تیم منتخب 30 ساله‌های لیگ

تیم منتخب 30 ساله‌های لیگ

49490
12:21
12 دی 1396
گروهی از بازیکنان باتجربه لیگ در این فصل هم در جمع بهترین‌ها قرار دارند. آنها در این 17 هفته ثابت کردند که نمی‌خواهند از اوج فاصله بگیرند.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکنان باتجربه لیگ برتر این فصل هم عملکرد خوبی از خودشان ارائه دادند.

به گزارش سایت نود، نگاهی به جدول رده بندی بازیکنان لیگ برتر نشان می دهد که برتری فعلا با بازیکنان بالای 30 سال است.

در پایان هفته هفدهم لیگ، سید جلال حسینی همچنان بهترین بازیکن لیگ است و مهدی کیانی، کاپیتان تراکتورسازی در رده دوم قرار دارد. امید ابراهیمی هم در جایگاه چهارم دیده می شود.

تیم منتخب بازیکنان بالای 30 سال لیگ به شرح زیر است؛

دروازه‌بان: فرناندو ده‌خسوس(گسترش فولاد)

در فصلی که دروازه‌بانان جوان خوش درخشیدند این دروازه‌بان برزیلی با 33 سال و یک ماه سن عملکرد خوبی از خود ارائه کرد. دروازه‌بان برزیلی گسترش فولاد در این فصل در 15 بازی، هفت کلین‌شیت داشته است. ده‌خسوس با نمره 3.03 بازیکن پنجاه و چهارم لیگ است.

دفاع راست: محمد ایران پوریان(تراکتورسازی تبریز)

در اوضاع نه چندان مطلوب تراکتورسازی در این فصل، محمد ایران پوریان مانند فصل قبل یک بازیکن قابل اتکا بود. این بازیکن با 32 سال و چهار ماه سن در این فصل پنج گل برای تیمش به ثمر رسانده است. میانگین نمراتش 2.91 است و در جایگاه بیست و چهارم بهترین بازیکنان لیگ قرار دارد.

دفاع وسط: سید جلال حسینی( پرسپولیس)


صخره پرسپولیسی‌ها این فصل هم در صدر بازیکنان لیگ قرار دارد. با حضور جلال حسینی در قلب خط دفاعی پرسپولیس، گل زدن به این تیم تقریب غیرممکن به نظر می رسد. حسینی با میانگین 2.40 در صدر بازیکنان لیگ قرار دارد. این بازیکن که چند روز دیگر وارد 36 سالگی می شود در این سن آنقدر آماده است که کارلوس کی روش هم حساب ویژه ای روی او باز کرده است.

دفاع وسط: ایوب والی( فولاد خوزستان)

فولاد خوزستان یکی از تیم های موفق این فصل لیگ ایران بوده است. یکی از ارکان موفقیت تیم دوم جدول، ایوب والی، کاپیتان باتجربه این تیم است. والی پنج ماه است که 30 سالگی را رد کرده است. خط دفاعی فولاد از نقاط قوت این تیم به شمار می رود و والی با نمره 2.88 در رده بیستم بازیکنان لیگ دیده می شود.

دفاع چپ: حسین ماهینی( پرسپولیس)

آچار فرانسه پرسپولیس این فصل هم در تمامی پستهای خط دفاعی خوش درخشید؛ دفاع وسط، دفاع راست و دفاع چپ. ماهینی با 31 سال و چهار ماه سن در رده بیست و دوم بازیکنان برتر لیگ حضور دارد. میانگین نمرات او 2.90 است.

هافبک: مهدی کیانی(تراکتورسازی)

کاپیتان تراکتورسازی شروعی عالی در لیگ داشت و در 9 هفته ابتدایی بهترین بازیکن لیگ بود. یک محرومیت دو ماهه او را کمی از فرم ایده‌آلش دور کرد با این حال او با میانگین 2.59 بازیکن دوم لیگ است. کاپیتان 31 ساله تراکتورسازی در فصل قبل هم در تیم منتخب لیگ قرار گرفت.

هافبک: امید ابراهیمی( استقلال تهران)

با عبور از مصدومیت به خوبی خود را وارد جدول بهترین‌ها کرد. ابراهیمی با 30 سال و چهار ماه سن هم اکنون در رده چهارم بازیکنان برتر لیگ قرار دارد. میانگین نمرات او 2.67 است. خیلی‌ها اوج گیری استقلال در دو ماه اخیر را به آماده شدن دوباره امید ابراهیمی ارتباط می دهند.

