تیم منتخب هفته 28: سرنوشت‌سازها

تیم منتخب هفته 28: سرنوشت‌سازها

7919
22:40
27 فروردین 1397
ستاره‌های سایپا جای پای خود را در تیم منتخب هفته سفت کرده‌اند. مثل دو بازیکن تاثیرگذار سرخابی‌های پایتخت. وحید امیری و امید ابراهیمی.

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره‌های سایپا جای پای خود را در تیم منتخب هفته سفت کرده‌اند. مثل دو بازیکن تاثیرگذار سرخابی‌های پایتخت. وحید امیری و امید ابراهیمی.

به گزارش وبسایت نود، بیست و هشتمین هفته لیگ برتر هم به پایان رسید و فقط دو هفته تا پایان لیگ هفدهم باقی مانده است. در این هفته‌ها بازیکنان می‌توانند ستاره‌های تیم خود باشند و سرنوشت تیم را برای صعود یا سقوط تغییر دهند. ترابی و قلی‌زاده با درخشش در سایپای دایی این تیم را به آستانه نایب قهرمانی رسانده‌اند؛ و بازیکنانی مثل جلالی‌راد و نورمحمدی با دفاع جانانه تیم‌هایشان را به ماندگاری در لیگ برتر امیدوار کرده‌اند.

نفر به نفر با تیم منتخب هفته28:

رضا جلالی‌راد، پدیده، نمره2: دروازبان پدیده موفق شد در یک بازی 6 امتیازی برابر نفت تهران رقیب مستقیم پدیده در قعر جدول کلین‌شیت کند و احتمالا با این کلین‌شیت ماندگاری تیم مشهدی تضمین خواهد شد. جلالی‌راد در این بازی 7 سیو داشت و موفقیت قابل قبولی را ثبت کرد.

ابوالفضل علایی، استقلال خوزستان، نمره2: عملکرد دفاعی منسجم و مستحکم علایی و دیگر مدافعان باعث شد تا استقلال خوزستان در خانه پیکان یک امتیاز با ارزش به دست آورد و به ماندگاری در لیگ امیدوار بماند. علایی در این بازی با 15 عملکرد دفاعی بهترین بازیکن زمین از این نظر بود.

رضا نورمحمدی، سپیدرود، نمره2.5: نورمحمدی در کنار دیگر مدافعان سپیدرود موفق شد دروازه تیم رشتی را در خانه برابر تراکتورسازی بسته نگه دارد تا 3 امتیاز این بازی سپیدرود را بسیار بیشتر به ماندگاری در لیگ امیدوار کند. نورمحمدی 5 عملکرد دفاعی در این بازی به ثبت رساند.

امید خالدی، سایپا، نمره2: خالدی این روزها در اوج آمادگی قرار دارد و بعد از گلزنی برابر پرسپولیس این هفته دروازه سیاه‌جامگان را هم باز کرد تا در برد سایپا نقش پررنگی داشته باشد. خالدی در بخش دفاعی هم عملکرد قابل قبولی داشت و با 5 اکت توانست روز خوب خود را تکمیل کند.

مهدی ترابی، سایپا، نمره2: ستاره سایپا در مشهد نقش مهمی روی طراحی حملات نارنجی‌پوشان داشت. ترابی 2 پاس کلیدی در این بازی ثبت کرد که یکی از آن‌ها به گل تبدیل شد. ترابی یک شوت هم زد که در چارچوب بود اما به دروازه سیاه‌جامگان راهی نداشت.

محمدرضا حسینی، ذوب‌آهن، نمره2.5: در حالی که ذوب‌آهن برابر فولاد شکست خورده بود حسینی با گل تساوی یک امتیاز را برای اصفهانی‌ها به دست آورد که در ادامه راه کسب نایب قهرمانی بسیار برای ذوب‌آهن کمک‌کننده خواهد بود.پ

امید ابراهیمی، استقلال، 2.5: ابراهیمی در روزی که استقلال سرحال نباشد هم بهترین بازیکن استقلال می‌شود. امید با ثبت آمار خیره‌کننده 125 لمس توپ در این بازی و اختلاف 52 واحدی با بازیکن بعدی موفق شد یکی از بهترین نمایش‌های خود را ارائه دهد که البته با برد استقلال همراه نشد.

وحید امیری، پرسپولیس، نمره2: امیری بعد از زدن گل قهرمانی پرسپولیس در مشهد این هفته قرمزها را از شکست در آزادی نجات داد و با پاس دقیقه 90 زمینه‌ساز گلزنی کامیابی‌نیا و تساوی سرخپوشان برابر پارس جم شد. وحید در این بازی 3 پاس کلیدی هم ثبت کرد و مثل همیشه نقشی پررنگ در حملات پرسپولیس داشت.

علی قلی‌زاده‏، سایپا، نمره1.5: قلی‌زاده باز هم برای نارنجی‌پوشان درخشید و با ثبت یک گل و یک پاس گل نقش مهمی در برد حساس سایپا برابر سیاه‌جامگان داشت. قلی‌زاده که به مهمترین مهره هجومی سایپا تبدیل شده با 4 شوت بارها دروازه سیاه‌جامگان را هدف گرفت که فقط یک بار به نتیجه رسید.

ساسان انصاری، سپاهان، نمره2: انصاری در تساوی این هفته طلایی‌پوشان تک گل سپاهان برابر نفت آبادان را زد. ساسان 4 شوت به سمت دروازه حریف زد که فقط یک بار در چارچوب بود و همان هم به گل تبدیل شد. انصاری دو پاس کلیدی هم در این بازی ثبت کرد که هیچکدام به ثمر نرسید.

حسن بیت2سعید‏‏، فولاد خوزستان، نمره2.5: بیت‌سعید که بعد از بازگشت به اهواز دگرگون شد در بازی برابر ذوب‌آهن هم نقش مهمی در طراحی حملات فولاد داشت و یک پاس از دو پاس کلیدی‌اش به گل تبدیل شد که البته فولادی‌ها نتوانستند حفظ کنند و در نهایت به تساوی رضایت دادند.

14002

نظرات کاربران