تیم منتخب کوپا آمریکا 2019؛ حضور 5 برزیلی و غیبت مسی

تیم منتخب کوپا آمریکا 2019؛ حضور 5 برزیلی و غیبت مسی

2454
17:54
19 تیر 1398
تیم منتخب کوپا آمریکا 2019 معرفی شد.

به گزارش وبسایت نود، گروه تحقیقات فنی (GET) کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی تیم منتخب رقابت های کوپا آمریکا 2019 را که با قهرمانی برزیل به پایان رسید، معرفی کرد. 

در این تیم که با سیستم 3-3-4 آرایش شده است، آلیسون بکر دروازه بان تیم ملی برزیل درون دروازه قرار دارد. آلیسون که جایزه دستکش طلایی رقابت ها را هم از آن خود کرد، تا دقیقه 44 بازی فینال هیچ گلی دریافت نکرد و مسابقات را با دریافت تنها یک گل در 6 مسابقه به پایان رساند.

دنی آلوز، تیاگو سیلوا، آرتور ملو و اورتون سوارس دیگر بازیکنان برزیلی هستند که در این تیم منتخب جای گرفته اند. دنی آلوز که اکنون رسما در عضویت هیچ باشگاهی نیست، در پایان این مسابقات جایزه توپ طلا را به عنوان بهترین بازیکن کسب کرد و اورتون نیز با به ثمر رساندن 3 گل، کفش طلای کوپا را از آن خود کرد. اورتون همچنین به عنوان بهترین بازیکن دیدار فینال نیز معرفی شد.

از دیگر تیم فینالیست این دوره یعنی پرو نیز دو بازیکن در این تیم حضور دارند. خوزه پائولو گوئررو و میگل ترائوکو دو بازیکن ریکاردو گارکا بوده اند که به این تیم راه یافته اند. گوئررو که زننده تک گل پرو در جریان شکست 3-1 این تیم در فینال بود، کار خود را با 3 گل به پایان رساند اما با توجه به دقایق بیشتری که نسبت به اورتون به میدان رفته بود، نتوانست برنده کفش طلا شود. 

خوزه خیمنز (اروگوئه)، خامس رودریگز (کلمبیا) و آرتورو ویدال (شیلی) دیگر نفرات حاضر در این تیم هستند و تیم سوم رقابت ها، آرژانتین تنها یک بازیکن خود را در تیم منتخب می‌بیند. البته این بازیکن لیونل مسی نیست و لئاندرو پاردس، هافبک پاریسن‌ژرمن تنها نماینده آلبی سلسته در این تیم است. 

به جز مسی، غیبت بازیکنانی نظیر فلیپه کوتینیو، گابریل ژسوس و لاتارو مارتینز نیز از نکات جالب این تیم منتخب محسوب می‌شود. 

در ادامه نگاهی دیگر به نفرات این تیم خواهیم داشت:

دروازه بان

آلیسون بکر (برزیل)

مدافعان

دنی آلوز (برزیل)، خوزه خیمنز (اروگوئه)، تیاگو سیلوا (برزیل)، میگل ترائوکو (پرو)

هافبک ها

آرتور ملو (برزیل)، لئاندرو پاردس (آرژانتین)، آرتورو ویدال (شیلی)

مهاجمان

خامس رودریگز (کلمبیا)، پائولو گوئررو (پرو)، اورتون (برزیل)

7712

نظرات کاربران
علیرضا قربانزاده
همین که کیروش نتیجه نگرفت بهترین نتیجه واسه من بود خدا رو شکر امیدوارم هر چه زودتر کیروش و برانکو از تیم هاشون اخراج بشن تا من کلی کیف کنم
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۹:۲۶
پاسخ
12
10
مارادونا
این جواب بیانیه مسی هست . این افراد فاسد در فدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی اصولا بله قربان گوی برزیل هستند .
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۰:۳۱
پاسخ
11
14
رائول
ی دفعه داور کمک نکرد، مسی پکید : )
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۳:۴۷
پاسخ
16
13
عشقششش نیمار
مسی دیگه پیر شده
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۹:۳۶
پاسخ
30
28
فقط یوونتوس
چرا مسی نیس مسی بهترین بازیکن جام بود بیشترین گل زده و بیشترین پاس گل بیشترین دریبل و با اخلاق ترین درسته سوم شده اما مسی یه اعجوبست در حق مسی ظلم شده
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۰:۱۸
پاسخ
30
35
کوپا بی کوپا
چیه نکنه انتظار داشتین با اون عملکرد درخشانش در تیم منتخب جام هم باشه. امروز یه جایی خوندم ــ رسانه ی داخلی ــ که عدم حضور مسی شاید به خاطر اظهار نظرهاش درباره جام باشه :) آخه یکی نیست به این متعصبین بگه که خود مسی هم مصاحبه کرد گفت که من عملکرد خوبی نداشتم اونوقت شما باز دنبال بهانه میگردین! این آرژانتینی های مقیم ایران هم منطق زیبایی دارن
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۹:۰۸
پاسخ
20
41