هافبک: جاسم کرار( صنعت نفت آبادان)

جاسم کرار 30 سال و چهار ماهه یکی از عوامل اصلی موفقیت صنعت نفت آبادان محسوب می‌شود. او با میانگین نمره 2.73 هفتمین بازیکن لیگ است. این بازیکن عراقی با تکنیک در لیگ هفدهم در 17 بازی پنج گل برای آبادانی‌ها به ثمر رسانده است.

هافبک: سرور جپاروف( استقلال)

یک بازیکن تمام نشدنی. جپاروف با 35 سال و 9 ماه در این فصل با پیراهن استقلال نشان داد که بی دلیل دو بار مرد سال آسیا نشده و یکی از عوامل موفقیت استقلال به شمار می رود. این هافبک ازبک هم اکنون با میانگین نمره 2.77 بازیکن نهم لیگ است. سرور با زدن سه گل بهترین گلزن استقلال در لیگ هم محسوب می شود.

مهاجم: محمدرضا خلعتبری(پدیده)

یکی از عوامل اصلی نتایج خوب پدیده در این فصل محمدرضا خلعتبری است. این بازیکن با 34 سال و چهار ماه سن ثابت کرد که هنوز تمام نشده و یکی از بهترین خریدهای این فصل به شمار می‌رود. خلعتبری با 2.93 بازیکن بیست و هشتم لیگ است.

مهاجم: محمد قاضی( پدیده)

زوج خط حمله تیم بالای 30 سال متعلق به پدیده است. قاضی در این فصل عالی کار کرده است این مهاجم 33 ساله با زدن 9 گل دومین گلزن برتر لیگ است. قاضی با میانگین نمره 2.94 در رده سی و یکم حضور دارد.

57189

 

