ثبت رکورد عجیب آزمون برای فوتبال روسیه در لیگ قهرمانان اروپا

ثبت رکورد عجیب آزمون برای فوتبال روسیه در لیگ قهرمانان اروپا

10192
15:00
20 آذر 1398
سردار آزمون با گل به خودی برابر تیم بنفیکای پرتغال رکورد عجیبی به نام خود برای فوتبال روسیه در لیگ قهرمانان اروپا ثبت کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از Sportbox روسیه،  سردار آزمون نخستین مهاجم یک تیم روسی است که در لیگ قهرمانان اروپا گل به خودی زد. گل این مهاجم تیم زنیت سن‌پترزبورگ در بازی بامداد امروز (چهارشنبه) برابر بنفیکای پرتغال منجر به ثبت نتیجه 3 بر صفر برای میزبان پرتغالی شد.

بر اساس این گزارش، تیم‌های روسی پیش از این بازی تاکنون 8 گل به خودی در لیگ قهرمانان اروپا ثبت کردند که 7 گل سهم مدافعان بود و یک گل نیز توسط ریفاتا، هافبک تیم لوکوموتیو مسکو برابر تیم بایرن‌مونیخ در ماه نوامبر زده شد. اکنون سردار آزمون نخستین مهاجم یک تیم روسی است که در لیگ قهرمانان اروپا گل به خودی زد. در میان بازیکنان زنیت سن‌پترزبورگ پیش از این توماس هوبوچان 2 گل به خودی در لیگ قهرمانان اروپا به نام خود ثبت کرده بود.

در گروه G لیگ قهرمانان اروپا پس از لایپزیگ 11 امتیازی، لیون هشت امتیازی به‌عنوان تیم دوم به دور بعدی راه یافت و بنفیکای هفت امتیازی به لیگ اروپا رفت.

2051

نظرات کاربران
محسن
الان میاد در مورد برانکو صحبت میکنه دیدید گل به خودی زدم
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۹:۲۱
پاسخ
24
40
Mohsen
زمان دفاع همه مدافع هستن و موقع حمله همه مهاجم. اسم این سیستم total football هست. دو گل هم عقب بودند این گل تاثیری در نتیجه نداشت.
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۱:۲۷
پاسخ
28
63
متی
اگه گل سوم و نمیخوردن میرفتن لیگ اروپا
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۴:۳۶
14
17
عشقممم نیمار
عجب رکوردی ازمون زد ...واقعا افتخار ایرانیاست :-)
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۸:۰۷
پاسخ
71
61
ایداسادات25بهمن1380
گل به خودی دیشب می گی خخخخخخخخخ
۲۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۵:۰۱
11
15
عاشق
قطعا افتخار ایرانی هستش که تابحال ندیدیم
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۲:۲۳
9
15
بهنام
آزمون در چند روز گذشته دنبال حواشی مربوط به انتخاب مربی تیم ملی و برانکوبود دوباره در مورد مسایلی که در حیطه بازیکن نیست وارد شد و تمرکز خودشو از بین برد، سردار فقط در حد لیگ روسیه هست وبس
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۸:۰۳
پاسخ
36
87
arman
باخت 2-0 و 3-0 فرقی به حال زنیت نمی کرد چون تو بازی رودر با بنفیکا 3-1 برنده شده بود. حتی اگه زنیت 2-0 می باخت، بنفیکا به خاطر زدن گل بیشتر در خانه حریف به عنوان تیم سوم می رفت لیگ اروپا.
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۸:۵۷
پاسخ
23
49
سردار آزمون هستم از تعطیلات خودم زدم
وقتی ۲-۰ بودن لیون هم باخته بود و سه تا تیم هفت امتیازی بودن که برای سه تا تیم بازی رودررو معنایی نداره و اون موقع زنیت میرفت لیگ اروپا
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۸:۱۶
25
31
سجاد
بر طبل شادانه بکوب
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸:۴۰
پاسخ
14
84
فوتبالینیو
رفتن یا نرفتن زنیت به لیگ اروپا، ربطی به گل سوم بنفیکا به زنیت (گل‌به‌خودی آزمون) نداشت بلکه مربوط به این بود که لیون گل مساوی رو به لایپزیش زد و 8 امتیازی شد. قبل از گل لیون و با وجود برد سه‌گله‌ی بنفیکا، هر سه تیم لیون، بنفیکا و زنیت 7 امتیازی بودن و بازی‌های رودرروی این سه تیم که با هم محاسبه شده بود، زنیت به عنوان تیم دوم می‌رفت یک‌شانزدهم لیگ قهرمانان و بنفیکا سوم و لیگ اروپا و لیون حذف.
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۶:۳۱
پاسخ
39
47
امین
الان به لیورپول لینکش میکنن
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۸:۲۲
پاسخ
16
84
پارسه
با همین گل کور سو امید زنیت برا سوم شدن رو از بین برد، خیلی شیک ومجلسی بنفیکا رو فرستاد لیگ اروپا و چند میلیون یورو ناقابل به زنیت ضرر زد.
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۷:۰۷
پاسخ
43
90
عاشق
هربازیکنی ممکن است اشتباه بکنه .حتی شوت رونالدو را بیرانوند دفع کرد. درخشش سردار ادامه خواهد یافت
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۲:۴۸
18
9