلی (رزرو)
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۵:۱۹
39
94
مسعود گل باشی
باشگاه بولینگ عبده چخبر؟
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۶:۵۵
33
75
شازده آبی
مگه شده پیروزی از ما جلوتر باشه؟؟؟؟ ناسلامتی ما تیم اول پایتختیم :::::::: از لحاظ قدمت، افتخارات آسیایی و ملی، ::::::: «تعداد هوادار» :::::::: و اسطوره‌های تاریخی هیچوقت ب ما نمی‌رسن.
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۳:۲۴
پاسخ
113
145
علی
تعداد هوادار و اسطوره های تاریخی رو خیلی خوب اومدی،خخخخخ
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۴:۲۲
68
60
عشقممم نیمار
فک کنم اینک عشق_تقلال از شیش_پولیس زد جلو‌..تقصیر وزیر ورزشه .:-)
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۲:۰۲
پاسخ
91
91
دانیال هوشمند از خراسان شمالی
استقلال از پرسپولیس همیشه جلوتره و تراکتور از استقلال
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۹:۴۱
پاسخ
278
65
....
و منچستر از تراکتور
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹:۴۹
7
32
سعید
والا فعلا که پرسپولیس صدره و اونا چهارم و پنجم
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۵:۴۳
108
95
ایمان
زرشککک
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۴:۵۹
84
77
مسعود گل باشی
فردا هرسه تاشون به علاوه رحمتی محروم میشن
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۱:۴۴
پاسخ
80
167
زازا
ان شاالله فرشید اسماعیلی و ایسما و پاتوسی به تیم الدوحیل قطر گل بزنند ...
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۳:۲۲
30
109
هوچیگر های سرخ
استقلال همیشه جلو تر از تیم جعل هستش این رو خودشون هم میدونن حالا حالا ها نمیرسن به پر افتخار ترین تیم ایران مگر با جعل ها
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰:۲۷
پاسخ
152
190
hamed ss
یکی از سایت های ورزشی بودیمیر رو هم گذاشته توی تیم هفته، بالاخره باید یه جوری از تیم خودشون حمایت کنن و پرفسور و خرید میلیاردیش رو از زیر فشارها خارج کنن...
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۷:۰۰
53
89
پرسپولیس افتخار ایران
یه تیمی هست 30 تا بازیکن خریده رکورد تاریخو زده بازم در بهترین حالتش پنجمه صدای طرفداراشم همش به آسمونه بعد به تیم حریف که یکسالو نیم بازیکن نگرفته و تو آسیا سروری کرده میگه هوچی گر. بخدا سنگ پای قزوین جلو جماعت شما کم میاره
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۶:۰۲
109
92