نظرات کاربران
farimah
چپاروف =خآرِ چشم :))) مرسی ک هستی الماسِ ازبک
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۲:۳۷
پاسخ
27
28
امییییییییررررررررر
هافبک دفای ها تاثیر بی نظیری تو بازی ها دارن و بسیار مهم هستن نمونش نبود هافبک دفاعی استقلال تو بازی 6-0 العین و بازی 4-0 پرسپولیس الهلال یا باخت 3-2 پرسپولیس به استقلال تو نبود کامیابی نیا و باخت پیکان بازم نبودن کامیابی نیا.پرسپولیس تو نبود کامیابی نیا و استقلال تو نبود ابراهیمی بسیار اسیب پذیر میشن.بدون شک کامیابی نیا و ابراهیمی بهترین هافبک دفاعی های ایرانن ولی یه مشکل بزرگ دارن اونم نداشتن قد بلند که تو زدن سرای اول رو ضربات شروع دروازه بان هاست که عزت اللهی این خصوصیت رو داره.به خاطر همینم هست که کیروش انتخاب اولش سعید که انصافا بازیکن اینده داریه زدن سر اول برای هافبک دفاعی امتیاز بزرگیه که اندرانیک هم خوب این کارو میکرد یا جواد نکونام یا کریم باقری.
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۱:۰۶
پاسخ
0
33
جاروگر نه جادوگر
ماشالله امید ابراهیمی
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۵:۵۱
پاسخ
16
22
احسان پرسپولیسی
بهترینشون سید جلاله
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۵:۳۱
پاسخ
192
193
خطاب به دو ستاره جعلی
عزیزه دلم چرا ناراحت میشی مگر تمام نظرسنجی ها و نمرات تمام سایتها رو چک نمیکنی نمیبینی بین تمام بازیکنان هم سید جلال با بالاترین نمره اول هستش اینجا که دیگه فقط بالای سی ساله ها هستش ، سید جلال یکی از‌ سه مدافع برتر اسیاست و قطعا بهترین بازیکن حال حاضر لیگ ایران ، شما بازیکناتون سه بازی هستش اوج گرفتن شاید اگر این روند رو ادامه بدید حتی جای سید جلال رو هم بگیرید اما فعلا سید بهترینه فرق ما با شما در انصاف ما هست
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۳:۳۰
20
30
دو ستاره تو آسیا حسرت خیلیا
از یه پیروزوی جز این اظهارنظر انتظار نمیره!!
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۸:۳۸
53
51
قشقایی fc
همشون از بهترین ها هستن جوانان کجا هستن؟!!
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۵:۱۱
پاسخ
73
146
۶
خطاب به سعید استقلال فصل قبل علیرغم محرومیت و مربی جوان تونست نایب قهرمان بشه. این بنظرت یعنی سقوط؟؟
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۴:۱۰
16
25
سعید
قبلا خیلی از کامنتای اول رو میخوندم، مشخص بود طرف فقط تیتر رو خونده و اومده نظر داده. دیگه شما همون تیتر رو هم نخوندی و نظرتو نوشتی. ماشاالله. قدر سرخوشی این روزهاتون رو بدونید. شما پارسال هم یه مقطع داشتین که همین قدر خوش و خرم بودید. اما نهایتا همه اینها مقطعیه. آخر فصل اگر عمری بود خواهیم دید که تو همین سایت 90 وقتی تیمهای مختلف تحلیل میشن، در مورد استقلال تنها نکته مثبت، اوج گیری مقطعی و سقوط دوباره هست.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۶:۱۷
49
30
رضا4444
نوشته تیم بالای 30سال جوان نداریم تو این سن که
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۱:۴۳
7
67
مسعود گل باشی
ماشالا جباروف و امید
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۲:۲۹
پاسخ
120
220
احسان پرسپولیسی
تو واقعا از کسی که از عمد کارت گرفته تا کریسمس تو ازبکستان باشه طرفداری میکنی آقای 6 باشی ما که تو تیم خودمون اینجور بازیکنارو تا ابد محروم میکنیم و حمایتشم نمیکنیم......
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۲:۳۶
40
38
07mahdi
من با کاربر (آزاد ) کاملا موافقم جپارف بی وفاس اینو تو ازبکستان نشون داده مطمئنم که به استقلال خیانت میکنه
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۶:۰۳
53
37
آزاد
واقعا با چه رویی از جپارف دفاع میکنی؟ اون از مصاحبش که یه ذره براتون ارزش قائل نمیشه اون از تهمتش به تیم ملی اون از حرکات داخل زمینش. اصولا پررو هست و من شخصا ازش خوشم نمیاد
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۰:۰۲
98
75
mehrab
فقط استقلالی ها اونم چه استقلالی فوق العاده .. خیلی‌ها اوج گیری استقلال در دو ماه اخیر را به آماده شدن دوباره امید ابراهیمی ارتباط می دهند. <<>>> به هیچ وجه قبول ندارم این حرف رو موفقیت استقلال در گرو تاکتیک سرمربی هست که بعد از رفتن شومن این مشکلمون حل شده نبود امید ابراهیمی به هیچ وجه نمیتونه به استقلال بزرگ ضربه بزنه چون تیم تاکتیک داره و وابسته به بازیکن خاصی نیست ..
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۵:۲۰
پاسخ
118
227
احسان پرسپولیسی
در جواب مهراب مگه تیمی که 14 امتیاز با صدر اختلاف داره موفقه؟؟؟؟؟؟؟ جواب دومی دو ستاره قلابی بین 4 تیم سطح2یا3 آسیا ستاره هاتونه؟؟؟؟ یه تیمو مثال بزنید که اینجوری ستاره بزنه....... ودر جواب امین داداش شاهنامه نوشتی ادمین اگر بخواد هم نمیتونه نبیندت چطوری میخوای با سرورت کری بخونی؟؟؟؟؟؟ افتخارت اینه که14اختلاف با صدر فاصله داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۹:۴۲
55
49
amin
حالا بزار یک بازی امید ابراهیمی محروم شه میفهمی چه تاثیری تو تیم داره یکروز عزت اللهی نبوود تیم ملی دوتاگل خوردیم هافبک جلوی مدافع ها پستی بسیار کلیدی بسیار حساس بازی اشون به چشم نمیاد ولی فوق العاده تو حرکتبه جلو تیم موثر مثال میزنم بازم بوستگس در بارسا کاسمیرودر ریال انگولو کانته در چلسی یک بازی نبود تیم به فنا رفت از هر 100 فوتبالیست تو ایران شاید یک دونه بک دفاعی خوب داشته باشیم که یکیش ابراهیمی یکیش کمال کامیابی نیا البته کمال فعلا کم تجربه خیلی میل به حمله داره چون برانکو ترجیح میده بازی سازی مدافع وسط انجام بدن در نهایت بشار محسن مسلمان استقلال تمام توپ پخش کردن های های اغاز حمله به عهده ابراهیمی اگر ابراهیمی توپ به شخصی که جایگیری خوبی نداشته بده خراب میشه کل پایه ریزی حمله خلاصه این نوع بازیکن ها حکم سعید معروف والیبال دارن ممنون ادمین تازگی ها منو نمیبینی مخصوصا تو کری خوندن با پرسپولیسی های عزیز
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۰:۰۶
8
82
دو ستاره تو آسیا حسرت خیلیا
هر مربی ای بازیکن لازم داره برای تاکتیکهاش!! امید ابراهیمی پست شماره شش هست یعنی مهمترین پست تاکتیکی و طبیعتا اوج گرفتن امید ابراهیمی در این پست بسیار کمک کننده است. شما تفاوتهای ابراهیمی رو فرم و خارج از فرم رو در بازی ببینی متوجه میشی. اصلا تصور تیم بدون امید ابراهیمی واقعا سخته!!
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۷:۵۲
29
94